Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2019. június 16. 19:05
Green Book - Zöld könyv - Útmutató az élethez: nagyon vártam ezt a filmet. de az eleje nagyon érdektelen volt kb 30 percig. egyébként jó film, de csalódással kezdődött. Don Shirley magyar hangját (talán Kálid Artúr?) meg egyszerűen imádom néger színészek esetén. ezt a témát azért sok féle módon dolgozták fel, és egy ideje egyre sűrűbb ez a téma.
YELLOW
2019. június 15. 21:53
Hevi reissu - Heavy Trip - Heavy túra: kicsit mintha mindenki zakkant lenne a filmben. de egész jó. csak kevés volt a zene benne. egy 10-20 percet ráhúzhattak volna.
YELLOW
2019. június 15. 19:18
Second Act - Álommeló: de jó, hogy nem moziba néztük... lehet ott nagyobb feeling-je volt, mert jó kedvvel jöttek ki, pedig a vége szomorúbb. nagyon lájtos. egy csomó jelentben sokkal több volt, mint ami lett, legalább 5 nagy poént szalasztottak el, amihez csak kis fantázia kellett volna. de lehet csak kivágták. egynek elmegy, de sajna nem több.
YELLOW
2019. június 14. 20:22
Daphne & Velma - Diána és Vilma: semmi esetre sem. ez még a szkúbidútól is gyengébb volt. annak ellenére, hogy csupán kb 80 perc is túl hosszú volt.
YELLOW
2019. június 13. 21:56
Happy Death Day 2U - Boldog halálnapot! 2 : nem volt ez rossz. sőt nekem jobb volt mint az első, pedig sokan más véleményen vannak. nem a túl véres fröcsögős. jó a humora is. sokkal logikásabb, agyalósabb, vagy hogy mondjam.
YELLOW
2019. június 11. 21:17
Old Boys - Öregfiúk: nem igazán értettem a címét. bár a végén némileg utalás van rá, csak maga az egész film 70-80-as évek beli tinikről szól elmegy kategória, szerintem láttunk már hasonlót. azokban az időkben, amikor én is 8-10 év körül voltam, tetszetős lett volna a film. nem volt rossz, de egyszerű a mostani énemnek. délutáni mozinak elmegy amúgy. de van benne szerethető.
YELLOW
2019. június 10. 22:24
Barbershop: The Next Cut - Birkanyírás 3: hát sokra az első kettőből sem emlékszem. iszonyat gyenge, erőltetett. sok értelme nincs a filmnek. lehet a szinkron miatt, talán eredeti nyelven, és amcsi közönségnek jobban emészthető érthető a lényege.
YELLOW
2019. június 09. 21:32
Destroyer - Pusztító: na Nicole jó eséllyel pályázhat bármilyen zombis filmre ezek után. ez nem egy jó film, ahogy előttem is írták. sajnos voltak részek, ahol meg sem próbáltam ébren maradni.
SzaboZZZ
2019. június 09. 21:11
Hunter Killer - 2018 - A Hunter Killer küldetés: Olyan tipikus amerikai, de ettől nézhető. Látványos, izgalmas, tengeralattjárós, háborús utánzat, néhány jó beszólással, és persze a végén happy enddel. Oké, vannak benne eltúlzások, hihetetlen mesék, de egyébként jó össze van rakva. Már biztosan, hamarosan játszani fogják a Tv-k is, annyit pedig megér.
SzaboZZZ
2019. június 08. 23:08
Destroyer - 2018 - Pusztító: Korábban Nicole Kidman élete alakításának hirdették.... Ez nem az a film!!! Hosszú, kiszámítható, aztán a végén felejtős. Az anya-lánya kapcsolat bemutatása sem sikerült. Oké, a végére megértjük, hogy mi volt a lényeg, de az elgyötört Nicole arc mutatása nagyon eltúlzó, ez nem viszi előre a jó filmek sorában. Közepes alatti, nekem szenvedés volt.
YELLOW
2019. június 08. 20:19
2:22 - Párhuzamos vonzalmak: a film hangulata, hanghatások nekem bejöttek. amit a csávó lát és összefüggéseket vesz észre, én sokszor így vagyok a vezetéssel, vagy épp mikor fejben számolok. nem láttam különösebben vészesnek, ugyan 1-2 film eszembe jutott, mint ötletforrás és ebben keveredve jelent meg. ráadásul asszony már másodjára látta, mert valamikor a TV-ben is leadták már. egy jó közepes van azért.
