SZOMBATHELYI AUTÓSOK

Témakör: Real life
aktuális téma
SZOMBATHELYI AUTÓSOK
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
peety2
#258667
2021. szeptember 09. 14:40
Hjah... Manapság úgy tűnik, a szerkesztők már csak maguknak csinálják az oldalt! Reklámot tényleg sehol sem látni, pedig a "konkurens" közösségi oldalak nyomulása mellett nem ártana - ha nem is olyan pörgés, mint régen volt, de talán többen feljönnének, frissíteni a rég eladott, vagy épp fejlesztett Verdáikat! (Jó volt látni legalább itt, kinél mi történik az autóval...)
Nekem mondjuk pláne jó, hogy a Szhelyi topicban beszélünk, talán a helyiek majd újra észreveszik... OK, én is eltűntem, változott a prioritás (lett 2 gyerkőc, ház, meg a velejárók), de 1 éve "vennem kellett" újra egy Kettest!!! Hiányzott a feeling... Most, hogy nagy vonalakban már olyan, amilyet szerettem volna, megjelennék vele... Talán lesz valami szervezett találkozó itthon előbb-utóbb...
YELLOW
#258666
2021. szeptember 04. 22:01
Úgy értettem, valahogy az újítás után lett sivár minden. Sokan panaszkodtak emiatt, ha jól emlékszem. Nem jól működtek a funkciók, stb. Csak az a fura, hogy az oldal esetében, ha emiatt léptek eléggé hatásosan tették, más esetben a való életben miért nem? (politika)
Egyébként akkor jöttek ezek a plusz fülek, hogy OKTUNING, OKAUTÓ, stb. Az is csak szétrázta a társaságot szerintem.
Eszem szerint nem lesz itt már semmi. Ennyi év után esélytelen. Ahogy írtam, nekem volt javaslatom erre, de úgy látszik az üzemeltetőknek sem célja. Pedig pár AMTS jeggyel pl a FB-on keresztül lehetne valamit tenni. De sajnos promo, reklám szempontból, ahol mindenki agyon osztogat mindent is, nagyobb erővel bír.
Én csak azt sajnálom, és nem értem, hogy nem érzik, hogy sokat foglalkoztak az újítással, és tulajdonképpen a látszatnak megfelelően tök feleslegesen ölték bele az időt és esetleg pénzt. Ez csak vegetáció, ami most van. Ennyi év után, javaslataim ellenére nulla reakcióval én nem tudok már pozitív lenni ennek az irányában.
Pedig az AMTS-t elnézve nem halott a tuning, akkor miért nincs élet az ország egykori legnagyobb tuning portálján? Persze engem sem úgy érdekel már, de attól tetszik, foglalkoztat. És vannak fiatalok, akik még élnek ebben.
Viccen kívül, kb 2 adminon kívül én vagyok aki még kommentel, de én sem autós témában, mert minek? Kinek? Most te vagy még itt, és még kb 2 ember szokott hébe-hóba beírni, vagy fél évente 1x, ha minden jól megy. Engem is leginkább a filmfüggőségem tart még itt, mert ide "jegyzet" formájában le tudom jegyezni a filmeket, vissza tudom keresni a sok 100 filmből, mit láttam, mit gondoltam róla utána. Onnan is voltak még páran, de ők is feladták vagy 2 éve. Mert nincs idő filmet nézni. Ebből gondolom, hogy esetleg fel is nőttünk, és mások lettek a fontos dolgok. Család, stb. Nehéz, de lehet időt szakítani dolgokra. Csak már nem is nagyon akarnak.
peety2
#258665
2021. szeptember 02. 10:02
Na, mondom én, hogy a fész előtt!
Az meg, hogy az oldal változott... Mi nem változik a mai világban? Csak kicsit gyorsabban, mint a "régi időkben"... Ez nem szabadna, hogy kifogás legyen. Fogékonynak kell lenni a változásokra.
Remélem, azért lesz még itt élet...
YELLOW
#258664
2021. augusztus 26. 17:37
Dehogy a face előtt... Még utána is volt élet. Inkább az, hogy sokan besértődtek itt, aztán a fészen megcsinálhatták a saját játszóterük, ahol ők lehettek a főnik. Mert hiába sok csoport, már lassan az utolsó csavarra is van 10 ugyan olyan csoport, nem pörögnek annyira. A CS-nek az oldala sem pörög, közel sincs a korábbihoz. Jött az újítás, akkor léptek le sokan, talán több hetes kimaradás is volt, vagy nem tudtak belépni? Nem tudom. De tény felnőttünk azóta. Nem mintha ez korhoz kötött lenne. Pedig itt többen bújhattak nick nevek mögé. Amik mentek itt, csoda, hogy nem maradt a trollkodások melegágya. Tényleg fura na. Valamilyen minimális szinten reménykedek, de legbelül azt érzem nem lesz itt már semmi. Én is már csak a filmes memoároknak használom kb. YT, TikkTokk, ezek vették át a szerepet, meg pár nagyobb csoport a fészen.
peety2
#258663
2021. augusztus 26. 15:18
"Fész" előtt nagyobb élet volt itt, az tuti! Én időnként feljövök, megnézem az új eseményeket, érdekességeket - aztán nem is tudom mit várok, mert sehol senki a régiek közül... Meg lehet nézni az utolsó bejelentkezéseket...
YELLOW
#258662
2021. május 29. 08:41
Mintha 2015-ben elvágtak volna mindent, egyik pillanatról a másikra. Mondhatni. Már 2013 is gyanús volt... Én sem értem.
Egyszerű írtam már, hogy az oldalon aktív tagok kapjanak ingyen belépőt az AMTS-re. De inkább automatikusan vegyenek részt a sorsoláson. Így lenne igazságos. Nem sokan lennénk.
G.chris
#258661
2021. május 28. 23:21


Beléptem mondom megnézem ki zsírzott,vagy nem hívtak e ki arénába de semmi majd böngésztem itt a topicban egy kicsit,rég volt igaz se volt
G.chris
#258659
2021. május 28. 23:17
gbali
#258657
2019. október 01. 08:06
gbali
#258656
2019. október 01. 07:58
?
tommy83
#258654
2019. április 16. 15:35
Nem nagyon pörög a topik
tommy83
#258653
2019. április 16. 14:22
4 év után visszatértem
G.chris
#258652
2018. szeptember 10. 20:26
????
Tiger
#258650
2015. szeptember 30. 17:56
Nálad egyértelmű, már félig osztrák vagy, meg ugye hetente másik autó......
Luigi67
#258649
2015. szeptember 29. 22:39
Luigi67
#258648
2015. szeptember 29. 22:39
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 258667 találat 12934 oldalon