Golf III

Témakör: Real life
aktuális téma
Golf III

Mindenki ide akinek III-as golfja van!!

Képek, videók, linkek, szerelési tippek, tanácsok, ötletek, általános eszmecsere....


Totalcar cikk a GOLF III-ról

Egy újabb Totalcar cikk a GOLF III-ról



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Rolee23
#68551
2016. május 03. 18:43
A 7.5x17 et35 195/40-el vagy 185/35-el biztosan jó. 205/40-el gyári ívvel hátul beleér, tapasztalat. Persze csak ha nagyot ültetsz. Aztán ebből már lehet számolgatni az igényeidnek megfelelően. Ha kicsi az et kifele jön a kerék, ha nagy akkor befelé. Ha szélesebb a felni, akkor meg 1' = 2,54cm. Ebből tudsz számolni, hogy nagyjából hogy fog állni a kerék. A gyári et 35, ahhoz viszonyítva.
Besztercza
#68550
2016. május 03. 17:53
Ültetés mindig kell! akkor másik guriga után nézek. mekkora lenne az a szélesség ami még gond nélkül elfér? 7,5-8? vagy maradjak a gyári méreteknél?
Rolee23
#68549
2016. május 03. 17:03
Hátul ki fog lógni, de ha nincs és nem is lesz ültetés, akkor mindegy, talán nem fog beleérni. Max a rendőr basztat miatta. Bár a gumival azért lehet variálni, hogy a futófelület ív alatt legyen.
Besztercza
#68548
2016. május 03. 16:31
Üdv! 7x17" és 9x17" ET23-15 elférne egy Mk3 Gti 16v alatt bármilyen módosítás nélkül? úgy hogy még közlekedni is lehessen vele
lenko
#68547
2016. május 03. 15:26
"1-2 emberrel beszéltem ezügyben, de egyelőre mindenki beletörődött és nem akar vele foglalkozni..."
Na kérem ez a tipikus MAGYAR mentalitás, többek közt ezért sem fog változni semmi az országban semmilyen téren. Csak ha már annyira ránő a szar a fejünkre de akkor már késő.
Odaállna egy időpontban 4-5 ember, hogy így meg úgy lehúztál, el tudjuk rendezni vagy sem. Ha nem mindenki feljelenti. Nem hiszem, hogy ne történne semmi az ügyebn...
Journey
#68546
2016. május 02. 23:00
Bocs, ha kicsit berágtam, csak nekem úgy jött le az olvasás pillanatában, mintha én lennék a hibás, mert megbíztam egy ilyen faszfejben a neve miatt. És amúgy tényleg...de ha ő nem ismeri el, hogy hibázott akkor hiába mondom, hogy nekem ez nem jó, max feljelenteni, vagy megveretni tudom. Utóbbit azért nem, mert rosszul is elsülhet, annyit meg nem ér az egész, hogy még nekem is bajom legyen belőle. Egy feljelentés meg elhúzódik évekig és lehet, hogy semmi nem lesz belőle, mert addig elföldelik vagy mittudomén Amúgy max úgy lehetne tenni valamit, ha több olyan ember összefog, akiket megkárosított. 1-2 emberrel beszéltem ezügyben, de egyelőre mindenki beletörődött és nem akar vele foglalkozni...de ahogy látom, növekszik a megkárosítottak tábora, csak el kellett kezdeni valakinek!
lenko
#68545
2016. május 02. 09:35
Ez annak a hibája is aki ott hagyja az autóját ennyi időre. Még Chip Foose-nál sem hagynám az autót 5 munkanapnál tovább. 2hónap alatt az autót 3x szét lehet szedni csavarjaira meg össze...
Meg ez a cseke, életemben először hallottam, de hol kizárólag ezen a fórumon évekkel ezelőtt. Nem hiszem, hogy véletlen....
Rolee23
#68544
2016. május 02. 06:24
Néhány évvel ezelőtt a Csabi már mondta, hogy nem vinné hozzá az autóját, mert azt ilyen Lurdys autós talikon már akkor elég rossz híre volt az embernek. Nem annyira akartam elhinni, mert az ember látja/látta az autóit a VW Depo-ban meg a kiállításokon és hűűű mennyire király. Azóta eltelt sok idő és még mindig csak a negatív visszhang jön. Ez akkor biztos nem véletlen. Már nem is tudom ki mondta, hogy a saját autóira igényes, a hozzá vitt autókat meg leszarja.
