Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2020. július 04. 22:07
Northern Soul - Pörgés: nem igazán fogott meg a film hangulata, sőt inkább stresszelt néha. úgy látszik a soul sem az én műfajom. értem a film lényegét, de nem fogott meg. 4 pont.
YELLOW
2020. július 02. 15:53
Like a Boss - Mint egy főnök: hát én sikeresen bóbiskoltam alatta. annyira nem volt ütős. szerencsétlen Salma Hayek, hogy nézett már ki. nem 53, inkább 73 évesnek alsó hangon. először azt hittem Tina Turner az... fiatalabb korából. szóval annyira nem adta. néha a magyar szinkronnal jó volt a szöveg, de ennyi. nem több mint átlagos. szóval 5 pontot adok jó indulattal.
YELLOW
2020. július 01. 19:02
303: én nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket. valahogy érezni rajta a németességet, de jó értelemben. a téma, a forgatókönyv, a történet, teljesen jó. mondanám, hogy életszerű, de valahogy nem teljesen sikerült kivitelezni az életszerűséget. valami miatt éreztem rajta, hogy ez film, mármint körben stáb, stb. a 303 a lakóautó típusa. tetszett na amúgy. 7,5 pont.
YELLOW
2020. június 30. 20:17
Dead Ant - Mutáns mutánsok támadása: hogy a filmből idézzek, bár lehet pontosan nem így volt: "mi a fene volt ez?" atyavilág... és majd 5 pontosra van értékelve... én azon gondolkoztam a film közben, hogy a 2 pontot megadjam-e rá. ez rettentő kínos volt volt. láttam már sok rosszat, na ez is olyan volt. bullshit az egész. már többet írtam róla, mint, amit megérdemelne. adok 2 pontot a film elején lévő szottyadt csöcsű pucér nő miatt.
YELLOW
2020. június 29. 21:46
The Oath - A terror orvosa - Az eskü: hát ez katasztrófa volt. nem tudom ez mi akart lenni valójában. agyrém. félve adok rá 3 pontot... nem amerikaiként nehéz értelmezni ezt a filmet.
YELLOW
2020. június 29. 21:41
Hozzászólás törölve -- YELLOW
YELLOW
2020. június 29. 18:34
21 Bridges - 21 híd: egy erős közepes kategória szerintem. annyira nem komplikált vagy újdonság. kiszámítható. korrupt zsaruk vs. becsületes zsaru, apja nyomdokában becsületére. de egy filmnek teljesen jó. legyen egy 6,5 pont. hatot akartam adni, de jószívű leszek.
YELLOW
2020. június 28. 22:19
Ashley: az a baj ezzel a filmmel, hogy rossz a rendezés és a forgatókönyv. a hangulata idegesítő sokszor és hervasztó. pedig a téma jó. 4 pont.
YELLOW
2020. június 28. 19:20
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga - Eurovíziós Dalfesztivál: A Fire Saga története: igazából tetszett a film. de Will Ferrell ez az erőltetett debil poén szerepek nem annyira. Dumb&Dumber; jut eszembe, amit régen szerettem, de ahogy idősödtem, annál jobban gáznak tartottam. nyilván értem a szereposztást és mit akart szimbolizálni, de nekem amúgy elvett belőle inkább. ráadásul sokszor gagyi, meg kommerszek a poénok. de 6,5 pontot tudok rá adni. szórakozni lehet rajta, még pár helyen megható is tud lenni. csak túl debil nekem.
YELLOW
2020. június 27. 21:41
My Name Is Emily - A nevem Emily: egész jó film, de kell egy hangulat is hozzá. társadalmi és emberi értékek bemutatása. ami nagyon szúrta a szemem, mikor elakadnak a tengerparton, első kerék kipörög, és ilyen fadarabot a hátsó kerék mögé rak, majd elindult előre. számomra ez hatalmas bukfenc. nyilván nem ez a film lényege, de azért figyelhettek volna erre. szép tájak, izgalmas tini "kaland". 7 pontot szemrebbenés nélkül tudok rá adni. apropó, a filmben lévő oktatási rendszer jó. sosem értettem és mindig hangot adtam annak, hogy miért kell megtanulni és elfogadni azt, hogy valaki kielemzett egy verset, egy művet. Miért nem az a fontos, hogy az egyénnek mit jelent a vers. mire gondolt a költő szólnak az elemzések. aztán csak valaki kikövetkeztette a feltételezett életrajzi dolgokból. aztán lehet semmire nem gondolt, csak jött az ihlet. ezt csak így zárójelesen.
YELLOW
2020. június 27. 18:28
Jexi - Túl okos telefon: igazából tetszett a film, semmi extra. csak amúgy hülyeség ebben a formában. persze világos mire utal, hogy alapvetően a telefonok túl sok hozzáférést adunk. nyilván valamihez kell is, de van, amit az ember nem tud megmagyarázni, hogy ahhoz épp miért akar hozzáférni. viszont logikátlan, hogy a telefon előbb segíteni akar, majd már ő akarja birtokolni, tehát az ellen cselekszik, mint amit az elején akar. így a görbe tükörből egy fantáziátlan sztori lesz, egy átlagos amcsi film. persze szórakoztató, de mikor megláttam, hogy mindennel együtt 84 perc a játékidő, hát... nagy valamire nem számítottam. de mivel alapvetően szórakoztató volt, talán túl alpári is, azért egy 6-6,5 pontot éppen megér. viszont a bringás lezúgásnál i annyira adta volna magát egy E.T-s poén, ahogy elszáll a bringával... persze egyedi azzal sem lett volna. nem volt kimaxolva semmilyen téren sem.
