Balesetek, DURVA !!!!!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Balesetek, DURVA !!!!!!
Őszi vezetési jótanács!
VIDEO, aquaplanning, azaz amikor felúszik az autó nagy esőben és irányíthatatlanná válik
Aquaplanning- nak hívja az angol. Arról van szó, hogy a gumik úgy vannak készítve (mintázva), hogy esőzésben gurulásnál a tapadó felület által kinyomott vizet elvezetik, kilökik a gumi alól. Azonban mindegyiknek van elvezetési képesség határa. Amennyiben az adott sebesség magasabb egy bizonyos értéknél, úgy a gumi bemarásai már nem képesek elvezetni a vizet, létrejön az aszfalt és a gumi tapadó felülete között egy vízréteg, amelynek következtében a jármű "felúszik", és irányíthatatlanná válik.


Vizes, síkos úton vezessetek óvatosan, autópályán is mérsékeljétek a sebességet!


videó

Ne vezess:
-ittasan, kábítószerrel

videó
videó
videó


http://www.frederiksamuel.com/blog/2006/02/icbc-counterattack.html


-biztonsági öv nélkül (az utasokkal is köttesd be)
-túl fáradtan
-túl gyorsan

ne basztasd a telefonod

A HALÁL FIGYEL: a halál pillanata
Ne előzz felelőtlenül!
Ne vezess gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod követni tud... senki sem szent, a legtöbben 90 helyett 100-110-el mennek ott, ahol az útviszonyok megfelelőek, és a jármű is az.. a bajok nem itt kezdődnek. Az esztelenség ennél többről szól.

"Gondold csak el, milyen is lenne egy emberélet és a világ a baleset esélye nélkül? Milyen pökhendin magabiztos lenne, milyen szemérmetlenül gőgös és fennhéjázó! Nem, a baleset lehetősége ott lappang minden pillanatodban, a tárgyak, a helyzetek, az emberek, a vegyi anyagok, a statikus és fizikai képletek: mindez ellened is van. Tehát vigyázz. Ne aggályosan vigyázz, hanem emberi rangodhoz illően, komolyan és tárgyilagosan, nagyon figyelmesen. S mindig tudjad, hogy nem a világ ármánya tört önkényesen ellened, mikor a baleset bekövetkezik, hanem te voltál gyönge, lusta és kicsinyes. Nincs autóbaleset. Csak te vagy, s az autó és a világrend."

