SAAB -ról nem csk SAAB-osoknak!

1 2 3 4 5 6 7 8
YELLOW
#74
2016. január 22. 21:32
mondjuk ezen kép résztvevőiből pont gyik sem jön be
Leu
#73
2016. január 22. 20:35
Ja Volvo nekem is titkos befutò, s40 s60 sőtt a s80 is jöhet de egybiztos D5 lesz. Mert Saab azért nem egyszerű, nem értenek hozzà, és az anyag is nagyon dràga. Meg ugye a cég ahol dolgozom Volvot is forgalmaz meg javít.
YELLOW
#72
2016. január 22. 20:28
ezt megértem amúgy. én is inkább kisebb rendezvényekre megyek el, de sajnos ott is egyre több a ... így már azok is ha munkanapra esnek nekem, inkább dolgozok. több márkatárs van, aki cseréne márkát, mert egyre több a... C revíziós is. de egy fanatkusnak nehéz ezt megtenni. én 99%-ban előzékeny vagyok, szabályt betartó, próbálok az előítélet ellen harcolni. az, hogy mondjuk a személyes viselkedésem milyen, éppen kinek tetszik, kinek nem, annak nincs köze az autókhoz, gyerekként is másképp gondolkoztam, hangot adtam az igazságtalanságnak, az igazamnak. mondjuk úgy a vélt igazamnak. persze én képes vagyok a tévedést belátni. na de ez már más.
néha elgondolkozom mit is vehetnék, nekem Volvo S60 nagyon tetszene még éppen szolidan jó. de nem enged a szívem. anno, a környékünkön aze nyémmele gyütt talán 3-4 BMW volt. mára pedig..... csak a legtöbbnek, nem azért van, mert szereti, hanem... nagyon gangszta, meg májer.
Leu
#71
2016. január 22. 20:09
Persze nem a màrka szabja meg mennyi hülye gyerek vezeti inkàbb az mennyi hülyének van igényerà. Szerencsére a Saab -ra nincs sok meg drága is. De jobb is ez így. Példa erre a leg jobb baràtom, Honda-t épít, de nem szívssen megy semmilyen eseményre, mert olyan emberek vannak ott akikekkel nem érdemes baràtkozni. Persze ez is előítélet.
YELLOW
#69
2016. január 22. 18:58
de pont azért nem látod a bojrészereket, mert Saab-ból jóval kevesebb van. én mindig nevetek az ilyen mutogatásokon, bár én még keveset is járok, de a legtöbb tapló abból van, amiből több fut az utakon. műrmint autókból. tény a BMW-s taknyos, sötétbőrű tulajok száma megszaporodott ez tény. de ez a sztereotípia elég régi, pedig régen, marhára kevés tapló BMW-st láttam az utakon. míg más márkákból jóval többet. pl a mi ~ 18ezres városunkban, talán csak 1db Saab-van. talán 2, ha még megy a 9000-es. azt az 1-et is csak alig látni, én kb fél évente 1-2x szoktam, pedig sokat járok a városban.
minél nagyobb a tömeg egy rendezvényen, annál nagyobb a rendbontás valószínűsége. egy magyar Saab talin annyi autós lenne, mint mondjuk egy BMW-sen, vagy VW-esen, hidd el, ott is lenne olyan, aki nem bírna magával
Saab tulajok életkora meg általában 35+, nem taknyos idióták.
Leu
#68
2016. január 22. 18:43
Hát azért amiket ott írtál nem ezt tükrözte teljesen, de nem szeretnék megint ezen vitatkozni. De egyébként pont azért járok, járunk SAAB-bal mert az idióta emberek nagy része azt sem tudja mi az. És tudod egy SAAB találkozón meg lehetett úgy tartani egy pálya autózást, hogy nem volt 30 felvigyázó meg rendőrség. Mégis mindenki bírt az autójával meg magával. Nem tudom pl egy Honda-ás vagy Suzuki-s csapattal meg lehettn-e egy ilyet tartani. És hát azért ne is haragudj de SAAB tulajok között nem láttam annyi ki ha én nem boy racer-t mint a BMW volánok mögött. Pedig hiddel mocskosul mennek ezek is!
YELLOW
#67
2016. január 22. 16:45
most olvastam el a cikket. hát jól gondoltam. úgy látom kisebbségi komplexus van a háttérben, hogy fúj a BMW-sekre valahol nagyon beolthatták.
mindnekinek meg van a maga hobbija, csinálja, ha élvezi...
YELLOW
#66
2016. január 22. 16:31
te nagyon félre értettél ott vaamit, és feleslegesen húztad fel magad, ami miatt én szívtam be, rajtam csattant az ostor.
