National TunerZ Találkozó

aktuális téma
National TunerZ Találkozó
-------------------NATIONAL 7.-------------------
----------------HORT - 2013. JÚNIUS 29.!!!
---------------
------------------http://facebook.com/ntchungary-----------------------


Sziasztok!

Azoknak, akik most olvassák e sorokat először, pár szóban a találkozóról...

Az elmúlt 6 évben, Horton igyekeztük kicsit felkavarni az állóvizet, mely szemlátomást sikerült is.
A helyi és környékbeli fiatalok szórakozási lehetőségének indult a rendezvény, mára azonban, -nektek köszönhetően- országossá nőtte ki magát!


LESZ IDÉN NÁLUNK MINDEN FÉLE JÓ...



12.00 - Kapunyitás, parkolás
13.30 - Autólimbó
14.00 - Nevezés leadás végső határideje
14.30 - Sexy autómosás
15.00 - Időmérő verseny
16.00 - Gumifüstölés
17.00 - Taekwon-do bemutató
18.30 - Eredményhirdetés
19.00 - WARM UP
20.00 - ESSEMM
21.00 - 24.00 - BOOMBASSTIC! DJs -HAB PARTYVAL!!!
24.00 - AFTERPARTY a megye legelitebb szórakoztatóközpontjában, a BlueBoxban!

Betétprogramok:

-HANGNYOMÁS VERSENY - DREAMBOX BASS RACE Vol.4.
-VW márka találkozó,
-Tetováló stand,
-Élő airbrush,
-Break táncosok,
-BMX bemutató,
-Tuning és amerikai autók kiállítása,
-Új autó bemutató,
-Óriás RC helikopter bemutató,
-Repülőgépes bemutató és légifotózás,
-Limuzinozás.



A Hangnyomás szabályzatért keressétek a DreamBox csapatát a facebook eseményben van a saját oldalukon!


Üdv!
A szervezők


- - - - - - - - TÉRKÉP - - - - - - - -

-------------------------------------------------------------------

A rendezvény plakátja (Katt)...

A Carstyling Show 2010-ről egy kis összefoglalás, a videó elején a standunkkal!

2. Horti Trabant-Wartburg Majális (másik rendezvényünk) videója

3. Horti Trabant-Wartburg és Polski Majális 2010 videó


---------------------NATIONAL TUNER CLUB---------------------
---------------------------- KLUBÉLET
----------------------------
A National Tuner Club Logója