YELLOW
2020. június 26. 21:51
16 ans ou presque - Serdületlen: ez kb az amikor a kisfiú egy egyetemista testébe kerül. csak itt másképp oldották meg, egy betegségen keresztül. nem egy nagy was ist... de inkább egy gyenge közepes, szóval 4 pont.
YELLOW
2020. június 26. 18:54
The Invisible Man - A láthatatlan ember: igazából jó film. de ez a csaj kegyetlen ronda szerintem. ebben a filmben különösen. SPOILER! az elején rögtön azt gondoltam, hogy a testvére csinálja. kellett neki az örökség. gondoltam. engem nem győzött meg, hogy valóban benne lett volna. bár lehet. hang alapján nem tudom. annyira nincs bonyolítva. bevallom az első torokvágásnál azért meglepődtem. azt hittem, nem lesz ennyire durva, inkább csak csigázza az embert. mondjuk azt sem értem miért nem vette fel rögtön a csaj a ruhát, amikor elment a film közepén a házba. szerintem lehetne még folytatása, hogy elvitte a ruhát. mert ez a sztori így bővíthető lehetne, lenne benne még potenciál.
YELLOW
2020. június 25. 21:51
United Passions - A közös szenvedély: mindenki azt írja a film a FIFA propaganda filmje, meg ő pénzelte. hát az elején el van mondva, hogy az elhangzott párbeszédek nem így zajlottak le, és csak kitaláció. tehát totál felesleges belemagyarázni, hogy mosdatás lenne, vagy propaganda. ahogy nézem sok bevételt nem hozott. szerintem nem igazán értették a film lényegét. mondjuk annyira nem követem a focit, nem is szeretem.ettől függetlenül nem volt izgalmas, vagy vicces, vagy akármi., inkább gyengécske közepes. 3,5 pont.
YELLOW
2020. június 25. 17:42
Artic Justice: Thunder Squad - Artic Dogs - Sarkvidéki akció: nekem a Gru jutott eszembe a minyonokkal. csak itt állatok vannak, nem emberek. olyan szó-szó. közepes van. maga a rajz nem rossz, a történet tipikus. ha nem Gru copy lett volna és a több a poén, akkor lehetne jobb is. így 5,5 pontot adnék rá. gyerekeknek biztos sokkal jobb, ők másképp nézik.
YELLOW
2020. június 24. 22:09
V. C. Andrews: Web of Dreams - V. C. Andrews: Anya és lánya: már tologatom egy pár napja. már lassan olyan, mint a SW. későbbi részből megtudjuk az előzményeket. amúgy pont olyan mint a többi. itt kevésbé beteg.
YELLOW
2020. június 23. 21:00
Where'd You Go, Bernadette - Hová tűntél, Bernadette? : hogy is mondjam. olyan semmilyen. értem mit akar bemutatni a film, de nem volt átütő. inkább komédiának tűnt, mint drámainak az a vívódás. mondjuk néha tetszett pár jelenet. de 5,5 ponttól nem tudok rá többet adni.
YELLOW
2020. június 22. 20:49
Hurricane - Mission Of Honor - A becsület köteléke: nem volt vészes, nekem még a szidott repülős jelenetek sem voltak vészesek. nem volt túl izgalmas na. amúgy pár helyen nagyon ismerős volt a zenei betét. már meg sem lepődöm, hogy egy újabb VH-s film, mostanában szinte 90%-ban csak azt nézek. közepes szintet hozza, szóval 5,5 pont.
YELLOW
2020. június 21. 19:21
Juliet, Naked - Meztelen Juliet: egész jó film volt. nagyon kritikát nem tudok mit írni. ettől függetlenül nem 10 pontos film. aminek készült teljesen jó. viszont a 8-9-10 ponthoz több kellett volna. így nekem 7 pont, de teljesen jó szívvel tudom ajánlani. mert emberi a film. kellő humora is meg van.
YELLOW
2020. június 20. 21:54
1917: amilyen nagy volt füstje... annyira nem volt lángja. az operatőri munka valóban jó. de szerintem nagyon nem illettek a zenei alávágások a filmnek. nekem nem annyira tűnt háborús hangulatúnak. nem régiben volt egy film, aminél úgy eltalálták a zenét, hogy nagyon. itt nekem ez nem sikerült igazán. már mikor a drótkerítést meglátják nyitva, onnan tudni lehet csapda az egész. látszik, hogy terelik őket. árok leomlás, hogy a bunkerba menjenek. aztán persze ők is rájönnek. sokan úgy voltak a háborúkkal, hogy valójában a többség nem kívánta, ezért próbáltak segíteni is, na de a németek pont nem olyanok voltak. nem mondom, hogy rossz film, vagy vészes, de sokkal többet vártam. 6,5 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14837 találat 742 oldalon