Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2019. október 16. 20:10
High Life - Csillagok határán: a címmel erősen kooperál. vagyis mind az eredeti, mind a magyar cím hasonlatos más filmekhez. de nem igazán azt kapjuk. horror? mi volt ebben az? max, csak a kategória miatt túl gondoltam pár helyen, mint hullák életre kelnek, vagy a csatalakozó hajóban valami idegen lény lesz mégis. nem mindig egyértelmű az idősík. legalábbis nem mindenkinek, pl a vége felé, amikor csatlakozik a hajó, hogy az a lánya, csak már idősebben, nem csecsemőként. inkább kissé beteges, bizarr, szex körül forgó. sok bakit hagyjuk. súlytalanságban leeső szerszám. gyorskötegelővel kikötözött "legénység", stb. a vége is.... nincs is. vagy is a nézőre van bízva... mondjuk nem mondanám szörnyűnek, inkább olyan művészi egy cseppet, ki miért és hogyan hal meg, a film lényege, mondanivalója.
Rolee23
2019. október 15. 20:56
Nem haltak meg, csupán nélkülük folytatták a szériát.
YELLOW
2019. október 15. 19:51
Men in Black International - Men in Black: Sötét zsaruk a Föld körül: nem volt olyan rossz, de most Will Smith és Tommy Lee Jones meghaltak az előző részekben? totál nem emlékszem. hiányoltam a karakterüket belőle. nem volt túlkomplikált, vagy nagy sztori. Liam Neeson nem volt rossz, de hát őt likvidálták. egy mozinak elmegy, de a régiek valahogy emlékeimben, ami megmaradt jobbak voltak. jobbra számítottam.
YELLOW
2019. október 14. 21:47
Sometimes Always Never - A szavak ereje: engem egy dolog zavart, hogy a kis autóban való utazás miért így volt megoldva, hogy zöldháttér vagy bluebox, de kb 1980-as színvonalban. alapvetően jó a film. kell hozzá egy felfogás. olyan angolos, de nekem volt benne valami skandinávos. és valami művészi, amit mondjuk vetítő esteken játszanak le.
YELLOW
2019. október 13. 16:00
Gips - Gipsz: inkább 8-14 év között lenne a célközönség, de aranyos kis film volt. bár fura, hogy 5 perc alatt ezek a gyerekek barátok lesznek és szerelembe esnek. délutáni lazának elmegy, már úgy sem volt.
PapaMaci
2019. október 12. 18:54
Én most kicsit sorozatosodtam. Igaz olvasós, de a Te Boys-t merem ajánlani.Egy évad, 8 rész.
YELLOW
2019. október 11. 19:46
Fight Valley - Harcosok völgye: elején olyan baki, hogy huhh... jelenet, majd 1 évvel később, csak ugyanabban a ruhában, mint az 1 évvel korábbi jelenetben. hát iszonyatosan gyenge. a sztori is. bármelyik amatőr videós forgathatta volna... a csaj is annyira meg akarja ölni, aki a testvérét, végül egy "sajnálom" is elég. csak azért néztem meg, mert több napja nincs semmi nézni való. a semmitől jobb volt, de nem sokkal.
YELLOW
2019. október 09. 20:03
Stuber - Übergáz: azt hittem a film is olyan lesz. mondjuk pár luft ütést a Bud Spancer filmek is megirigyeltek volna az elején. érdekes nem lát, de hirtelen rögtön a hallására támaszkodik. meg majdnem leáll lövöldözni egy tömegben vakon. a rendőrnőnél meg annyira lehetett tudni mi lesz, hogy jön a csendes halál. alapjában véve aminek szánták, annak jó. akció-vígjáték. nem a legjobb, de nem is rossz, vagy vészes. talán erős közepesnek mondanám.
YELLOW
2019. október 07. 20:16
Beast - Vadállat: 2017 érdekes film. viszont nem teljesen áll össze a kép. sok jelenet képkocka inkább félre akarja vezetni a nézőt. engem kissé sikerült is összezavarni, és még lehet nem mésztettem meg a filmet, de most mi van? miért lényeges a csaj gigáján a szőrszál? igen utalhatna arra, hogy bestia, és átváltozik. eleve olyan furán használja, az anyjával együtt az emberi szag kifejezést. miért rejtegeti a ruhát, ami szülinapján volt rajta? hogy nem találták meg? amikor a mezőn cekszelnek, ott túr a földben, és a következő snitten ül ott magának földesen. aztán fura mód földes hullát találnak. de közben a csávó is gyanús, sőt nekem már az anyja, majd a volt pasija is gyanús lett. mondjuk az elméje nem tiszta a csajnak. de talán a gyilkos bálnás sztorival magyarázza, hogy anyja miatt él zárkózottan. de ugye gyerekként is elkövetett valamit. viszont egy szót nem értettem, pedig 4x meghallgattam, amikor megkérdezi a csaj a csávótól, hogy valóban ő volt-e és mondja azt, hogy vége. mondja is, hogy vége, meg utána mond valamit, amit nem értettünk. majd ugye a csaj autó balesetet csinál és fojtogat. szóval nekem kicsit zavaros, hogy most ki volt a tettes, vagy mi van. de már nagyon furdalt mi lesz a vége. valahogy sokkal okosabb nem lettem.
