Golf III

Témakör: Real life
aktuális téma
Golf III

Mindenki ide akinek III-as golfja van!!

Képek, videók, linkek, szerelési tippek, tanácsok, ötletek, általános eszmecsere....


Totalcar cikk a GOLF III-ról

Egy újabb Totalcar cikk a GOLF III-ról



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Kákalaki
#68531
2016. április 24. 15:54
nem mi vittük oda, hanem egy ismerős. én barátimra bízom kocsit, mert ha kocsi szar, barátság vége.
lenko
#68530
2016. április 24. 09:23
Ja, és volt benne egy hibakód is, ami gyújtotta a check engine-t, azt is megoldották, egy jeladó kábele volt a hibás.
lenko
#68529
2016. április 24. 09:15
Én nem tudom ki a rák az a CSEKE, hogy úgy hordjátok hozzá az autótokat mintha kötelező lenne, főleg, hogy azt se tudjátok ki személyesen. Amíg személyesen nem volt dolgom emberrel bármilyen kis munkával kapcsolatban, én addig senkinek semmit nem hagyok ott. Hálistennek az évek alatt van 2 db jó szerelőm is, igaz otthon Miskolcon, és mellette Mályiba. Ha van valami Bp.ről viszem oda minthogy itt elvigyem bárhova is.
Én a V(R)5-n otthon cseréltettem Mályiba vezérlést. Még 1 -2 tömítést ők szereztek be gyáriba, mert nem vittem mindent hozzá. Ennél ki kell venni a motort.(G4) A munkadíj 80e volt. Hétfőn otthagytam csütörtökön hozhattam is.
Azóta beletekertem 8e km-t. Hibátlan!
Kákalaki
#68528
2016. április 23. 20:07
Cseke teammel nem tudom mi a bajotok. Én személyesen láttam olyan vr6ot, amit több mint 200 kmről elvittek hozzá egy vezérlés és kuplung cserére. Vezérlésben hamarost megjött a lánchang. elfelejtették a feszítőpatront légteleníteni ( a régit, új nem kell, minek). Aztán széthullt a kuplung is. Vicces sztori, amikor szétkapták itthon kedves barátaim, látszott, a csavarok egy része bent szakadt a lendkerékbe. ezt megoldották, felhegesztették a lendkereket a csavarok helyein . A kocsi tulaja előtte cseke rajongó volt, mert ő a cseke. Aztán.... Meg kell sajnos nézni, az ember hova viszi a kocsit. Én pl 100at költöttem a motorháztető + tető festésre. eddig kétszer ment vissza gariba. És ő a legjobb festő a környéken, kamrában fújták, de olyan lett a géptető, mintha itt kint az udvaron csináltam volna.... Az ember a hibáiból tanul.
Journey
#68527
2016. április 22. 23:10
Nagyon jól döntöttél Rolee! A mai napig szopnál vele úgy, hogy több százezerrel lehúzott volna a köcsög, ebben biztos vagyok!
Journey
#68526
2016. április 22. 23:08
Órákig tudnám még sorolni, hogy mit baszott el és mire mondta azt, hogy persze megnézte, megcsinálta...aha, szart rá.
Nem akarok ezzel senkit untatni, csak az bosszant, hogy ekkora "neve" van a szakmában és pont azokat bassza át, akik pénzt nem sajnálva a legjobbra törekednek, illetve nagy valószínűséggel össze fognak vele futni egy-két találkozón. Nem is értem hogy van ennyi bőr egy ember pofáján. Ha mondjuk elvittem volna egy vidéki rendezetlen műhelybe, azt mondom jóvan, de nem így volt. Hát sajnos cseke teamnél nagyon megtévesztő az ott parkoló autók, látványa illetve a tiszta és rendezett műhely, ahol épp előtted cserélik az olajat egy másik autón és megnyugszol, hogy jó kezekben van a tied. Hát nagyon téved aki ezt beveszi! Minél kedvesebb vagy és minél jobban mutatod, hogy mindegy mennyi, csak legyen jó, annál jobban fog lehúzni a féreg!
Rolee23
#68525
2016. április 22. 14:49
Mikor összetörtem az első VR6-om, felvettem vele a kapcsolatot a talpra állítás, felújítás miatt. Sőt még olyan ötletem is volt, hogy veszek egy Cabrio-t és abba átpakolni a motort, futóművet meg mindent amit kell. Aztán hosszas agyalás után úgy döntöttem, hogy inkább veszek egy másik autót. Most már tudom, hogy jól döntöttem.
g mk3
#68524
2016. április 22. 14:11
Nekem azért csúszott tele vele a tököm, mert drágán is dolgozott, lassan is, és szarul is. Egy elektromos ablakemelőt nem volt képes megcsinálni 1 év alatt. Aztán az volt a kifogás, hogy nem lehet szerezni ablakemelő elektronikát. Golf 3-hoz b+!!!! Az meg, hogy nem veszi fel a telefont és vissza sem hív, az mindennek a legalja!
Journey
#68523
2016. április 21. 22:59
Sziasztok! Épp most keresgéltem, hogy nincs-e valahol Cseke Zoltánt szidalmazó csoport, vagy olyan emberek, akiket szintén átvert. Minket is sikeresen átbaszott, nem egyszer, illetve van még egy-két ismerősöm, akiket szintén. 2 autót is vittünk hozzá rutin műtétekre. Most már tudom, ez csak másoknak rutin. Csak két apró példa, amit nem hittem el, mikor láttam: hátsó lengéscsillapító felütésgátló szilent csere és egy állítható futómű stabrúdja kifogott a csapaton! Nem viccelek. )) (jó nagy idióta vagyok, hogy ezek után még visszamentem)
Nem is értem, hogy hogy van ennyi munkája és hogy tett szert ekkora hírnévre és vagyonra, mert az autókhoz nem ért, ezt többször bebizonyította! Minden komolyabb projektet, amik az oldalán vannak mással végeztetett, ő csak beszedi érte a nem kevés jutalékot, amivel nem is lenne baj, ha azt kapná az ember, amit kért. DE NEM! Több százezer ft-ot hagytunk ott nála és kb. minden szar. Gondolkodtam én is, hogy valahol nyitok egy csoportot, mert igaz, a pénzemet már nem fogom visszakapni, de hátha megkímélek néhány márkatársat a felesleges kiadásoktól. Ennél nagyobbat egy szervízben sem csalódtam, pedig sok balfasszal találkoztam már életemben, de a Cseke Team mindent visz. Jól gondoljátok meg, mielőtt odamentek! Üdv.
g mk3
#68522
2016. április 21. 14:51
A híres/hírhedt Cseke Team volt az elkövető. Volt olyan is, hogy jó sokáig ott állt az autó. Telefont nem vették fel, emailre nem válaszoltak. Személyesen kellett odamennem, hogy mi van már és mikorra készülnek el.
szabee69
#68521
2016. március 14. 18:52
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami kerékőrt 4x100-as lyukosztáshoz? Mert ugye a Golf4 kerékőre más menetes és vastagságú? Köszi előre!
Piroska
#68520
2016. március 08. 22:50
farago
#68519
2016. március 06. 20:06
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani ennek a szinnek a kódját? Köszi


