Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
YELLOW
#36146
2016. március 22. 22:34
én STOP tábla elmulasztása miatt 1ezer Ft-ot vagy 12-13 éve de leírtam, hogy éppen az sem volt full jogos.
az a bibi, hogy én amúgy régen nyugodtabban vezettem. az utóbbi 1-2 évben, alig bírom megállni, hogy néha kigyorsításnál ne küldjem neki oda. vagy ne autózzak tempósabban. persze odafigyelek, amire csak tudok, forgalom, időjárás, stb. mindenre. most megint ezt a krúzolós stílust kellene felvennem, bár próbálok visszaállni, de nehéz... de alapvetően szabályt betartó vagyok, főleg másokhoz képest...
VanCsabbee
#36145
2016. március 22. 22:27
Én meg már fizettem eleget régebben. Azóta inkább betartom 95%-ban.
YELLOW
#36144
2016. március 22. 22:18
de én félek... mármint hogy fizessek...
én tavalyelőtt asszem, mentem szépen 50-el vecsés környékén, de úgy nyomtak le az útról, hogy már én éreztem kellemetlennek a szitut nem vagyok járatos arra, így nem kockáztatok, de ahol háratos vagyok, ott sem nagyon. tudom én másra is költeni azt az összeget
VanCsabbee
#36143
2016. március 22. 22:13
Rajtam kívül senki nem fél a gyorshajtás büntetéstől?
Bp-n megyek Hungária körúton (70, a megengedett), megyek 80-al és így is vagy 6-an megelőztek.
Húzzák neki vagy 100-110-el. Ugyanez volt a helyzet az Egér úton is.
hondagirl
#36142
2016. március 22. 16:31
Az ilyesmitől én is kivagyok...
Nem mindenki gondol a másikra... Ahogy szoktam mondani, mintha ő maga lenne egyedül az úton...
Leu
#36141
2016. március 22. 16:17
Nem azzal van a baj aki nem tudja merre akar menni hanem azt sem hogy hogyan kellene. Én is vidéki vagyok, és sokszor eltévedek Pesten ciki vagy nem ez van. De tudok sávot váltani, nem megyek 30-al, és néha még indexelni is szoktam. De itt látja hogy be szűkül a sáv majd 500 méterre de nem gurul el addig ÁÁÁ minek, a következő birka, had maradjon már a kereszteződés közepén. Ő be akar már sorolni, NEM MEGY TOVÁBB! Hiába dudálsz neki. A másik meg úgysem engedi be!! "rohaggyá meg elém nem jössz be"
hondagirl
#36140
2016. március 22. 15:26
pont ezt akartam én is írni...
Akár vidék, akár pest, az emberek sokszor a világukat nem tudják...
Vidék max azért rosszabb, mert máshoz vannak szokva...
A legeslegrosszabb, és tisztelet a kivételnek, amikor egy vidéki feljut a forgalmasabb városokba...
(Nem azokra gondolok, akik nem tudják, merrre menjenek, és esetleg eltévesztik a sávot, emiatt tolakodik, pl... )
Piet_
#36139
2016. március 22. 15:20
Abban egyet tudok érteni hogy a vidékiek sokszor még rosszabbak, de itt pesten se tudják sokan mit csinálnak, csak mennek a világba mint a borjú, és néha kb azt érzem mintha valami másik dimenzióba létezne
Leu
#36138
2016. március 22. 12:53
És még hozzá teszem, le a kalappal a Pesti sofőrök előtt. Itt nálunk vidéken még rosszabbak. Nemcsak hogy erőszakos, de bénák is. Az a tapasztalat, hogy ott legalább tudja mit csinál, még ha némelyik béna is vagy, néhányan erőszakosak. Nálunk van egy egy forgalmas kereszteződés, vagy egy kis torlódás, és már kész is baj, mennek össze vissza, vagy áll és néz mint a.....
hondagirl
#36137
2016. március 22. 10:20
Na, igen, az ilyen dugógenerálást én sem értem... Főleg mert még környezetszennyezőbb, ha egy helyben áll a sok autó, mintha szépen végighaladna...
Piet_
#36136
2016. március 22. 10:05
Állítólag az ezért felelős közlekedés mérnöknek még jogsija sincs...
doxam
#36135
2016. március 21. 20:01
jaa...hm, és mire lessítják le a forgalmat vajon? mesterséges dugó generálás ez..legalábbis nagy forgalomban (vácin kb 9-ig eléggé nagy a forgalom) másképp működnek egyébként este valóban a lámpák, de azt inkább a száguldozók miatt raknak be pirosakat..mondjuk azok is kretének, megy a raccsing tavasztól télig ott még megértem, dehogy délután meg még kora este miért jó felduzzasztani a forgalmat...tökömseérti.


