Autó fotózás. Technikák, helyszínek, stb

aktuális téma
Autó fotózás. Technikák, helyszínek, stb

Mindenekelőtt fotózási technikák, tapasztalatok és saját készítésű képekről szól a topik! Nyugodtan kérdezz!

*** Az autók és stílusirányzatok fikázása szigorúan tilos! Ha problémád van az autóval , a tulajdonosával , vagy a stílussal amit képvisel , beszélhetsz vele erről a készítő/tulajdonos oldalán! Amennyiben ezzel problémád van és mégis ide szeretnéd kifejteni véleményed , úgy az utolsó kommentjeid írod ezen témán belül.

Minden képet a készítése pillanatátol szerzői jogok védik , online közzétételük után is a képkészítő tulajdonát képezik! A képek engedély nélküli bármilyen felhasználása tilos!

Továbbra is várjuk az építő jellegű kritikát és a véleményeket.

Köszönettel a moderátorok!


a mimi - Kezdőknek, haladóknak, érdeklődőknek alapfogalmak.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
VZ
#8
2006. április 14. 14:35
Vagy ezt a képet is én csináltam
GTAti
#6
2006. április 14. 14:34
Csak nem épp fotózás céljából...
VZ
#5
2006. április 14. 14:34
Hát meg a különleges helyszínek, én például mikor iraqban jártam, ott csináltam képet.
VZ
#4
2006. április 14. 14:32
Szerintem a tájfotók és az éjszakai városi képek a jók
robin
#3
2006. április 14. 14:32
jah.......ez sem egy utolsó szempont.......
utána szeddj fel egy jó csajt,és indulhatsz helyet keresni......
bravura
#2
2006. április 14. 14:30
patrona
#1
2006. április 14. 14:29
Szeretnék szép, igényes képeket csinálni a járgányról az oldalamra, ezért hoztam létre ezt a topicot.

Ha valaki tud egy jó helyszín, ahol illő környezetben nyugodt körülmények között tudja az ember fotózni az autóját, vagy ha van valami jó trükkje, amivel hatásosabb lesz a kép, írja meg ide.

Ja, és persze ha van egy jó képed valami újságból, vagy a netről, hogy hogy is kéne kinézni egy igényes autós fotónak, azt is rakd be.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 58688 találat 2935 oldalon