Csivi
#68543
2016. május 01. 20:40
Nem is értem, hogy, és miből tud még kuncsaftokat szerezni, ha ilyen híre van??
Ha valaki így "dolgozik" azt kötelezően hírdetni kellene minden fórumon, hogy más ne járjon így!!
Kákalaki
#68542
2016. május 01. 17:14
egyébként volt olyan ember aki a tdijét vitte hozzá tuningolni, mire siófokra ért, kifeküdt a turbó. kicsit elszámolták magukat a töltésnél (persze az autó nem lett erős, csak hamar megnyomta a maxot.) elintézték egy hát ez ennyit bírt, nem kellett volna ekkora tuningot kérnivel. és 200 kmről vitték el hozzá a kocsit, mert ő a cseke.
Kákalaki
#68541
2016. május 01. 17:12
félre tetszettél érteni, cinikus akartam lenni. egy fszszopó szerintem az az ember meg a csapata is. ha hónapokat áll ott a kocsi, askkor minimum valami projektnél tudnám elfogadni az érvet, amiért te vitted hozzá nem. Garancia: beraktad? igen. nem jó? nem. Akkor? oldja meg. ennyi. ezt mondtuk a festőnek is: lefújtad le. kráteres? igen. akkor? de 4 hónapja volt. halált érdekli, old meg kcsög. Ha fizettem érte, oldja meg. ha nem tetszik neki, léphetünk tovább is más irányba. elmondhatnak minden köcsögnek, nem érdekel, de ha valamiért kifizettem nem kevés pénzt, akkor elvárok érte valamit. ha nem jutunk közös nevezőre, vannak megfelelő fórumok, ahol dönthetnek az ügyünkben...
Symee
#68540
2016. május 01. 10:22
Én is próbálkoztam velük. Amiket kicseréltek az jó, az anyag nem is volt horror áron, de heteket állt ott a kocsi es a problémám nem oldódott meg.
Journey
#68539
2016. április 30. 23:56
Ez elég rossz hozzáállás...persze az is az, hogy egy "vw isten"-ben megbíztunk, de pont az kéne, hogy legyen a garancia...mert ha egy ismeretlen sufni műhelybe vittem volna, egy szavam nem lenne. De akkor miért is a hírnév és az ígért garancia? Tájékozódtam és sok mindent itthon megcsinálok magamnak, de idő és egyéb nagyobb problémák miatt ezt "szakemberre" bíztam pénzt nem sajnálva! A kedvedért ezt nyomatékosítom, hogy tudtam miért fizetek duplán-triplán, de legalább azt hittem akkor jó lesz...hát nem lett. Ezért én vagyok a hibás???Tényleg így gondolod? Mert akkor elég nagy problémák lehetnek nálad is fejben, ugyanis én nem az árak miatt "sírok", ha neked úgy is tűnik, hanem azért, mert nem kaptam cserébe semmit! SEMMIT! Ha még ezek után is így gondolod amit írtál, akkor vagy nem érted a lényeget, vagy te is a cseke seggnyalója vagy! Ne haragudj, de csak ez a két lehetőség létezik! Ha tévedtem, vagy esetleg félreértettem valamit, javíts ki nyugodtan!
Kákalaki
#68538
2016. április 30. 19:37
egyébként, nem mindenkinek kell rossz véleménnyel lennie róluk, mert adott esetben egy olajcsere, gyertyacsere sikerülhet neki, de egy nagyobb volumenű dolognál elhasalhatnak... ez mindenhol így van. le kell vonnia megfelelő tanulságot, és többet nem oda vinni a kocsit. mai világban az emberek nagy része tájékozódik neten, mielőtt nekiáll dolgonak, és azért találhatnak bizonyos emberekről bizonyos véleményeket, ezek alapján azért már el tud indulni valamerre az ember.
Kákalaki
#68537
2016. április 30. 19:23
