Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Piet_
#36126
2016. március 17. 19:22
itt a mai legfrisebb
Piet_
#36125
2016. március 17. 16:09
Az a baj hogy én már bruttó 2 másodperc alatt fel tudom magam kúrni agyilag annyira sok idiótával találkozom. Múltkor épp előztem egy ilyet erzsébeten, mikor a másikba szemből majdnem belecsattantam mert a baromja kikanyarodott elém miközbe előztem...és megint ki lett volna a "hibás" hát én a "száguldozó" aki reggel nem szeretne 50 helyett 34-el beérni a munkába, nem pedig az aki körülnézés nélkül kifordul eléd...Igen ezt a kihívó autós dolgot más is mondta, de én csak ritkán veszem fel a kesztyűt, feleslegesen nem kockáztatok, inkább csak akkor amikor biztos kis kockázattal járó és megalázó a fölény pl boyracer stiftek és társai
hondagirl
#36124
2016. március 17. 15:42
Ezt mondjuk nem csodálom... :S
szerencsére én ennyire sokat nem megyek, lehet hamar meghalnék infarktusban...
ha nem sietek sehova is fel tud baszni egy idióta tötyögő... :S

szerencsére nekem nem szokott annyira nagyon belejönni a seggembe senki... ha mégis akkor megelőz hamar amint lehetősége adódik rá...
lehet neked az autód vívja ki ezt a megtiszteltetést...

Én már mindent megköszönök (párom szerint túlságosan is), mert örülök, ha hagy haladni... manapság nem jellemző...
mindenki úgy érzi magát, mintha egyedül lenne az úton.

