Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#17241
2024. március 28. 22:48
Die Mucklas ... und wie sie zu Pettersson und Findus kamen - The Mucklas... And How They Came to Pettson and Findus - Muklák: ettől egy gyerek megáll a fejlődésben. már csak a zenével alatta is vallatni lehetne 1 óra folyamatos hallgatás után, de lehet 30 perc is elég lenne. voltak benne jobb részek, de én nem tudom ez kinek készült és egyáltalán minek? 3 pont.
YELLOW
#17240
2024. március 28. 20:36
Confess, Fletch - Valld be, Fletch: hát én úgy bealudtam közben, hogy még arra sem emlékszem, amit láttam belőle... az meg van, hogy volt olyan rész amin mosolyogtam. mondjuk a főszereplő, ahogy nézem inkább sorozatokban szerepelt talán többet itt is volt egy olyan érzetem, még emlékszem a film megjelenését is megkérdőjeleztük. amit úgy láttam belőle, nekem inkább közepes volt. 5 pont.
YELLOW
#17239
2024. március 27. 22:11
Me, You & Frank - Good Boy - Jófiú: mondanám, hogy meglepett de nem. skandináv film lévén, norvég, tudtam, hogy valami beteg sz*r lesz. egyszerűen hihetetlen, hogy ezek nem tudnak, csak 95%-ban ilyen stílusú filmeket csinálni. komolyan mondom, ez nem normális. milyen szép hely, és beteg emberek lakják. ennek az éghajlathoz lehet köze, mert nem igen a jó lét amúgy a film fenn tartotta az érdeklődést, de sokszor bacott idegesítő volt a tutyimutyizás. persze már az első részén sejthető mi lesz a vége, ugyan kis csavarral. na meg miért is ne a beteg elme kerüljön ki a filmben "győztesnek". az a helyzet, hogy én már simán elhiszem, hogy ez a film simán nem kitaláció, hanem ott ez valóban létezhet, meg a többi beteg dolog, amikről filmet csináltak. 5,5 pont.
YELLOW
#17238
2024. március 27. 20:28
The Miracle Club - A csodák útján: semmi extrát nem kaptam. sőt inkább unalmas volt. valahogy meglátom újabban ezeket az idős szereplőket (direkt finomítva írom, nem ahogy gondoltam), kb ugyanezeket a filmeket kapom. legalábbis kb. az utóbbi 5 évben. 5 pont.
YELLOW
#17237
2024. március 26. 22:42
King of Killers - Gyilkosok gyöngye: nagyon lehúzónak találtam pár előzetesen olvasott véleményt, a borító sem igazán tűnt kecsegtetően. sőt az egész filmen érződik a B kategória. a gagyi füst effekt, ami utólagos a képen, elég régi filmeket idéz. viszont alapvetően az akció részek nem rosszak. kiszámítható, de nem mondanám rossznak. volt még jó pár lehetőség a filmben egyébként. nem aknázták ki. amúgy Scott Adkins is simán belefért volna a filmbe. 4,5 pont.
YELLOW
#17236
2024. március 26. 20:33
The Kill Room - Gyilkos a galériában: a szinkron hang miatt, szinte elhittem, hogy Uma Thurman helyett, mintha Meg Ryan játszana. kissé flesses volt a szitu. amúgy nem egy nagy eresztés a film. szeretem a fekete humort, de ez nekem kevéske volt. alig bírtam ébren maradni rajta, és nem is sikerült, volt ahol elvesztem. 4,5 pont max.
YELLOW
#17235
2024. március 25. 22:30
Megalodon Rising - Megalodon - A megacápa 2. : igazából az én hibám. figyelmetlen voltam. belefutottam. megfogadtam ilyen stílusú cápás filmeket nem vagyok hajlandó megnézni. pont ezért, amiért ilyennek, mint ez is. a 75-ös A cápa film jobb ettől, oké, annak legalább volt rendezője. 30 éve is kínos volt ez a CGI, amit itt látunk. a jelenetek nincsenek normálisan összefűzve, pocsékak a vágások, rendezés, minden. 1,5 pont. csak mert nem adják fel... pedig kellene.
YELLOW
#17234
2024. március 25. 20:38
Wish - Kívánság: tipikus gyerek mese a díznitől. énekkel, színes dolgokkal. nekem ez 5 pont.