YELLOW
2019. október 05. 20:32
Transit - Tranzit: 2012-ből. ma ilyen egyszerű című filmeket néztem. egy része ismerős volt a filmnek. hát az a gond, hogy ilyet még 2019-ben is képesek leforgatni. Scott Adkins jellegű, még hasonlít is rá a csávó. ilyen TV film jellegű a minőség. legalább egy valakit megevett volna a krokodil.
YELLOW
2019. október 05. 17:23
Domino - Dominó: ajj a vége, amikor lassan történnek a dolgok, de idegesítő volt... amúgy is egy elég harmat, kb kiszámítható minden. inkább egy propaganda film ez a migráncsok ellen. úgy tűnik valakik a dánoknál sem nézik jó szemmel, hogy befogadnak mindenkit.
Rolee23
2019. október 02. 21:48
Ez egy azt hiszem norvég film amerikai feldolgozása. Nem láttam az eredetit, de állítólag abban jobban érvényesül a fekete humor. Meg jobb film is. Állítólag.
YELLOW
2019. október 02. 19:42
Cold Pursuit - Dermesztő hajsza: nem volt rossz, de kicsit néha komikusnak éreztem. bár tetszett ez a kissé fekete humor szerű. a legjobban a kis srác beszólása tetszett, kb. 2 óra "fogva tartás" után, a Stockholm-szindrómát emlegeti. olyan elrabolva túl, vagy tovább gondolva egy kicsit. na a vége is vicces, bár azt hittem hómarós darabolás korábban lesz. egynek elmegy ez, nem vészes. de jobbat vártam.
YELLOW
2019. október 01. 20:25
London Fields - Londoni pálya: háát, érdekes, meg olyan angolos a stílusa. nekem 2-3 angol film is eszembe jutott, amiből kölcsönöztek stílusjegyeket. vegyesek az érzéseim. Amber Heard nem rossz a filmben. Johnny Depp meg benne van, mert benne van, mert ha már angol film... Billy Bob Thornton-t pedig fel sem ismertem. vagyis tudtam ismerős valahonnan, de szembe nem jutott volna neve. szóval az ötlet jó, de vontatott, lassú...
YELLOW
2019. október 01. 17:22
na az meg a másik, a szájszinkron... engem már az is bosszant, hogy kb ez a két énekes van, akik minden énekes filmben, mesében kornyikálnak... szomorú, hogy ők a legjobbak... hol van a sok zeneverseny nyertes? hát van, akit csak énekelni ne halljak, pl TGabi. nem is értem hogyan nyert. bár valami képet pont láttam erről a minap szóval nem értem én ezeket. de inkább 100x megnézem a mesét, mint ezt újra.
PapaMaci
2019. október 01. 16:34
Jázmin teli találat. Gyönyörű nő. A többi nézhető, de felejthető. A szájszinkron borzalmas. A nótákban nem bírtam nézni az arcokat.
YELLOW
2019. szeptember 30. 20:16
In the Shadow of the Moon - A hold árnyékában: hát, egyre jobbak ezek a Netflix-es filmek. jó néha gagyi a CGI, de nem is ez az érdekes. hanem jók a sztorik, érdekesek. kicsit régebbi stílusokat idéznek a filmek, mint ez is, igaz játszódik is, 1988-ban. de magára a filmkészítés stílusára gondoltam. kicsit olyan, mint amikor van egy író, majd sokáig nem ír, de idővel újra kezdi és ugyanabban a stílusban, rá jellemző stílusban folytatja tovább. nem kell a valóságtartalmát figyelni, hogy hülyeség, hisz ez egy sci-fi thriller krimi. nekem kajak tetszett. ezek a Netflix és HBO saját gyártású filmek nem is rosszak, főleg annak tekintetében, hogy egy mozifilmhez képest mennyiből gazdálkodnak. mondjuk a cím, nem annyira találó szerintem, kissé ráutaló csak.
YELLOW
2019. szeptember 29. 22:04
Manou the Swift - Manu a legsirályabb fecske: minap a betegségek felől kérdeztem, mennyi lehet még, amiből filmet lehet csinálni, most kérdezhetném mennyi madár faj van? volt veréb, papagáj, meg sorolhatnám. lényegében a legtöbb ugyanarra épül, csak pepitában. a sorból való kilógás, mégis család, szeretet, stb.
YELLOW
2019. szeptember 29. 18:58
Ma - Mami: én elég hamar összeraktam a képet. bár azt hittem a nőnek lesz egy gyereke a Ben-től, sőt az összes gyerek attól van, és neki is egy félvér. a második gondolat, meg beigazolódott. a vége felé, amikor kiszabadulnak, elég gyenge lett a színészi játék, főleg, hogy senki nem igazán pánikol, hiéba van összevarrva a szája, rögtön tudja mi van, meg menekíteni kell, mit aki el sem volt kábítva. egynek elmegy.
YELLOW
2019. szeptember 27. 21:52
Guerilla: dünnyögős magyar film. úgy látszik ettől nem szabadulunk. na ezért úgy érzem kár volt. inkább bele sem gondolok mennyit nyúltak le ezért a filmért.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14354 találat 718 oldalon