Beszélgessünk!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Beszélgessünk!!
Sziasztok!

...ez egy olyan fórum ahol mindenről beszélgethetünk ami az eszetekbe jut...normális keretek között természetesen...
Nézzetek be minél többet
...és beszélgessünk bármiről, ami érdekel benneteket...

Kötekedésnek, politizálásnak , kuncsorgásnak, káromkodásnak helye nincs


Aki azért jön ide, hogy sértegesse az itt beszélőket,az ban-t kap!!!!!! EZ alól senki sem kivétel!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
kadi418
#97096
2018. április 15. 12:28
Nekem most ajánlottak ilyet, szőlő birtokon ahova csak földút vezet, a legközelebbi faluba bonyolult eljutni, lehet arra majd kölcsön adnak egy lovat, mert azok is vannak. de én már voltam hasonló helyen, megvan az előnye meg a hátránya. Szerintem mindenkinek van olyan szakasza az életében amikor erre vágyik, elszigetelni magát a világtól.
YELLOW
#97095
2018. április 14. 15:16
az a bibi, hogy már nem érzem magam annak.
nekem is rögtön kellett volna lépnem. ha tudom a családban hogy alakulnak dolgok, akkor biztos megléptem volna. most már nem tudom, túl sok évet csesztem el itt. már lassan megállapodni kellene, család stb. de azt sem tudom ide akarok-e valamit. a döntés mindig nehéz nekem. legyen az bármi.
PapaMaci
#97094
2018. április 14. 14:59
Pedig ha jól emlékszem, Te valamivel még fiatalabb is vagy, mint én! Minél korábban dönt az ember, annál kevésbé fájdalmas. Egyébként sem szabad sosem leragadni egy helyen! Én is gyakran váltogatom a munkahelyeimet.
Ráadásul én elértem már valamit ebben a szakmában, és rengeteg pénzem, és még több lemondásom van benne. Évek óta nincs szabad napom, mert azért dolgozom, hogy fejlődjek. Ha elzárulnak előttem a lehetőségek, halott tőkét halmoztam fel. Akkor inkább kocsmáztam volna el, mint a környezetemben oly sokan.
YELLOW
#97093
2018. április 14. 13:59
sok országban jó lehet. tény a nagy városokat kerülni kell. kisvárosokban, ottani tanyákon meg nem lesz olyan a fizetés. de ha nyugodt életre vársz, akkor a legjobb. mondjuk ezt tapasztalat híjján jelentem ki.
de a nagy fizetés sem lehetetlen főleg ha olyan gazdaságban dolgozol, aminek a dolgait nagy cégek vásárolják fel.
neme gy ember váltott életmódot és akár műszaki emberként egy gazdaságban segédkezik.
egyelőre még én sem látom azt, hogy feltétlen mennem kellene. én inkább a változásoktól félek, az tart vissza. hogy úgymond van egy komfortzóna, ami inkább megszokás és félek váltani. pedig eddig mindig előnyöm származott belőle, de ott a mumus, mi van ha pont most nem és nagyon megbánom.
PapaMaci
#97092
2018. április 14. 00:08
Amúgy meg nem feltétlen munkám nem lesz, hanem egyszerüen megszünik a szakmám.
PapaMaci
#97091
2018. április 14. 00:05
Itthon nagy változások lesznek az én szakmámban. De ezt nem szeretném megvárni. A saját munkáim elfogynak, a főállásomban pedig megfagynak a bérek, mint ahogy most isévről évre kevesebbet kapok. Amúgy én pont kelet felé tervezek.
kadi418
#97090
2018. április 13. 22:21
Nem értem akinek van jó melója miért akar elmenni? Szerintem most egyik napról a másikra nem változik semmi. Másrészt hova megy a tömeg? Németország, Anglia? Hol történnek civilek elleni támadások? Pont ott. Unokatesóm nője Berlinből költözött Magyarországra és nem menne vissza, és egy kis unalmas helyen laknak, de a gyerekei biztonságban nőnek fel. Én pl. már Milánó környékén nem szállnék este egyedül vonatra, de Budapestről Szolnokra még simán hazamentem éjfél körül, majd az állomásról gyalog haza. Ráadásul akinek otthon jó munkája volt, lehet hogy valami teljesen mást kell csinálnia.
PapaMaci
#97089
2018. április 13. 08:24
Egyelőre magyon sok a munkám. A héten már sokadszor akartam belekezdeni valamibe, aztán megláttam, hogy mindjárt éjfél. Nem szeretnék politizálni, de sajnos úgy tünik, csak el kell lassan indulnom az országból. Ez most elég nagy agykapacitást elvesz.
YELLOW
#97088
2018. április 13. 07:49
amúgy nem filmezel? már ott is egyedül maradtam?
YELLOW
#97087
2018. április 13. 07:40
az nem ér semmit. én ahogy gondolkozom, sosem voltak rám hatással ezek a bannerek. max csak idegesítettek. tehát rajtam nem nyerészkednek az biztos.
két dolog lehet. vagy én vagyok túl hülye, hogy nem hat rám, vagy ezek szerint túl sok hülye van, aki rákattint ezekre, vagy hat rájuk, hogy méri ezeket nyomatni. gyanítom az utóbbi, de az első lehetőséget sem zárhatom ki, hogy fair legyek.
PapaMaci
#97086
2018. április 12. 23:14
...csak puffogtam...
Majd veszek én is bannert, és népszerűsítem a szabályos, és biztonságos közlekedést.
YELLOW
#97085
2018. április 12. 22:51
ha ők fizetnek a banner-ért... minden netes oldal reklámokból él. ha a rendőrség fizetne, akkor a biztonságos közlekedésre sarkalló reklámok lennének.
van az a pénz, amiért egy kaja update-tel foglalkozó oldal is reklámozná a lacipecsenyét.
PapaMaci
#97084
2018. április 12. 22:45
Ma megint puffogós kedvemben vagyok....