szerintem nem lehet olyan rossz szakember. csak sűrűn vannak náluk szarabb napok. az értelmesebb szerelői biztos dobantottak, és satnya tudású emberekekkel pótólta őket. vr6hoz drága az alkatrész, nagyon sok minden csak gyáriban van (tehát németből kell rendelni, ami mondjuk egy 17 ezer forintos jeladónál nála minimum 30 lesz), tehát egyszerűbb, ha a régi alakatrészt teszik vissza, vagy valami bontottat, persze az új árán, mert az jó lesz, te meg nem veszed észre, mert hisz mondták: jó lesz, azt jön a kipp-kopp.... meg különben is egy majd 30 éves technikáról beszélünk, neki meg megkoptak az emlékei róla...
Journey
#68536
2016. április 30. 09:46
Nem, lehet, hogy kicsit több is volt, de tényleg. Átnézés volt, majd tömítéseket, olajat, vittem egy váltót, kormányművet egy-két szilentet, ezeket cseréltek ki. Ez volt a 2 hónap. Lábon vittem oda, nem volt probléma, ezeket megcsinálták, majd ő ment el vele még valahova máshova futóművet beállíttatni, tehát akkor sem volt gond, majd mikor elhoztam az első 5-10 km után hívtam, hogy 100 fokon a víz, visszavinném! A válasz az volt, hogy biztos csak egy gomba, dehát ő már elment nincs ott, nem tudom visszavinni. Hazajöttem, vettem egy másik gombát, feltöltöttem vízzel, megint forralta, hívom..."biztos nem tudja légteleníteni magát". Légtelenítettem, ahogy ő mondta telefonba, feltöltöttem, megint forralta.
Azt ígérte, ha bármi baj van, garanciába megnézi és küldi a trélert. Küldte is, de én fizettem ki, majd a garancia az volt, hogy még 3 hétig ott állt, hogy megállapítsák a hibát. Megállapították! Ők nem hibáztak, ez hengerfejes és még fizessek 20 ezret, hogy szétszedték.
Egyre több embert hallok, hogy átveri őket, de mindenki hallgat. Én is ezt tettem, amíg nem láttam másnak az írását, nem akartam szart dobálni és ha bármilyen fórumra felírja az ember a problémáját, jönnek a cseke seggnyalói, és a vége az lesz, hogy én vagyok a hülye meg az én autóm volt a szar, mert a cseke egy vw isten.
Csivi
#68535
2016. április 28. 15:15
Az igen!
Nem kötekedni akarok, de tényleg két hónapig ott állt az autó "átnézésre"?
Hogy merted addig ott hagyni? Meg ráadásul mi tartott annyi ideig? Csavaronként átnézte a fószer? Ha tudom, hogy ő tette hengerfejessé, a próbakör alatt haza is mentem volna, oszt jónapot! Persze innen kurva okos vagyok!
Részvétem. Ha ez mind így van ahogy írjátok, akkor előbb-utóbb bajban lesz a "mester".
Journey
#68534
2016. április 27. 16:27
Na ez durva. Akkor már leírom, hogy nekem semmi probléma nem volt a vezérléssel, sőt! Dícsérte, hogy ritkán hallott olyan VR6-ot, amiben ilyen szépen jár a motor, ráadásul 310ezer km után. Ott állt náluk két hónapig "átnézésre". Majd hengerfejes lett(természetesen ott náluk) és megkérdezte, hogy: "Eddig is adott ki ilyen csörgő hangot a motor? " Mondom Zoli, hát még meg is dícsérted, milyen szépen jár! "Jah, hát igen, ezért furcsa nekem is"...Mondta Cseke Zoltán! De még a hiba feltárásáért a végén el akart kérni 20ezer Forintot, miután kifizettünk 400ezret, ami ment a kukába miattuk! Tök normális csapat, korrektek! Igazi fasszopó banda!!!!
Rolee23
#68533
2016. április 25. 15:13
Szombaton Dégen jártam.
Kákalaki
#68532
2016. április 24. 15:57
egyébként a fiatalember azért vitte oda, mert nálunk megszünt a vw szerviz, a szervizvezető csóka meg aszonta neki, ha jót akar, akkor olyanhoz viszi, aki kisujjból tudja a vwket, a vr6ot meg pláne! Tehát az ország legjobbja a cseke, ők is őt hívták, ha valamit nem tudtak... [tapsvihar
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 68591 találat 3430 oldalon