I Love Rims

Témakör: Tuning
aktuális téma
I Love Rims
I like Яims



...and God said...Let ther be Stretch!
Light rained down from the Heavens...and TIRE STRETCHING was born!

...és Isten szólott...Legyen feszesség!
Fény esett le a mennyből...és megszületett a TIRE STRETCH!



Top 1 képfeltöltőnk Dávid_ user....! Ha valami felni-autó kombót szeretnél látni, neki tuti van 30-40 képe róla
köszönjük Dávid_!

A fórum hivatalos VT-se Aakos5555, autó felni , autó szín, felni szín variáláshoz kérd a segítségét és Ő megoldja!




SatuR(ims)day




wheel-whores.com

tyrestretch.com

ET - változás kalkulátor

Gumi, felni, feszesség, ET méret kalkulátor


Aréna nyálazás senkit nem érdekel, nem is tudjuk mire jó!


A fórumban TILOS hirdetni!!!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Gsrobi
#76698
2016. február 07. 17:06
Ami elrohadt azt le kell szedni nincs sok értelem vizpapírral kezdeni.
pve
#76697
2016. február 07. 11:42
üdv....budapest tud valaki egy felnijavítót aki ezt helyrehozza nem arany árban?
szabee69
#76696
2016. február 06. 21:19
Szóval akkor fel kell kötnöm a gatyát, mert egy kis meló fog rám várni??? Nem ijedek meg tőle, mert szeretek az ilyesmivel babrálni... Szóval ha az 1000-hez még korán van, akkor előbb 500 vizessel próbáljam meg egyenesbe hozni és utána jöjjön a többi, 1000 és polír? Köszi az eddigi tippeket is!
Gsrobi
#76695
2016. február 06. 14:21
Na ezért nem irigyellek
A kategória amit sose pucoltak és hagyták elrohadni. 1000es papírt felejtsd el egy időre ezt nem simogatni kell Ha nem csiszolod ki a rohadásokat normálisan neki se állj mert ronda homályos és foltos marad. Ésszel csiszold mert ha már fényes lesz undorító ha hullámos a felület.
Wiccck
#76694
2016. február 06. 07:52
Így elnézve lesz vele meló. A kerékcsavar résznél olyan mintha még festék is lenne. a peremeken a mélyedések mindenképp több csiszolást igényelnek mint 1000 es papír. Bár nehéz innen megmondani, de lehet lakk van az egészen. Kicsit karcold meg nem látható helyen és kiderül. de ezt majd meglátod. Ha festett vagy lakkozott akkor teljes mértékben el kell távolítani őket. A lényeg felcsiszol. 1000 ig elég de ami hiba marad az a végén is látszani fog. Utána rózsaszín paszta(rózsapaszta), sűrűn varrott rongykorong a fúróba. Ésszel, hogy ne égjen bele a paszta. Szokták még ritka rongykorong és fehér pasztával finishelni ha úgy kívánja. Paszta, korong kapható barkácsüzletekben is nem kell különleges helyekre menned érte. peace
szabee69
#76692
2016. február 05. 21:53
És ha valaki még jobb felbontásra vágyna...
szabee69
#76691
2016. február 05. 21:52
Szia! Előzőleg már biztosan polírozva volt. Mivel még zöldfülű vagyok a dologban, nem merem határozottan mondani, h kicsit sem vészes a mostani felülete, de a kép alapján hátha könnyebb eldönteni... Ha végig simítom a felületet, minimális korrózióból adódó egyenletlenséget érzek, minimális felületi karcot...
Szóval kérdés az, h ezeket a karcokat, sómarásokat min 1000-s vízpapírral kidörzsizem?
És utána milyen pasztával és milyen fejjel fogjak neki csiszolgatni? És elég a fúró vagy inkább polis gép???
(Nem érzem magam béna gyereknek, amit eddig csináltam a kocsin, minden sikerült... Kárpitozni sem tudtam, de a végeredményt még a szakik is megcsodálták... Szóval bátran belefogok, csak egy kis indulási segítség kellene! KÖSZI!)