Nem értem, itt is miért a lézer, és radar detektorokat reklámozzák, miért nem a szabályos közlekedésre buzdítanak mindenkit? Tudom, rossz üzleti modell...
Tartsd be a szabályokat, és nem kell lézerdetektor!
kadi418
#97083
2018. március 03. 23:59
Deh, még a járókeretet is utánam dobták viccen kívül, tényleg nem sok értelme van ott lézengeni, valahogy kívülállónak éreztem magam. Mondjuk aznap délután volt egy opeles mini találkozó, velük picit otthonosabban éreztem magam.
PapaMaci
#97082
2018. március 03. 00:09
Azért remélem, nem kergették el a nénit
Stefanvon
#97081
2018. március 02. 21:20
kadi418
#97080
2018. március 02. 21:14
Van ez így hát nem tudom mi az oka, akikkel én összejártam mondjuk 10 éve... ugyebár kiöregedtünk ebből. Vagy családjuk van, vagy más oka van, történt valami ami miatt már nincs összetartás, ilyen is van. Pár hónapja voltam abban a parkolóban ahol annak idején bandáztunk, természetesen teljesen kicserélődött a társaság, más autók, más emberek, de a hagyományt követik. De ők 10 éve még nem voltak ott, akik ott voltak, már megkomolyodtak, szétszéledtek stb.
PapaMaci
#97079
2018. március 02. 19:46
...hja... És természetesen elköltöttem a kocsi árát is, amit venni szerettem volna...
PapaMaci
#97078
2018. március 02. 17:47
Jó reggelt!
Az elmúlt 3 hónapban megvettem az összes szoftvert, amit használok.
Elég húzós napjaim voltak, néhány komolyabb munkával. Az autóim meg leomlanak, mert nincs időm rájuk. És már is itt vagyunk, miért áll az oldal. Mindenki rohan. A fiatalok, akik az életben mindent készen kapnak, nem nagyon akarnak legózmi. Max pár nagyon elvetemült.
kadi418
#97077
2018. március 02. 15:17
Hát, ha senki nem ír semmit, csak azt hogy a CS behalt, csend van, esetleg egy smile... nincs miről beszélgetni.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 97136 találat 4857 oldalon