Cikk: Ültetett autó hátrányai

Témakör: Tuning
aktuális téma
Ültetett autó hátrányai

Bizony a csökkentett hasmagasság, bár többször élvezzük az előnyeit, azért hátránnyal is jár. Az ebből adódó sérüléseket ragtapaszoztuk Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
OKtuning
#37
2015. november 30. 17:14
Szia, bocs a késői válaszért. Én, ha magam mókolok, akkor budaprimert rozsdagátlót szoktam feltenni. Biztos van korszerűbb-igényesebb is, de bevált és nem drága
YoCc#
#36
2014. július 21. 12:58
Sziasztok!
Főként OK-hoz szól a kérdésem ,de ha valaki tudja akkor szivesen meghallgatom.
Milyen tipusú a rozsdagátló alapozó amit használtok?
Mik a minőségi rozsdagátló alapozók ? A Hammerite rozsdagátó alapozóra valaki azt mondta az egy sz@r.
Alvinn
#35
2014. március 18. 21:33
A kérdésemre valaki esetleg tud valamit??
Bobi Robi
#34
2014. március 18. 02:05
Sziasztok!
Immáron 7-ik éve járok ültetett, keményített autóval.
Tény hogy nem lett porig ültetve, hanem csak ésszel, hogy autózható legyen s pofás.
Viszont nem csak az alja hajlamos sérülni ennek következtében, hanem a kaszni is fárad rendesen a csillapítatlanság miatt. Mert ugye amiket eddig felvett a ballonos gumi, a gátló, azt most javarészt a kaszni telibe kapja.
Kis odafigyeléssel, jó móka.

Nem ész nélkül, csak éppenhogy...


pietboy
#33
2014. március 17. 21:50
szerintem egy ültetett autónak nincs hátránya!?
ez valami off road topic?
Alvinn
#32
2014. március 17. 20:06
Sziasztok! hallottam viasz alapú színtelen alvázvédőről. Valaki használt már ilyet? Ér valamit? Ha igen valami gyártó vagy márkanév?
Darvai1991
#31
2014. február 02. 15:30
Azt hittem már, hogy arról lesz szó hogyan terheli a futóművet illetve mit tesz a kasznival, hogy jóval keményebb és pattogósabb lesz tőle az autó, meg hasonlók. Furamód az ültetett autósok nem akarnak felmenni nagy padkára, én is van hogy magasabbra hajtok de max a lökös ér le meg régebben amikor még alacsonyabb volt akkor az olajteknő alját kicsit kismította de igazából ilyen féle felakadások nem voltak.
oMg
#30
2014. február 01. 19:17
mondjuk a cikk témája, hogy ha már leültettük, és gond van, hogyan hozzuk rendbe,
*remus*
#29
2014. február 01. 13:45
Aki ültet ezekkel tisztában van. Innen nincs miről beszélni

Érdekes módos sokan el tudnak úgy közlekedni éveken át, hogy soha nem érnek le
*remus*
#27
2014. február 01. 13:03
elbowS6
#26
2014. február 01. 12:58
meg szerencse, hogy ez egy cikk
*remus*
#25
2014. február 01. 12:56
Értelmes fórum
CORIG60
#24
2014. február 01. 12:48
Persze ez örök vitatéma minek is ültetni....De ezt igazából mind tudjuk azért mert jól néz ki!! (persze az ízléses kereteken belül) Ültetett autóval is lehet járni csak ismerni kell az utat (pl Hungárián mikor melyik sávba kell rántani és nem ér oda sehova normál tempóban lehet haladni) Persze adódik olyan szituáció ami nem várt vagy nem ismeri az utat az ember de kicsit nagyobb odafigyeléssel Én még nem találkoztam semmi olyannal ami megoldhatatlan lett volna.

LOW IS A LIFESTYLE
LazloVW
#23
2014. február 01. 10:08
van egy pár tárcsafékes CB csonkom
de még nem teszem be.
majd ha megjön az Airkewld air.
boriszgolf
#22
2014. február 01. 10:06
Ugyh bogarba lassunk am ultetett csonkot
boriszgolf
#20
2014. február 01. 10:03
Ahol en laktam probaltam tenni azert ha valami nyomorom volt
Lehet is tenni...
LazloVW
#19
2014. február 01. 09:58
nyugalom van.

én sírtam? csak azt mondtam, hogy szarok az utak. ez nem sírás volt hanem tény.

Te mennyi levelet írtál a polginak?
boriszgolf
#18
2014. február 01. 09:30
Talan csinaljatok valamit jo magyar szokas h sirtok.addig irjal levelet kedves polgarmesternek amig nem lesz ut....
Sok ember ugatna lenne eredmeny,de ti inkabb feladtok mindent itt elunk dumaval.
Az utak meg szarok mindenhol max nemetek kivetelek
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 37 találat 2 oldalon