langlovagok.hu
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#49113
2019. november 15. 11:35
sajnos nem engedi feltenni, vagy másképp nem játssza le a gif-et.
https://i.imgur.com/LvpPSh1.png
YELLOW
#49112
2019. november 15. 11:33
kadi418
#49111
2019. március 17. 19:53
A fotós viszont szuper volt!
kadi418
#49110
2019. március 17. 19:51
Lancia Delta Integrale
Kiemelt hozzászólás
Statler
#49109
2018. október 27. 21:26
PapaMaci
#49108
2018. június 03. 17:34
Már láttam korábban. De tudod,nincs az a sokkoló káp, cmvagy durva video, amit magukravennének az emberek. Ugyan úgy csinálnak tovább mindent, mert hisz ez nem velük történt meg.
YELLOW
#49107
2018. június 03. 16:56
Ceglédberceli 9 halálos áldozatot követelő balesete képekben.
szerintem a képek rendőrség, vagy tűzoltóság belső köreiből szivároghattak ki, DURVA, SOKKOLÓ képek!!!
Képek a link alatt, az oldal alján, csak erős idegzetűeknek!
Snec
#49106
2017. november 07. 21:00
annak az élet-állatnak is a belsőbe kellett mennie a nyergessel...
Rob66
#49105
2017. november 07. 19:07
Autópálya belső sávban kiszállni emberkedni?? és egyik sem néz hátra. Igazi Darwin díjas mutatvány
YELLOW
#49104
2017. november 07. 16:58
SlyFoX1989
#49103
2017. november 01. 09:40
Tegnap fényképeztem az M5-ön Kecskemét környékén. Remélem megmaradt a sofőr
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#49101
2017. szeptember 29. 23:38
Mindössze 799 darabot gyártottak az 1986-ig rendezett Tour de France autóversenyek győzelmeinek emléket állító Ferrari F12 TDF-ből. A gyárilag felhergelt Berlinetta 6.3 literes V12-eséből 770 lóerőt csikartak ki, a ritkaság ára pedig 120 millió forinttól indul. Múlt hét óta azonban már csak 798 darab öregbíti a maranellói gyár hírnevét, a német autópályán ugyanis spontán lángra kapott az egyik példány. A sofőr és utasa szerencsére időben ki tudott menekülni a fülkéből, elmondásuk szerint egy mély dörrenést hallottak, melyet követően a motortér rögtön lángra kapott.
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#49100
2017. szeptember 22. 00:31
Emberünk a TESCO-parkolóban emberkedett, kézifék segítségével ezzel az A3-assal. Ez lett a vége
PapaMaci
#49099
2017. szeptember 20. 17:02
Az tény, hogy az arculatváltás a legrosszabbkor jött. Valameddig még kihúzhatta volna a közösség. Még ha nem is mindíg autós témák voltak a beszélgetések előterében. Mint a tuskó, amikor bejelentette, hogy a vásárlók igényei szerint rendezik át az üzletet. Mindenki prüszkölt, de csak átrendezték. Azóta nem is járok én sem oda.
YELLOW
#49098
2017. szeptember 20. 16:57
ezt én is megfogalmaztam már párszor. én is Így látom, csak sokan még sem. azt hiszik semmi változás nincs.
PapaMaci
#49097
2017. szeptember 20. 16:23
Azok az arcok, akik itt voltak, felnőttek. Nincs már akkora igény az autó tuningra, mert belefáradtak. Sok embert ismerek, aki inkább vett egy Logan-t, mert az kész van, és olcsó, vagy bármi olyan autót, amivel nem kell foglalkozni. Közben családjuk lett, rinyál az asszony, iskolába kell hordani a gyerkőcöket, ahhoz kell egy jó kocsi. Egyszóval mindenki olyan kocsit vett, amit nem kell, nem lehet, vagy nem érdemes otthon bütykölni. Aztán már fórumozni sincs idejük. A fiatal korosztály meg -tisztelet a kivételnek- él bele a világba. Semmi nem érdekli őket, és pláne nem osztja meg a meg sem szerzett tapasztalatot... Az, hogy én 40 évesen még nem nőttem fel... Na bumm... Egyszer én is meg fogom unni a szeretett golfjaim, és beállok a sorba...
YELLOW
#49096
2017. szeptember 20. 14:56
de az oldal FB csoportjában sincs aktivitás. ugyanazok a cikkek vannak, mint ami itt kiemelés, az az a ti dolgaitok.
átlagban van 50 tetszésnyilvánítás, komment alig.
oké, hogy mindenki fészen van, de hova lettek azok az emberek, akik eddig itt témáztak? érted? oké marha sok csoport van, emberek 200-500 csoportokban vannak jelen, amik nagy részében a hirdetésk mennek, mert hirdető táblának használja már mindenki.
nekem ez a fura, az a sok téma, ami itt ment, azok most hol kerülnek megbeszélésre? sehol. de miért? miért szívódtak fel?
nem csak ezt az oldalt érinti, hanem nagyon sokat. a fórumok, mint olyanok már szinte nem léteznek, vegetálás van.
de az fb nem kötötte jobban össze az embereket, mert inkább kevesebbet találkoznak. a témázás pedig ott sem nagyon megy.
mindegy, a másik részét meg marhára félre értetted és pont a lényeget nem értetted meg belőle.
videoTOM
#49095
2017. szeptember 20. 10:01
Így érthető. Az "aktivista" megnevezéssel nincs is bajom, ha ez tetszik, hívj így, vállalom. Szeretem ezt az oldalt, szerintem igényes egyedi tartalmat ad. Sokkal szívesebben posztolok ide, mint facebookra, ahol már csak a bugyuta mémek osztásából áll minden. Laciékkal jóban vagyok, ez sem titok, ismerem őket a kezdetek óta és eszembe nem jutna bármit is kérni azért, hogy itt blogolok. Ennyivel szívesen segítek (már ha ez segítség), hogy fennmaradjon az oldal. Vagyunk még így egy páran.
PapaMaci
#49094
2017. szeptember 20. 09:20
"amíg az oldal nem halt le, addig a neveddel sem találkoztam"
Amíg itt ment a pörgés, egész könnyen el lehetett kerülni júzereket. Én pl sokszor örültem ha a golfos topik napi 200 hsz-án átrágom magam, adott esetben reagálok erre-arra. Most meg egy hónapban nincs 200 hsz az összes topikban. Persze, hogy már mindenkit ismerünk.
Az tény, hogy a ténykedésed nekem is csak a kihalás után tűnt fel, ugyan úgy, mint statler-é is. Lehet, eddig is ténykedtetek, csak most jobban a felszínen marad. És igen, erőteljesen fizetett aktivistának tűntök így.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 49113 találat 2456 oldalon