A Toyota Yaris egy megbízható, olcsón fenntartható, takarékos városi kisautó, ami megfelelő eszköz arra, hogy eljussunk vele A-ból B-be, de mindezt úgy teszi, hogy közben nem vadulunk meg és nem akarunk cikázni a sorok között, miközben viszonylag dinamikusan lehet haladni vele. Ezek azok a szempontok, amik alapján kiválasztják ezt a modellt és egyébként nolan esetében sincs ez másképp, azonban valami elpattant....
 
Kezdjük ott, hogy Nolan egy toyota szalonban dolgozik, viszont a napi két órás utat a munkahelyére egy RX-7 volánja mögött tette meg, ami mindennek nevezhető csak éppen gazdaságosnak nem. Így mikor el kezdett agyalni azon, hogy mégis milyen munkábajárós gépet kéne vennie, pont kapóra jött, hogy egyik családtagjának ilyen Yaris-a volt és kipróbálhatta az autót, amibe Nolan beleszeretett. Ezután nem volt kérdés, hogy mivel fog dolgozni menni és rögtön vett is magának egy 1,5 literes motorral szerelt, 2010-es évjáratú modellt. 
 
Az alapból 110 lóerős autó nem volt rossz Nolan számára, de mivel munkájából adódóan szeret beleturkálni a motorokba, ezért kicsit megpiszkálta ezt is. Természetesen turbót akasztott rá és először 150 lóerőt, később 200-at is kisajtolt a motorból, majd, legnagyobb meglepetésére, 225 lóerőt is sikerült elérni, mindezt gyári belsővel. Ekkor viszont a hármas henger kilépett a beszélgetésből. Úgyhogy Nolan beszerzett egy másik 1NZ-FE motort és elkezdte ugyanúgy átépíteni mint az előzőt, azzal a különbséggel, hogy a kicserélte a gyengébb dolgokat. A blokk és a főtengely gyári maradt. CP dugók, Maxpeeding Rods H hajtórudak, ARP hengerfejcsavarok, Garrett GTX3071R turbó, egyedi JUN Auto tengelyek, BC szeleprugók, egyedi leömlők, szívósor, Skunk2 Honda 70mm-es pillangószelep, ID1000 injektorok, Walbro 255-ös benzinpumpa, egyedi benzinhíddal, Haltech Platinum Sport 1000 ECU került beépítésre és így sikerült 508 lóerőt mérni keréken, ami ezt a kasznit elég szépen rángatja. A gyári váltót kicsit megerősítették és Clutchmasters Stage 4 FX400 kuplung és alu lendkerék került még beszerelésre. 
 
A futómű Tokico HP gátlókból, Tanabe DF210 rugókból áll és komplett Whiteline szilentezést kapott minden. A fékek, elöl K-Sport 6 dugattyús  nyergekből, 286-os tárcsákból, hátul pedig Runstop 2 dugattyús nyergekből és egyedi fékcsövekből áll. Ez garantálja a biztos megállást minden helyzetben. A kerékjáratokban 17-es Work Emotion felnik forognak. 
 
Ha már ennyit foglalkozott emberünk a technikával, kicsit ráment a külső dolgokra is. Japánból rendelte meg a JDM Toyota Vitz lökhárítókat, küszöböket, az RS hűtőrácsot, a HID lámpákat, felkerült egy Seibon géptető, ami karbonból készült, a hátsó lökhárítót pedig átlaakították, hogy a középen kivezetett kipufogóvégek ne okozzanak problémát. 
Az utastérben a Mitsubishi EVO 8 ülések okoznak meglepetést, de van ott még NRG kormány, könnyített váltógomb, váltóútrövidítő és rengeteg kiegészítőműszer is. 
 
Magát az autót is nehezen ismerik fel az utakon, mert nem megszokott látvány a JDM kiegészítőkkel szerelt Yaris, viszont amikor meglódul, akkor garantáltan keresi mindenki az állát. Ahhoz képest, hogy napi szaladgálósnak vásárolta az autót Nolan, igazi élményautót varázsolt a kocsiból, de ne gondoljuk azt, hogy itt meg fog állni a dologgal. A motoron akar még variálni kicsit, másik váltót szeretne és egy sperr is szerepel a listán.