DDIS - Suzuki diesel

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
DDIS - Suzuki diesel

Üdv mindenkinek. Kollégáimmal a Suzuki gyárban a Fiat dízeleket szervizeljük. Egyrészt sokat segítene, ha a már ilyet használó tulajdonosok tapasztalatait megismernénk, másrészt talán mi is tudunk segíteni nekik, amennyiben kehéik vannak a járgánnyal, és nem szeretnének a márkaszervízben (a hiba ismeretének hiányában) 3X annyit fizetni egy szervízért, mint ami a valós hiba. A dízelmotorral futkározó Suzukik viszonylag újak, majdnem mind garanciálisak még, de bárkinek jól jön, hogyha a szervíz nem tudja a garancia megkerülésével leszedni. Szóval, segítsük egymást.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
[jdm]
#14
2008. április 11. 10:19
bazdmeg telelesz a fórum lista suzukis topikokkal nana azért 3 már elég...vagyis 4
Hierro
#13
2008. április 11. 10:18
rambustibi
#12
2007. július 18. 23:28
Suzuki és diesel? kiráz a hideg
carlosrcng
#11
2007. július 18. 23:23
...én úgy hallottam hogy a Multijet azért jobban sikerült mint a PSA group remekműve!
tuleon3
#10
2007. július 18. 23:12
Annak örülök hogy a Suzuki végre már nem csak a Fiattól vásárol dízelmotort hanem PSA-tól is .
Végre az 1.6 HDI-t alias DDis, alias TDCi, alias CD, beépítik immáron az SX4 be is Meg lehet nézni az A5 ön a teszteket, a motor ugyan úgy arat ahogy 6 további autómárkában szokott
Wadmalac
#9
2007. február 02. 10:44
Opelékkal volt vmi kecmec, ami dízel ladákat kellett volna hogy eredmányezzen, meg Chevy Nivát, de leállt. Nemtom most mi a helyzet. Opelék már nem csinálnak dízelt.
Wadmalac
#7
2007. február 02. 10:39
Valóban. A Lada dízel sokkal halkabb. Annyira hogy még nem is hallottam.
Wadmalac
#6
2007. február 02. 10:39
Fiat dízel. Amúgy az 1.3 állati halk. (WagonR+, Ignis, új Swift).
:ARIO:
#5
2007. február 02. 10:37
Suzuki, dízel, mit vártatok, hogy halk lesz?
Wadmalac
#4
2007. február 02. 10:31
Hmm... ennyire ritka lenne?
Wadmalac
#3
2007. február 02. 08:56
Én azt szoktam mondani: úgy szól, mint egy 5 éves Ford Tranzit.
Az utastérben már nrm olyan vészes a hangja, dupla hangszigetelés van a tűzfalnál. Egyébként nagyon korrekt módon kijön belőle az a 120 paci.
Mindenesetre azok a 16 szelepes 1.9 motorok, amit az Opel, Alfa, Lancia stb. kap a Fiattól, egyértelműen halkabban járnak.
Egyelőre azonban ez az egyetlen negatív tapasztalat, amit tudunk róla.
Master3v
#2
2007. február 02. 08:51
Szeva!!!
Tapasztalat... vagyis a fülemre hagyatkoztam...SX4... dízel... olyan hangja volt amikor elment előttem mint egy öreg dízelmozdonynak...me nem tetszett a cuuccos!!!
Wadmalac
#1
2007. február 02. 08:39
Üdv mindenkinek.
Kollégáimmal a Suzuki gyárban a Fiat dízeleket szervizeljük.
Egyrészt sokat segítene, ha a már ilyet használó tulajdonosok tapasztalatait megismernénk, másrészt talán mi is tudunk segíteni nekik, amennyiben kehéik vannak a járgánnyal, és nem szeretnének a márkaszervízben (a hiba ismeretének hiányában) 3X annyit fizetni egy szervízért, mint ami a valós hiba.
A dízelmotorral futkározó Suzukik viszonylag újak, majdnem mind garanciálisak még, de bárkinek jól jön, hogyha a szervíz nem tudja a garancia megkerülésével leszedni.
Szóval, segítsük egymást.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 35 találat 2 oldalon