NKH-s rendezvényről van valakinek videója az amts-en?
hondagirl
#36134
2016. március 18. 10:03
Dunaharaszti felé haladva a Soroksári úton már kifigyeltük, a Határ úti kereszteződésnél olyan lámpa van, ami DIREKT pirosra vált mire odaérsz (aztán kb 20 mp és már zöld, de pont megállít)... Több sebességgel is kipróbáltuk, mindig akkor vált, amikor odaérünk. Egyszer kipróbáltuk hogy "előre engedtünk" valakit, és mire odaért, váltott pirosra... aztán ugye így mivel gyorsan zöld lesz, mire mi odaértünk már zöldön mentünk át... szóval mintha forgalomlassító funkciót töltene be este... (jah, mert az kimaradt, hogy ez késő este ilyen)
de amúgy tényleg rengeteg helyen szarul beállított lámpák vannak
hondagirl
#36133
2016. március 18. 09:56
Nekem anno az oktatóm annyira de annyira belém súlykolta, hogy ha jobbra kanyarodok is, nézzek jobbra is, mert lehet jön valaki szembe, mert előz, és neki van elsőbbsége! Szerencsémre volt is egy ilyen szitu, így meg is tudta "mutatni"...

Egyszer az egész családot majdnem összetörtem egy ilyen barom miatt Út széléről gondolta akkor most feljön az útra (szemből), csakhogy én éppen előztem az amúgy is 1,4 rettenet családival egy barmot, aki miután kiért a lakott területről még mindig 70-nel ment. (nem rögtön, tehát lett volna ideje felgyorsítani) szóval a barom nem nézett előre, csak hogy mögüle jön-e valaki, és kijött... hajszálon múlt, hogy nem lett mind3 autó (akit előztem, a szembejövő, és a mienk) oda...
Na, igen, és a másik amikor kedves vagy, beengeded, mert azt hiszed ő is haladna, erre elkezd tötykölődni... MINEK JÖN AKKOR ELÉD???!!! az ilyet kiszállnék, és megverném áh, nem vagyok ideges A videókat itt sajnos nem látom, de majd megnézem mobilról... De ha jól sejtem, ismerős szituk lesznek... Én is a Helsinki-soroksári útvonalon közlekedek a legtöbbet.
g mk3
#36132
2016. március 17. 21:13
Neked más a véleményed? Tudsz linkelni valami hiteles forrást? Tényleg érdekelne.
Piet_
#36131
2016. március 17. 20:16
tökéletesen látod, a 10ik ilyen után már nem vagyok a türelem bajnoka ne is mondd, ismerős a szitu én mondjuk direkt szoktam húzni az agyukat, pont úgy csinálok mint aki raccsingolni akar, néha még rá is rúgok, aztán mikor nekiindulnak én szép nyugiba elindulok
doxam
#36130
2016. március 17. 20:11
ja fikatúróbarmok pirosnál csapó kettő : bezzeg ha random kretén mellé én állok be lámpánál, akkor 90%, hogy nyomni fogja neki úgy, h még a gázról is leveszem a lábam, semmi túráztatás, de általában akkor indulás van nagy gázzal. de ha az ilyenek mögér érkezek, akkor nyugalom van és zöldnél még fikatúrás
doxam
#36129
2016. március 17. 20:07
nem sz@rozol mondjuk, ezek még annyira nem durva esetek, de tipikusan azok, hogy mire a 10edik ilyen lájtosan barom után vagy túl, addigra szétmegy a pumpa az agyadban ezekkel együtt kell élni sajna, az relatív olcsó autó ár és a nyomorék oktatók, oktatási rendszer miatt is van. egyébként jó ideig ő előtte is csak cammognak, szóval a probléma okozoja a fikatúró barmok, akik zöldnél még nagyban gyúrják az orrukban lévő produktumot, vagy épp cigikéznek vagy bármi mást csinálnak, csak a lámpát nem figyelik..aztán szép lassan elindulnak....tehát, így nem tud haladni dinamikusan a sor egy 70_es táblánál (váci úton lakom, szóval tudom miről beszélek) és már közepes forgalomnál is csak 40-50-el tudsz haladni, erre tesz rá egy lapáttal a nyomorék lámpa összehangolás is.....szerintem 8 elemisek csinálják

doxam
#36128
2016. március 17. 19:59
attól még sajnos a szabály az szabály a hulladék utakról mi (is) tehetünk sajnos, akár tetszik, akár nem, h nem zavarjuk el az összes olyan kretén bandát, aki nem tesz az emberekért és környezetükért sz@rt sem és rakunk a helyükre olyanokat, akik végre a dolgokkal is foglalkoznának.
Piet_
#36127
2016. március 17. 19:52
itt van egy másik is alig 10 perccel korábbról, soroksári út kifelé, beengedem magam elé a parasztot, semmi nem idokolja hogy sávot váltson, de jófej vagyok, ezután nekiáll szüttyügni 70-nél mentük kemény 45-50el...látszik ahogy mennek el a külsőben a többiek...és megint ki az agresszív száguldozó állat...Én...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Összesen 36286 találat 1815 oldalon