User autók kategorizálása

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
User autók kategorizálása
Korábbi kéréseitek alapján négy új kategóriával bővült User autók rovatunk. A besorolás folyamatosan zajlik, de Ti is segíthettek: aki úgy érzi, hogy helye az új kategóriák egyikében van, kérje át magát, vagy ha olyan autót találtok, ami inkább már az új katokba illik, írjátok meg itt.

Az új kategóriák: Veterán, Race, Luxury és Truck

Célunk az eddig kirekesztett, vagy nem egyértelműen kategorizálható autók korrekt elhelyezése, illetőleg teret adni mindenkinek, aki eddig mindezek miatt nem tette fel, vagy vette le az autóját.

Mielőtt felteszed a kérdést "hogy miért":
- nézd meg hogy ki van e töltve részletesen az adatlapod
- megfelelő képeket tettél fel a módosításaidról
- a főképed az autód képe
- az oldalad megfelel a szabályzatnak
stb.
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Török
#5879
2011. július 24. 19:30
Én is lehetnék luxory....annyiba van
Adam0515
#5878
2011. július 24. 19:29
hát ha te is ilyet szeretnél a gyári ülések eladóak az autóból!!!! Ezek nem mert ezek sokban vannak nekem az a baj, hogy nem tudsz semmit rólam se és az autómról se de legyen igazad..... full gyári ülések recaro felirattal
bocieGT
#5877
2011. július 24. 19:28
Ennyi..csak az hogy a szájlingon milyen kategóriában vagy semmit nem jelent, sőt sztem a ráköltött pénz sem..én a másik autónálmég csak a helyreállításnál járok, még a tuningot el sem értem szinte. Nem mondok összeget, mert nem számít, de az autó mai piaci értékének az 5xösét ráköltöttem, és még saloon..

Semmi baj nincs, csak a lenéző duma, mert valaki saloon..Kicsit szarul esett ennyi..
Blindmouse
#5875
2011. július 24. 19:28
Lehetsz ott is, és parallel a truck kategóriában? :D
Török
#5874
2011. július 24. 19:28
Én abból is a legutolsó akarok lenni
Hbunkó
#5873
2011. július 24. 19:27
erről lemaradtál! évek óta bérlem, csak néha hagyom, hogy más is próbálkozzon!
Hbunkó
#5872
2011. július 24. 19:27
bocs, akkor valamit félreértettél!!!!!
Nem mondtam, hogy nem lett jó! Pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy attól, hogy valami gyári kinézetűnek van megtartva, az nem biztos, hogy kevesebb munka! Lásd pl 2 nap volt mire bekerült a ködlámpám. Tudom, hogy beránthattam volna neki 2 maddzagot, oszt jólvan, de én állat megcsináltam neki a gyárival megegyező kábelkorbácsot. Még 1db biztosítékház nem gyári az áramkörben, de amint összejön egy adag alkatrész ami kell, rendelem is meg a gyári cuccokat. Ugyanekora szívás volt a CD tárral is. Pedig mindegyik gyári, és mégis nagy meló volt.
Adam0515
#5871
2011. július 24. 19:26
gyökér 1.hely Stip-stop
Adam0515
#5870
2011. július 24. 19:26
nem parázok legalább nőnek a kommentjeim
Török
#5869
2011. július 24. 19:25
Török
#5868
2011. július 24. 19:25
Igazad van valótlant írtam!Totál gyári cuccok......
vWsPeEd
#5867
2011. július 24. 19:24
legyen valami gyökér kategória is,
Dj Söre
#5866
2011. július 24. 19:24
legalább ennyi komment után bocsánatot kértél.no para csak máskor jobban figylej oda a szavakkal
Adam0515
#5865
2011. július 24. 19:22
igen sok boiler van az autómon ha legalább igazat irnál
Dj Söre
#5864
2011. július 24. 19:21
Nálam lellén volt sztory.Jött egy család,az apa megáll nem tudta enyém a kocsi,párommal ültünk a padon.nézi elkezdi ez nem semmi ez igen ez jól néz ki.Körbenézte és elment de még visszanézett
Akkor mondtam páromnak,látod,ezért csinálom,ezek a szavak felbecsülhetetlenek

Mult héten meg kaposba volt futballfesztivál.Jött egy gyerek csapat megálltak,lefotózták a szarom meg megnézték
Adam0515
#5863
2011. július 24. 19:20
hát ha megnézed a lapomat akkor fogod látni, hogy mit vettem és mit alakítottam rajta, hogy ilyen legyen de elismerem nem lett jó de tudod nekem pont így tetszik és ez a legfontosabb nekem én is saloon kategóriából indultam és megjártam az összes kategóriát hidd el..... én is szívtam magam rajta évekkel ezelőtt, hogy éppen melyik kategóriában van az autóm és hányadik az arénában.... de mára már nem érdekel ezért nem is kommentezek autókat csak ritkán, arénát sem pontozom pedig 8pontot ér a szavazatom, nem is párbajozok vannak fontosabb dolgok az életemben jelenleg....
csak egy pl. az autó hetente 1* megy kb 30-40km-t de ezt is csak márciustól októberig....
be kell vallanom magamnak büszke vagyok rá de sajnos kicsit túl sok pénzben van és túl sok energia ment el rá az életemből és igazán használni nem lehet semmire.... csak találkozóra járni
és azért egy kicsit luxus a mai világban egy külön autót tartani
volt itt egy komment amit félreértettem és ebből indult ki a vita
sajnálom.....
Hbunkó
#5862
2011. július 24. 19:19
nem veszem magamra. Túl vagyok már pár autón ahhoz, hogy pontleszarjam, és ne vegyem magamra. De az ilyen jellegű általánosítás is zavar, és nem magam miatt, mert tudom, hány autó fut az úton, amihez így vagy úgy közöm volt, hogy futhasson. Csak néhányan el vannak tévedve.
deflektor
#5861
2011. július 24. 19:18
ezeket a szösszeneteket én is szeretem. 1 éve elsétált a kocsim mellett egy 4 tagú fiatal suhanc csoport. Ámulva fordultak utána, hogy mi lehet ez.

csatlós: mi ez? ?
fővagány: hát egy neon (rajta van a hátán)
csatlós: mennyibe kerülhet?
fővagány: 1,5 milláért már kapsz használtan. De nem kéne...

Hozzáértő egyedek voltak. a feléért odaadtam volna azonnal
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 5980 találat 299 oldalon