RETRO AUTO KLUB

aktuális téma
RETRO AUTO KLUB
Minden ami Retro...

A Retro Autó Klub Egyesület youngtimer, oldtimer, veterán, hobbi, épített- és versenyautók, illetve motorok márkafüggetlen klubja a tengerentúliaktól a nyugatiakon át, egészen a keleti csodákig.

Célunk nemcsak az egyéni kapcsolatfelvétel, hanem szeretnénk minél több magyarországi autós és motoros klubbal is baráti viszonyt kialakítani, hogy ha szükség van egy kis segítségre, összefogásra, akkor tudjunk egymásra támaszkodni. Reméljük sikerül egy jól működő, összetartó „közösségi hálót” teremteni.

A hazai találkozós és veterános élet vérkeringésébe már tavaly bekapcsolódtunk. Számtalan rendezvényen ott voltunk (főleg Volkswagen konszern találkozókon), de a jövőben igyekszünk a veteránok, illetve más márkák nagyszabású eseményeire is eljutni. Ezzel kapcsolatban szívesen várjuk az ötleteket, programajánlókat és meghívásokat is Tőletek!

Szeretnénk mindenben segítő jobbot nyújtani minden területen: biztosítások, casco, átírás, vizsgák, alkatrészbeszerzés, felújítás, szerviz, restaurálás....

Ha van kérdés, írj bátran:

Jmaresz - [email protected]
Suka - [email protected]

www.retroautoklub.hu
Blogunk
Retro Shop - webáruház

AKTUÁLIS INFO:

Aki szeretné kiállítani az autóját a Carstyling.hu Tuning Show 2012-n, de még nem találta meg a helyét, várjuk jelentkezését a Retro Autó Klub standra! Keleti, francia és olasz csodák gyertek, gyertek!!!!


2012 Augusztus 24-25-26 Gárdony Sport Beach
Retro Weekend
A retro autó klub szervezésében
Szállás és strand belépök utó szezoni áron
Tagoknak a részvétel ingyenes lesz!
Programok tervek késöbb
Amikor nem az számít keleti vagy nyugati víz hüti vagy levegő.....
Régi kor feelingje árassza el a Partot

FÓRUMUNK a KLUB OLDALÁN!!!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
vwmarci
#3222
2012. január 17. 19:40
egyébként ez az egész parkolómaffia undorító.
egyszer voltam bent a frankel leó utcában, az "irodájukban". (egy kis öt négyzetméteres szoba, de persze van külön portás...)
kb annyira igénytelen volt az egész, mint egy kisebbségi bordélyház.
és ilyen családivállalkozás az egész.
miközben intéztem az "ügyemet", az "ügyintéző" csaj, felváltva beszélt hozzám, és gügyögött az 1-2 éves kisgyerekéhez.
és amikor viszsakérdeztem, mert egy mondatot nem fejezett be, mert a kis pudrijához gügyögött, még neki állt feljebb, hogy egyszer már elmondta...
meg nem nagyon bírtam követni, hogy mikor beszél hozzám, és mikor a kis kölkéhez...
szóval, szánalmas az egész...
FFFFFFUUUUUU
nosferato
#3220
2012. január 17. 19:23
ebben mekkora nagy igazság van
vwmarci
#3218
2012. január 17. 19:17
aki lusta megnézni, annak ez a lényeg... :)
egyébként meg mi a faszért költenek kibaszott új autómatákra??? inkább csinálják meg a kibaszott utakat! :)
aki meg parkolni akar, az meg fizessen mobillal.
Török
#3216
2012. január 17. 19:12
soxor látom én ezt a bogarat
jmaresz
#3211
2012. január 17. 18:57
Hozzászólás törölve -- jmaresz
jmaresz
#3209
2012. január 15. 14:58
_Denis
#3208
2012. január 06. 22:16
ne is foglalkozz vele cseréld el a caddyt a goldomra
vwmarci
#3207
2012. január 06. 21:56
maresz, ez neked való!!!
pézé
#3206
2012. január 05. 17:40
Megkaptam a matricákat...
Köszönöm!
Retroautok
#3203
2012. január 02. 08:12
Idén is lehetőséget kapunk kiállítani!
Saját standunkon lesz Retro zene,Hostess lányok egy jó buli szép extrám kocsikkal!
Mivel Vw-böl elég jól állunk igy akinek más jellegű retro Autója van (keleti pl) és extrém vagy egyedi és szeretne esetleg kiállítani kérem jelezze.
Nemzetközi Autó-Motor-Tuning Show 2012
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Összesen 3362 találat 169 oldalon