Autócsere, de milyenre??

aktuális téma
Autócsere, de milyenre??

Sziasztok! Információkat szeretnék gyűjteni 1-2 autótípussal kapcsolatban, mivel le szeretném cserélni az enyémet valami gazdaságosabbra. Első sorban Audi A6 2,5 TDi 2002-vagy újabb, és BMW 525 D/530 D érdekelne szintén 2002- vagy újabb. Esetleg még Audi A4 valamilyen dízel, vagy BMW 3-as széria szintén dízel, és mindenképp 2002 vagy utáni jöhet szóba. Kinek milyen tapasztalata van ezekkel, melyiknek milyen a motorja, mennyire szervízigényesek, egyszóval melyiket éri meg jobban megvenni. Nem nagy távolságokra kell, és tudom hogy a 4 típus nem egy kategória, de külsőleg ezek tetszenek, és ezekre van anyagi keretem. Előre is köszönöm a válaszokat!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Zolee25
#1
2014. április 23. 13:26
Sziasztok!

Információkat szeretnék gyűjteni 1-2 autótípussal kapcsolatban, mivel le szeretném cserélni az enyémet valami gazdaságosabbra. Első sorban Audi A6 2,5 TDi 2002-vagy újabb, és BMW 525 D/530 D érdekelne szintén 2002- vagy újabb. Esetleg még Audi A4 valamilyen dízel, vagy BMW 3-as széria szintén dízel, és mindenképp 2002 vagy utáni jöhet szóba. Kinek milyen tapasztalata van ezekkel, melyiknek milyen a motorja, mennyire szervízigényesek, egyszóval melyiket éri meg jobban megvenni. Nem nagy távolságokra kell, és tudom hogy a 4 típus nem egy kategória, de külsőleg ezek tetszenek, és ezekre van anyagi keretem.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!