Suzuki Fan Topic

Témakör: Tuning
aktuális téma
Suzuki Fan Topic

Ha valami problémád van a SUZUKISOK segítenek!!

SUZUKI POWA!!!








HIRDETÉSÉRT, Aréna kuncsorgásért, és Találkozók hírdetése után BAN jár!
Ha ez neked itt kevés a fórumban, a CS-s Moderátorok gondoskodnak rólad pár hónapra.


Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Spirit
#24
2004. szeptember 08. 22:19
YES, ezek tények.. törésre visszatérve, frontálisnál tökmin1 hogy miben ülsz
Yasec
#23
2004. szeptember 08. 22:14
"Útszélén eddig hány lerobbant suzit láttatok?"

Na ez itt a lényeg!
A törésekre meg nem kell apellálni, abban tényleg gyengusz a Suzu, de ez már csak így van a könnyű gépeknél! De nem szégyen az, ha valami könnyű! Csak rosszak a beidegződések!
Ha saláta Suzuból épségben szállt ki valaki, akkor annak mázlija volt, mert minden balesethez is kell mázli! 600-as Merciben is haltak már meg, még kisebb sebességnél is, akiknek egyszerűen pechük volt.
Az esélyeket nyilván mindenki tudja!
De ne is ez legyen a lényeg!
Meg főleg az ne, hogy ki fikáz kicsodát!
Aki már odáig eljut, hogy egy embert a megvásárolt autója miatt fikáz, azzal úgysem kell foglalkozni!
A Suzuki esetében meg bátor ember az, aki valamilyen leírást tud adni a tulajokról!
Már annyi Suzukit eladtak, hogy teljesen színes a felhasználók listája. Ebből kijelenteni, hogy azok ilyenek meg olyanok, hát enyhén felelőtlen!
Spirit
#22
2004. szeptember 08. 22:09
Mondjuk a haverom osztálytársa kivétel. Az ő trabija is itt van a frissek között
Spirit
#21
2004. szeptember 08. 22:07
Hát, én a trabantosokat hoznám fel.(NEM FIKÁZNI). Csak egy kérdés. Miért fikázzák a suzukit, ha sokszor suzuki motort tesznek a trabikba. Vagy nem a mociját, hanem a kasztnit fikázzák? A totalcar-ba is megmondták hogy egyáltalán nem törik jobban mint egy átlagos/kis autó pl. Opel. Szóval nem értem
swifty
#20
2004. szeptember 08. 22:00
Sokan fikázzák a suzit és inkább vesznek egy szakadt golf2 est (vannak kivételek!!) és azzal feszülnek és rohad alattuk minden, de a suzuki az szar szerintük....
Láttam már suzukikat amiből nem hittem volna hogy kiszállnak ,de mégis.
Útszélén eddig hány lerobbant suzit láttatok?
Spirit
#19
2004. szeptember 08. 21:57
azt azért nem, csak kicsit rosszúl esik. De te is ugyan úgy lehet "társ" vagy ilyesmi. Példának felhozhatnám az egyik "havert" egy celicája van és segítünk egymásnak, meg zsírozunk. Magyarúl már be is raktuk egymást a kedvencek közé
swifty
#18
2004. szeptember 08. 21:53
Spirit
#17
2004. szeptember 08. 21:53
igen az -i véletlenül maradt le a névből, de szerintem ez is egy jó becézés is lehet. Vagy nem? Na mind1
BIGIMI
#16
2004. szeptember 08. 21:52
JÓVAN MÁR,A VÉGÉN MÉG ELSÍROD MAGAD

SOK SIKERT
Spirit
#15
2004. szeptember 08. 21:51
Tudjátok én nem szólom le a másik autót, sem a gazdáját. Szerettem volna jó sok suzukist összeszedni ide, és egy jót társalogni. Ennyi
swifty
#14
2004. szeptember 08. 21:47
Hali!
Gondolom az i véletlen maradt le de mindegy. Én is gondolkozta m,eg topikon mert már mindekinek van és van hogy faszságokna k nyitják!

Üdv a kollégáknak!
BIGIMI
#13
2004. szeptember 08. 21:46
EZEN A PORTÁLON,MIND UGYAN ABBAN A CSÓNAKBAN EVEZÜNK,LEGALÁBBIS NAGGYÁBÓL !

MINDANNYIAN AZ AUTÓKÉRT VAGYUNK,ÉS FORDITVA !

ÉS PONT EGY SUZUKIS KÜLÖNÍTI A SUZUKISOKAT

ÖSZINTÉN NEM BÍROM A SUZUKIKAT,DE A SZÉPEN MEGCSINÁLTAKAT, ELISMEREM,NA MEG A GTI KET ( AZ JAPÁN) !

TEHÁT AKKOPR SZÉT KÉNE SZEDNI, TIPUSONKÉNT AZ OLDALT ?

IDKÁBB ÖSSZEKÉNE HÚZMI,HOGY NE AZ LEGYEN HOGY HÜLYE ......KOCSIS !

ÜDV: BIGIMI
Spirit
#12
2004. szeptember 08. 21:45
Az aréna csak egy volt a sok dolog közül, és nem, nem ez izgatja a suzukisokat
Spirit
#11
2004. szeptember 08. 21:43
Csak egy jó nagy suzuki baráti kört szeretnék ide
Yasec
#10
2004. szeptember 08. 21:42
Már itt is vagyok, és fikázok!
Beleolvastam ebbe az érdekes című (Suzuk) topicba, gondoltam arról szól, hogy a Suzukisok ténylegesen eszmecserére gondoltak, erre mivel kezd?
Aréna!
Ez nem lehet, hogy a Suzukisokat csak ez izgatja! Ugye nem?
Szerintem beszéljetek másról!
Pl. most hallottam, hogy vett valami ismerős új Suzukit, és néhány nap után már el is lopták!
Nem tudtam, hogy a Suzu-t is ilyen gyorsan elteszik "lábalól".
Eddig csak a német vasakra volt ez igaz.
Na, megyek, hagyom a topic "nyugalmát", aztán jó Suzukizást!
Light car rlz!
Spirit
#9
2004. szeptember 08. 21:41
Ezt miért mondod?
BIGIMI
#8
2004. szeptember 08. 21:40
HÁÁT,ELÉG HÜLYE A FELFOGÁSOD TE SUZUKIS ,HA MÉÁR ÍGY KÜLÖNCKÖDSZ
Spirit
#7
2004. szeptember 08. 21:37
mit kellene eladni, vagy szerezni?
Spirit
#6
2004. szeptember 08. 21:36
Na mond
Spirit
#5
2004. szeptember 08. 21:35
Bizonyítani kell, hogy nincs igazuk. Amúgyis csak magát égeti az aki nem suzukis és bejön fikázni ebbe a topicba. De nem suzuki és nem suzukis közötti vitára nyitottam ezt a topicot
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 131884 találat 6595 oldalon