Cikk: A mérnökember autója

Témakör: Címlapon
aktuális téma
A mérnökember autója

Rendszerint nem ismerik meg az Opel Calibrát, úgy átalakította a tulajdonosa. Ráadásul minden legális az autón! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4
Noise
#6
2013. december 03. 15:28
csak, hogy ne kapjak megint a nyakamba mindenféle kedves szót...
elismerem a munkáját! tényleg minden mm-en látszik az igényesség. látni, hogy nem csak úgy "odabaszott" dolgokat, hanem rendesen meg van építve az autó. az alkatrészek minőséginek látszanak (nem tudom, hogy valóban azok e, de bízom benne!)... az építésnek ez az oldala becsülendő, követendő és nagyon jó példa... a design már más téma, de nem minősítem feleslegesen.
TaaT
#5
2013. december 03. 15:27
"Elölre a Vectra B fényszóróit illesztették, hátra előbb BMW 5-ös lámpákat tervezett, de vágni kellett volna a lemezt, és túlzottan megnövelni a hosszt, így végül Peugeot 307-es lámpa mellett döntött"

Ha ez mind legális akkor megeszem a bézbólkalapom

Vagy elküldöm a halál f@szára az NKH-st ha a 18-as felnimmel szívózik
Noise
#4
2013. december 03. 15:25
pontosan ugyanezt akartam írni
Bajzát2
#3
2013. december 03. 15:23
igényes, de nem szép
YELLOW
#2
2013. december 03. 15:23
el sem olvastam a cikket, szóval leeht hülyeséget írok, de...
mi ezen a legális? állítólag nem papíroznak be semmit, ami utólagos és itt konkrétan a világító berendezésre gondolok. hiába van benen az E jelzás állítólag csak gyári, vagy utángyártott, de gyári kinézetű világítás lehet. ezen nem az. ráadásul az autót nem lehet beazonosítani könnyen, aki nem ért hozzá, mondjuk egy rendőr is akár, ha épp úgy adódna.
opelgeri
#1
2013. december 03. 15:19
Szép! És legális.... Na, ez már tuning...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4
Összesen 66 találat 4 oldalon