én arra a verdára nem mondtam rosszat. nem én kritizáltam a lökösöket.
csak azt tudom mondani, amit itt is elírtam az előbb hosszabban.
egy biztos, hogy a Saab sosem volt egy kelendő autó, értsd nem VW. akik vették, azok nem az a tuningolós fajta tulaj volt. ami teljesen érthető. semmi baj nincs ebben. aki erre egy tuning céget épített, az igen fanatikus és bátor lehetett. valószínűleg drágán dolgozhatott, drága volt a tuning KIT az autóhoz. ugye mégsem tucat számra kellett őket gyártani.
Leu
#65
2016. január 22. 15:19
Leu
#64
2016. január 22. 15:18
Vagy inkább
Leu
#63
2016. január 22. 15:17
Amúgy olvasta a cikket az Almási Zoli -ról? Ugye korábban az Ő autóján vitatkoztunk, mert nekem ugye tetszett, szerinted meg sok volt. Úgy tűnik a Winkler szavaiból, hogy Ő is inkább veled értene egyet mint velem. De ettől szerintem továbbra sem rossz. http://http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2015/12/29/lehet_hulye_egy_sikeres_sakkozo/
Leu
#62
2016. január 22. 15:11
Egyenlőre annyi biztos hogy az utolsó generációs 9-3 alapjaira építkeznek, és annak a formája várható, pont egy ilyen van ugye a képeken is.
YELLOW
#61
2016. január 22. 14:34
na ez jól néz ki. nagy felni ültetés, és mondhatni kész. ezt próbáltam neked magyarázni a másik topic-ban, ahova már nem tudok írni. nem azért van kevés tuning Saab-ból mert ritka (nem népautó), hanem mert a vásárló közönsége nem az, mint egy Honda Civic-nek, hanem inkább azok, mint akik a Volvo-kat veszik.
sőt kifejezetten kár külsőre hozzá nyúlni, ültetés, felni, esetlege gy szép dob és kész. mondjuk ez sok autóra igaz, hogy bőven elég. ami ettől több annak az az eredménye, mint amit a másik topic-ban is linkeltem.
szerencsére nem a fiatalok autója főként, ha fiatal veszi, akkor nem a hülye fajta, aki szemetet csinál belőle.
motorikusan sok lehetőség van benne, de ha belegondolsz minek? bőven elég, amit gyárilag tud. ezekre céloztam odaát is, hogy maga ez a márka nem egy kedvelt tuning alap, ami JÓ DOLOG! persze épült rá motortuning cég, hisz jó motor, amit lehet húzni.
kíváncsi lennék, hogy most hol tartana a gyártás, mármint az autókra, amit gyártanának, hogy néznének ki.
Leu
#60
2016. január 22. 13:36
A 2015-ös AMTS egyik gyöngyszeme! Remélem idén is látunk valami hasonlót!!
Leu
#59
2016. január 21. 14:40
Ja dehogy nem!! Az össze futómű alkatrész más, holott elméletileg vectra padló. Ugyan úgy néz ki de semmi nem jó bele. Hála a jó égnek az enyém alatt AERO sport futómű van, így picit alacsonyabb meg keményebb is, így már 3db kerék csapágyat cseréltem ami majdnem vectra de mégsem, így beszerzési áron kapom crika 50-ért darabját. Éljenek a jó magyar utak.
PapaMaci
#58
2016. január 21. 14:25
Akkor nem olyan, mint ahogy én jártam a Seat alkatrésszekkel a golfban? Ott volt pár dolog, amiben épp csak egy qrvaanyjányi külöbség volt?
Leu
#57
2016. január 21. 14:03
Ja ezek a dolgok kívül belül egyformák, ugyanarról a GM alkatrészről beszélünk. Gond inkább akkor van amikor valamiről kiderül hogy nem azonos az Opel -al, és nincs belőle utángyártott, mert akkor jön a gyári SAAB amit nem is egyszerű kapni, az árak meg igen csak szépek. Pl egy darab fényszóró mosó fúvóka 12000ft. Vagy egy víz szenzor 15000,-Ft. És itt jön az hogy a régebbihez legalább van bontott, de 2006-os face lift utáni 9-5 -höz bontott alkatrész nincs szinte semmi.
Roccsa
#56
2016. január 21. 13:51
Nem konkrétan neten gondoltam, hanem kint az utakon
PapaMaci
#55
2016. január 21. 13:49
És van minőségi különbség, vagy csak más van ráírva?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8
Összesen 154 találat 8 oldalon