(és visszafelé is jól esik, amikor megköszönik a kedvességemet, mert szokott olyan is lenni eléggé sűrűn)
Piet_
#36123
2016. március 17. 13:26
Amúgy gondolkoztam hogy nyitok egy csatornát a jutubuson közlekedéseim címszóval és feltöltöm az érdekesebb dashcam videókat, de nincs vele sok időm baszakodni, videót vágni, válogatni, de kb hetente összejönne kb 5-10perc vágott anyag
Piet_
#36122
2016. március 17. 13:19
notórius fartúrókon szoktam én is fékpróbát csinálni, csak a szomorú az hogy még utána is neki nagy a pofája. A kedvencem az mikor helyenként meglátják ezeket a telepített trafikat, és egyébként is 35-el megy, de mikor meglátja biztos a mi biztos visszalassít 25-re mert akkor tuti nem lesz fotó, az ilyeneket is bírságolnám indokolatlanul lassú közlekedésért. Általában a +10% óra szerint eddig még simán belefért mindenhol, és kb valahol ott is húzódik a komfortzónám városon belül olyan 60-70 körül.
Piet_
#36121
2016. március 17. 13:14
én csak annak szoktam megköszönni aki egyértelműen jelzi pl indexel hogy előzzem meg, azzal nem is szoktam szívózni, de van aki már csak azért is feltart mert csak...de volt olyan elmeroggyant is (veszprém 710-es út) aki 110-es táblánál 130ig tolt maga előtt tök indokolatlanul, mert ha akar volna meg tudott volna előzni, nem jöttek szebe majd olyan 160 környékén lemaradt, miután visszalassítottam megint elkezdett tolni, mikor meg jött 60-as kanyar egy kereszteződéssel és lassítottam majdnem telivert hátulról mert nem bírt megállni
PapaMaci
#36120
2016. március 17. 12:42
Én is meg szoktam köszönni. De eddig attól tartottam, hogy az buzis, azért nem csinálja mindenki.
hondagirl
#36119
2016. március 17. 12:30
Ennél már csak az rosszabb, amikor egy buszt, vagy kamiont tart fel... Na akkor tutira kilőném a forgalomból azonnal!!!!
Amúgy az a baj, hogy nem néznek a visszapillantóba, így azt sem igazán veszik észre, hogy erőlködsz...
Ha véletlen van aki esetleg lemegy én mindig megköszönöm
hondagirl
#36118
2016. március 17. 12:28
Csak pesten és sok más helyen is szarabb a külső... Nem szívesen megyek ott, ha már a belső lenne az én sávom... Természetesen amikor jön egy gyorsabb én lemegyek a szarba is, de ez nem szokott előfordulni sűrűn Nem mondom, hogy ne menjen ő is a jobban, de amikor jön mögötte valaki, akkor menjen le a rosszabba...
doxam
#36117
2016. március 17. 12:27
annyi ideje azért nincs plusz annyira hülye nem vagyok, hogy full a seggébe haladjak az ilyan kreténnek, bár 30-35nél nem kell 250 méter követési távolság. ezt inkább én szoktam csinálni néha egyébként ahol lehet és nincs veszély ott az ajánlott plusz 10% körül evickélek (óra szerint ugye, abból egy olyan 4kmph még lejön az óracsalás miatt), elég ritkán, de van olyan sumáher, aki akkor is a seggembe áll....
doxam
#36115
2016. március 17. 12:07
pályán is "megelőzheted" jobbról (valójában csak elhaladás), meg pesten is nyilván sok helyen, ugye a párhuzamos közlekedés szabályai. ami ugye akkor nem minősül előzésnek, ha maradsz is az adott sávban egy ideig (leállósávban persze nem szabályos akkor sem, de nem gondolnám, hogy ott mész el) . kell a kamera a kocsiba, aki indokolatlanul sokáig van a belsőben és a gyorsabb megérkezésekor sem reagál úgy, hogy nincs mellette senki és akadályozza a forgalmat, akkor el kell küldeni a felvételt a brfk-ra.
doxam
#36114
2016. március 17. 12:04
én tolom neki hátulról az ilyennek meg félig kilógok a sávból, hogy várom mikor alázzam rommá (nem állok full bele a seggébe, de idegesítem csakazért is , ha már nem mer menni 30-nál többet és kocsi helyett nem a buszon van az ilyen retardált) aztán, ha tiszta a terep, 2-esbe vissza, aztán leüvöltetem a fejét, jó erre a sportdob meg a nyitottabb kipuff érezze a törődést a hülyéje.
már írtam rendőrségnek, hogy nem-e kellene az ilyen barmokkal valamit kezdeni? mert ugye, rengeteg előzés emiatt is van, hogy vannak ilyen félős vagy simán retardált kretének, akik tiszta időben is lassabban mennek mint egy busz, ezzel a szabályosan haladókat is előzésre kényszerítik stb. ahelyett, hogy betartanák ők is a sebességeket, ha nem érzik biztonságosnak az ajánlott sebességet, akkor buszra kell ülni.
PapaMaci
#36113
2016. március 17. 11:50
Senkit nem érdekel, hogy jobb esetben biztonságosabb lett a jármű, gazdaságosabb, alacsonyabb környezeti terheléssel.
Nem gyári, fizess!
hondagirl
#36112
2016. március 17. 11:48
Ezzel van nekem is bajom... :S
Illetve ha annyira egyszerűen menne mint kint a beíratás, egy szót sem szólnék... Elég hozzá a tüv papír, és azonnal a forgalmiban... Megérné az állandó 6000 Ft-ot minden módosítás... De itthon?! Nem ilyen egyszerű sajnos
PapaMaci
#36111
2016. március 17. 11:47
Az nkh, és a tuning. Új magyas tudományos fantasztikus dráma.
Piet_
#36110
2016. március 17. 11:40
ezt hívják megint csak talált pénznek... Pár éve még le se szarták mi folyik ott. De itt se a kotlák tuning jóskákat basztatják akiknek a rugóflexelésnél megállt a tudomány..
hondagirl
#36109
2016. március 17. 11:29
Nem tudom, hogy erre most mit mondjak...
Értem, hogy szabálytalan, de azért na...
Ez egy tuning show...
Piet_
#36108
2016. március 17. 11:10
és csak néééz mint a birka hogy hee? most mi van?
Piet_
#36107
2016. március 17. 11:10
kínomban már van hogy én is JOBBRÓL előzök, szándékosan, tudom hogy nem szabályos, de hátha leesik neki (de nem) hogy a szélsőben gyorsabban mennek mint én, akkor lehúzódom én is. (de nem) kb 10-ből -nek ha leesik.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Összesen 36286 találat 1815 oldalon