tazizi8888
#76690
2016. február 05. 21:12
Szia. Azt gondolod, hogy vállalja valamelyik? Megkérdezem, akit ismerek. Köszi szépen a választ
vwoodoo
#76689
2016. február 05. 13:41
sztem ehhez nem kell autóépítő céget felkeresned.. elég egy jó karosszéria-lakatos!
vwoodoo
#76688
2016. február 05. 13:39
Én is találkoztam már olyan ebay-es eladóval, aki amint meghallotta, h magyar vásárló vagyok.. Magyarországra kellene postázni, kifarolt az üzlet elől..hiába utalok neki előre - még postai utánvéttel sem..
tazizi8888
#76687
2016. február 04. 21:20
A segítségeteket kérem, hátha el tudtok navigálni valahová, ahol kapok információt. Nem akarom szétoffolni a topicot
Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki egy címet, aki a golf4-esem ülésének szerkezeti átalakításával el tudná érni, hogy alacsonyabbra tudjam ültetni (konzolok rövidítée, szerkezet elvágása, majd összeheggesztése). Tud valaki ilyenről?
Azért itt kérdezem, mert cask ide írok szinte az oldalon.
Köszönöm előre is
tazizi8888
#76686
2016. február 04. 21:18
Tudom, de én átlag autóra gondoltam young timer*ből, amikkel itthon futkoznak emberek, nem egy RUF Porche-ra
tazizi8888
#76685
2016. február 04. 21:17
Akkor bocs, bennem valamiért a 10" maradt meg.
lasi
#76684
2016. február 04. 18:34
Mondjuk a jogosságát nem nagyon értem , főleg angol részről.... tudatlanok, egy kibszott villanykörte cseréjéhez is szakembert hivnak, autóikat addig hajtják még megy, szerviz az nuku mert drága, meg különben is majd vesznek mást ha tönkremegy .... milyen alapon ítélkeznek?
lasi
#76683
2016. február 04. 09:53
Az egy dolog , hogy nem vesznek..... de sokszor jártam úgy , hogy eladni sem hajlandóak nekünk.
Nem kellett volna nekik postázni, küldöm a futárt akár kp-val is a kezében, de nem adják nekünk el. Ezt a részét nem értem.
vik011
#76682
2016. február 04. 08:33
Ez ismerős sajnos. Hozzáteszem teljesen jogos sajnos.
Venni is nehéz, mert ide sokan nem szállítanak.
Gsrobi
#76681
2016. február 03. 21:11
az attól függ mit értesz régen polírozott alatt...
-olyan ami bemattult kicsit
-olyan ami már a régi polír elött is elrohadt már legalább 1x
-olyan amit sose pucoltak és ráégett a dzsuva
-olyan amit csiszolni is kell (padkázás beverődések stb.)
Vagy ezek tetszőleges kombinációja???

Nagyon elrontani nem tudsz semmit csak ne csiszolj bele gödröket és ne égesd rá a pasztát



szabee69
#76680
2016. február 02. 19:42
Sziasztok! Szereztem egy régen polírozott felnit, aminek szeretném felfrissíteni a felületét. Tudna valaki segíteni abban, hogy milyen polír fejet és pasztát kell hozzá beszereznem? Nem szeretnék egy marék fölösleges cuccot megvenni... Elsősorban fúróval dolgoznék, de polis gépet is tudok kölcsönözni.
Esetleg tippeket is elfogadok, h mire kell vigyázni, neh elbaltázzak valamit, apró praktikát, h szép legyen a felület...
Köszönöm szépen a válaszokat előre! Szép napot mindenkinek!
lasi
#76679
2016. január 29. 19:59
Kintre sem egyszerű eladni, volt már angol, német, francia vásárlóm... de többnyire tartanak a magyaroktól, volt aki meg is írta hogy nem bízik bennünk ezért nem vesz.... mire Én ott az Ebay, paypal az biztonságot ad, de így sem......
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 76798 találat 3840 oldalon