YELLOW
#17233
2024. március 24. 22:00
Freelance - Dzsungelhajsza: az eleje kínosan gyengén indul. aztán kezd paródiába átmenni. gondolkoztam melyik filmet akarják vajon kifigurázni. de van egy pár hasonló film. igazából ez egy átlagos akció-vígjáték. 6 pont.
YELLOW
#17232
2024. március 24. 19:11
Road House - Országúti diszkó: az eredeti nekem nincs meg, vagy csak nem emlékszem. de alapvetően nem volt rossz, leszámítva, a pár irtó ciki CGI-t, amit mintha az AI csinált volna. legkínosabb a hídon az autós gázolásos, zuhanásos. amúgy a poénok sem rosszak, a bunyók se. csak a sztori olyan semmi, nem igazán kidolgozott. 6 pont.
YELLOW
#17231
2024. március 23. 22:07
EXPEND4BLES - Feláldozh4tók: A feláldozhatók sorozat kifulladt. már az előző résznél is érezni lehetett. az alap koncepció rég megbukott, nem tudták tartani. fogalmam sincs, akarnak-e új részt, de nem kellene erőltetetni. kezd kifutott színészek gyűjtőhelye lenni ez a film. Stallone-nak is ott kellett volna abba hagyni, amikor De Niro-val boxolt. utána nem rémlik egy normális film szerepe sem. lehet volt, de nem ugrik be egy sem. pedig azóta 10 év eltelt. a CGI-t hagyjuk is, mintha 2000-es évek elején járnánk. szövegek sem voltak igazán ütősek. a film meg kiszámítható. 4-4,5 pont.
YELLOW
#17230
2024. március 23. 19:39
Argylle - Argylle: A szuperkém: na szóval. hát milyen gagyi CGI-al kezd? aztán persze lehet rá a magyarázat, hogy a fantázia, ahogy a könyvet írta, ahogy az olvasónak megjelenik a szeme előtt. így akár elfogatható is lenne a gagyiság, sőt akár ezzel szimbolizálhatná a képzeletet, valótlanságot. de aztán kiderül, hogy az emlékekből az igazság került megírásra, tehát ha valós esemény képeit látjuk az elején, akkor meg gagyi. ráadásul túlzóan, és indokolatlanul csűrik csavarják. már megterhelő volt, hogy ki kivel, mi valóság, mi nem az. kb,. nehéz elhinni bármit a filmnek. mondjuk dinamikus, még néha vicces is. nem mondom, hogy rossz film, de nem százas. túl lett ez gondolva, így nincs összhang. legyen egy 6 pont. mert amúgy nem untam, csak na...
YELLOW
#17229
2024. március 22. 22:32
The Last Chance - Hajsza a kristályért: oké, hogy 2008-as és TV film, de ez borzalmas volt. 2,5 pont.
YELLOW
#17228
2024. március 22. 20:16
Pour elle - Anything for Her - Bűntelenül: ez se mai, 2008. én sokallom azt a 7,1 pontot, valószínű nem mostanában pontozták be ennyire. egy egy natúr 5 pont.
YELLOW
#17227
2024. március 21. 22:01
Valentine in the Vineyard - Valentin nap a szőlőskertben: TV film 2019. 5 pont.
YELLOW
#17226
2024. március 21. 20:01
Gli uomini d'oro - Golden Men - Egy újabb olasz meló: hát az elején, és úgy többször marha idegesítő, gyenge jelenetek vannak. csak fogtam a fejem, hogy mi ez? különösebben semmi extra. 5 pont.
YELLOW
#17225
2024. március 20. 22:25
10 Truths About Love - Tíz igazság a szerelemről: TV film. 5 pont.
YELLOW
#17224
2024. március 20. 20:28
Surviving the Wild - Túlélni a vadont: elvileg nem TV film, de eléggé olyan kategória. nem egy túl erős film. 4,5 pont.
YELLOW
#17223
2024. március 19. 22:35
Double Holiday - Dupla ünnep: TV film, szokásos 2019-ből. 5 pont.
YELLOW
#17222
2024. március 19. 20:26
Secret Summer - Titokzatos nyár: TV film 2016-ból. marha idegesítő volt, hogy minden egyes jelenetben volt valami zenei aláfestés. picit sokat ront a filmen. amúgy lehetett volna picit több, mint szokott. 5 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 17230 találat 862 oldalon