boriszgolf
#68518
2016. március 04. 13:43
megirnad privibe ki ez a szuperhos szerelo?
g mk3
#68517
2016. március 03. 23:40
Sok sikert. Én pont a múltkor kurvaanyáztam megint az előző szerelőmet. Tavaly egy mosás után beázott hátul az autóm. Ráadásul emiatt leégett a központi zár kompresszora. Igaz, hogy ingyen kicserélte, majd azt modta, hogy nem volt visszarakva rendesen a lámpánál a tömítés. Persze azóta megint beázott ugyanott, hogy rohadna meg a lehúzós gecije. Lassan is dolgozott, sokat is kért, egy csomó mindent nem csinált meg rendesen, hogy szopna le egy taliga aprómajmot a faszfej. Nem is mentem hozzá többet. Pedig még az AMTS-en is kiállított a kókler fasz, hogy rohadna meg az az anyabaszó féreg köcsög.
Joni bravo
#68516
2016. március 03. 17:52
Sziasztok! Nem tud valaki 18. Ker környékén egy megbízható szerelőt aki ért a 3-as golfhoz és nem az új LCD tévéjét látja bennem ha odamegyek? Segítséget előre is köszi!!!!
laczip
#68515
2016. február 29. 11:44
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
PapaMaci
#68514
2016. február 29. 00:24
Olyan nekem is volt. Szép baleset. Fosch kinai gomba.
szabee69
#68513
2016. február 28. 22:57
Szia! Lehet, h gyári hibás és eddig bírta! A csere biztosan megoldja, 2E Ft alatti tétel Bárdi, Unix és társainál! Csak az autó pontos adatai szükségesek hozzá! Sok sikert!
laczip
#68512
2016. február 28. 21:39
Az a durva, hogy nem a menetes csatlakozásnál folyik, hanem a saru mellől...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 68591 találat 3430 oldalon