Cikk: Szavazz Te is, kik jöjjenek Bodensee-ről az AMTS-re!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Szavazz Te is, kik jöjjenek Bodensee-ről az AMTS-re!

Hasonlóan a korábbi évekhez, az idei Automobil és Tuning Show nemzetközi élményanyagának több fénypontja ismét Európa legnagyobb tuning kiállítása, a Tuning World Bodensee szervezőinek köszönhetően érkezik hazánkba! Bõvebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Suncee
#8
2018. február 14. 19:34
Csak a vérét szívtam, soha nem volt Facebook regisztrációm soha nem láttam hogy működik és soha nem is leszek rá kíváncsi.
Nekem van saját életem amit a valós barátaimmal tudok élni, valós problémákkal, valós találkozások alkalmával valódi sörrel.
Egyszóval szánalmasnak tartom, hogy pl egy ilyen szavazás is csak a Facebook felhasználók privilégiuma legyen.
Ennek ellenére, nem fogok felkötni magam... ma még nem
Redzsee
#7
2018. február 14. 16:54
Lehet, hogy igazad van, de lehet, hogy ők tudnak valamit és igy mi is akik nem is váltunk a részévé!
Suncee
#6
2018. február 09. 07:43
aki nincs fészbukon az nem is létezik... hulljon a férgese!
Redzsee
#5
2018. február 08. 22:19
Én is törvényen kívüli vagyok, de már a nyomomban vannak! Instán fönt vagyok, az már majdnem Facebook! De egyre idegesítőbb, hogy bármiről több infó kell nézz utána (mondjuk) az esemény Facebook oldalán! De ha nem akarok oda regisztrálni akkor én ne tudjak róla?
Redzsee
#4
2018. február 08. 22:14
Köszi! Akkor sajnos tudomásul veszem, hogy még mindig nem szavazatok, de remélem meglátom élőben az eredményt!
PapaMaci
#3
2018. február 07. 18:42
Nem hinném, hogy az idén ki tudok jutni (bár vágynék egy jó TT-re), de azért megtisztelő, hogy gondoltál a törvényen kívüliekre is
Quad
#2
2018. február 07. 15:55
Sajnos a TWB-s szervezők oda tették fel a szavazást... a technikai részletekbe nem sok beleszólásunk van
Redzsee
#1
2018. február 06. 23:03
Ha már mindenki aki még itt van a Facebookot szidja akkor ezt a szavazást miért csak ott lehet megoldani? Itt miért nem? Aki (az a pár elvetemült) nincs fönt Facebookon az kimarad a szavazásból!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!