Klubmatricák igényelhetők!][/S]
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
T.o.t.y.a.
#7751
2011. július 31. 23:05
maximum respekt nekik! hallottam az elődökröl tényleg kevés az ilyen!bár amikor kérte a jogsit kicsit elsápadt mindenki!
GomezGTS
#7750
2011. július 31. 23:03
Neki 3szor ment a köszönet a mikrofonba, amit talán ő maga nem is hallott, de nem győztem megköszönni. Elég rugalmas az elődjéhez képest és mondanom sem kell, hogy jó kapcsolatot ápolunk vele, így szerencsére minden képes flottul lemenni.
A személyiségéből adódóan kicsit ilyen, kicsit olyan, de inkább a vicces a jellemző rá, és valóban meglephette amit látott
GomezGTS
#7749
2011. július 31. 23:01
T.o.t.y.a.
#7748
2011. július 31. 22:59
az eső áztatta talaj már olyan dolog amiről senki nem tehet...ez tényleg már csak a körités része a dolognak, ha azon múlott átmentek a résztvevők azon a tócsán:) rongy volt mindenkinél utána letörölte, ha meg nem akkor így járt...szerintem is maradjon ez a szépségverseny dolog...lehet lerágott csont már de van akinek igenis jól esik az elismerés és jövőre is szívesen eljön(talán pont emiatt) a másik dolog ami nem volt még megemlítve...a helyi szervek munkája, hát nem sűrűn mondom de pozitívat csalódtam bennük. Ha kérdés volt korrekten tudtak rá választ adni...a gyorsulásnál a levezető szakaszon (ahol visszakanyarodtunk a fő útra) csak miattunk megállitották a forgalmat figyeltek ilyen apróságokra:) és a tréfáshangulatú közegurat is sikerült kicsit talán meglepni " Egyes Golffal gyorsulásra...háááát?!"
GomezGTS
#7747
2011. július 31. 22:59
azon, hogy mit vettek fel...egyszerűen gőzöm nincs...készítettek velem egy interjút, amit épp eldadogtam, mert mindenütt állt a fejem csak ott nem. Aztán megkértem őket, hogy járják körbe a területet és vegyék fel a kocsikat, ahogy jól esik.
Kovács86
#7746
2011. július 31. 22:56
Nagyon jó volt a találkozó és főleg a hangnyomás verseny.Mi közzel 300km-ről érkeztünk de nem bántuk meg,hogy elmentünk.Jövőre ismét megyünk
actafool
#7745
2011. július 31. 22:56
nah ez érdekes :D
mi lehet az a magánakcio ?
És mikor lepődhetünk meg?
GomezGTS
#7744
2011. július 31. 22:55
na, ezt egyátalán nem tudom...magán akcióba fogtak a tévések, úgyhogy meglepetés lesz nekem is
actafool
#7743
2011. július 31. 22:54
Idén nem voltunk benne a tv-ben ? :D
Amugy jó estét mindenkinek
GomezGTS
#7742
2011. július 31. 22:53
képek és eredmények is, hamarosan, csak türelem...Emilien pedig készül egy kisebb video anyaggal is, a tőle megszokott művészi vonallal megfűszerezve
GomezGTS
#7741
2011. július 31. 22:53
azt mindenképp meg tudom oldani, ez 100%, csak ugye, aznap reggel szembesültem ezzel a gonddal...a jó kis előző éjszakai zuhé megtette a dolgáta füvet sok helyen ki is nyírtuk a kocsikkal...fognak örülni nekünk
mca-punto
#7740
2011. július 31. 22:41
Igen, az nagyon sokat javított volna a szituácíón
mca-punto
#7739
2011. július 31. 22:40
Ez a minimum..
jó volt, és ingyenes ami nagy szó manapság..
Így tovább, ha hivtok mi jövőre is ott leszünk.
HodyDEATH
#7738
2011. július 31. 22:37
Hali! képek, videók mikor lesznek fent illetve ha vannak hol találhatóak? köszi!!

Mi is jól éreztük magunkat! remek ötlet volt az élő air brush
GomezGTS
#7737
2011. július 31. 22:37
Ahol állt a víz, oldalt azt a részt mondod? Azt fel tudom jövőre töltetni, annyit meg lehet oldani, még ha nem is készülne el a teljes térkövezés
GomezGTS
#7736
2011. július 31. 22:36
Köszönöm a beszámolót...és ott a nevem is?ezt külön köszi, igazán jól esett!

Az októberit később majd megtárgyaljuk, addig nem hagyom kihunyni a kapcsolatot a gyöngyösi rádióval, remélem oda is kerekíthető lesz valami.
mca-punto
#7735
2011. július 31. 22:34
Ügyesek voltak a srácok, megoldották, de figyelni kelett..
ha a mellettte lévő út szakasz fel lett volna töltve, jobb lett volna a szitu..

De megoldjuk,
GomezGTS
#7734
2011. július 31. 22:32
Köszi az eligazítást
Octi, bennem is megfordult már a gondolat, de még mindig inkább legyen tüske 3-4 emberben és lelje örömét az a 20...egyenlőre még ez az oldal győzött.

A hangnyomás áttevés...hm hm, egyenlőre nem tudok jobb helyet, ahol aszfalton tudnak bemenni hozzátok, ha méretni akarnak. Jövőre lehet, hogy tovább szalad a beruházás és készítik a térkövezést az út túloldalán is, na akkor igen, akkor szemben lennétek a színpaddal pontosan. De minden lehetőséget meghallgatok. Ha van ötlet nyugodtan mondjátok el. Köszi!
gbr
#7733
2011. július 31. 22:24
köszi! akkor visszanézek holnap...
Papajoe
#7732
2011. július 31. 22:24
ádám holnapra igérte..szépségverseny stb..
a hangnyomás eredmények itt vannak picit visszább illetve a Mastercar web oldalán
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 7831 találat 392 oldalon