YELLOW
2019. június 07. 22:13
Time Freak - Szerelmünk napjai: hát ez olyan tini film. annyira nem vicces. drámának sem annyira az. de nem is elég romantikus. srácból lehetne jó színész, talán korábbi filmek kapcsán már írtam. kicsit gyúrna, akkor pár év múlva egy James Bond-ot kinéznék. mondjuk ahhoz akkor is fiatal volna. egy biztos ilyen tini filmek sztárja lehet mostanában. a film meg azért kicsit bakis ezzel az időutazással. no de mind1. egynek elmegy, ha nincs más.
YELLOW
2019. június 06. 21:51
Serenity - Vihar előtt: dráma, thriller. most persze nem írták, hogy misztikus thriller. érdekesen kezdte. kb a mátrix jutott eszembe hirtelen. kicsit viszont többet vártam tőle, a kezdés miatt. nem volt rossz, de nem is nagyon jó, de erős közepes, ha elmélkedünk rajta egy kicsit. azért más mondanivalója is van, legalábbis nekem a gépek előtt bekattanó fiatalok is eszembe jutottak.
YELLOW
2019. június 05. 20:24
Welcome to Marwen - Isten hozott Marwenben: kezdődik, mondom mi ez a gyenge CGI? nem néztem utána miről szól a film. de nem rossz. Steve Carell játszhatná az Esőember 2-t. jól állt neki ez a szerep szerintem. az pedig külön jó, hogy valós sztori a film.
YELLOW
2019. június 04. 21:36
Cheerleader Nightmare - Gyilkos hűtlenség: kacifántosabb, mint sok krimi. pedig az elején leszögeztem biztos a drónos gyerek lesz a tettes. amúgy nagyon gagyi. az az edző a fejére ragasztott bézbózsapkával de irritált, meg a túlsúlyos, alaktalan pompom lányok, amiknek egy része úgy nézett ki, mint egy 12 éves, de már nagyban isznak, buliznak, pasiznak. gagyi jelenetek, párbeszédek, cselekmény. nem is értem minek néztem meg.
YELLOW
2019. június 04. 19:22
Un homme pressé - Man in a Hurry - Szavak nélkül: egyre gázabb ez a port, értékelés szempontjából is. 4,3-at adtak erre. pedig kifejezetten jó kis francia filmecske. vicces és olykor megható. nem tökéletes, de franciásan kellemes. néhol nagyon nevettem. nyilván köszönhető a magyar szinkronnak, mert nagy szerepe van a szövegek miatt. szóval jó kis délutáni mozi ez.
YELLOW
2019. június 03. 20:06
Mary Queen of Scots - Két királynő: Erzsébet már-már hasonlított mindenkire a filmben, még Freddy Krueger-re is. volt ott Alíz csodaországban hasonlat, Az, meg még volt egy nem túl régi filmben is valami hasonló. nekem átlagos a film. igazából meglepetést nem okozott, ha így volt valójában, ha nem. újabb utalások az egyházak mocskosságára. mostanában túl sok filmben kap ez szerepet, nyilván nem véletlen. igazából a két királynő vitte a filmet, a többiek nekem nagyon mellékszereplők voltak.
YELLOW
2019. június 02. 21:43
Egy nap: huhh. már az elején a tipikus magyar filmes dolog, pocsék a hang. túl dünnyögős az egész, sokszor alig érteni, a hangsávok egymáshoz képest nem jó hangerővel vannak szerintem. kb, 10 perc után azt mondtam, hogy ez a film oszt elveszi a gyerekvállalástól a kedvet. később csak ráerősít erre. igazából mondhatni semmi extra, ez a magyar átlag. mondjuk én inkább korábbi évekre tettem volna a hangulata miatt. de most is aktuális simán, csak a CSOk-ot hiányoltam az egészből. én néha vártam volna valami váratlan fordulatot. pl a nagy pakolásban a nő talál valamit. esetleg valami komolyabb baleset történik. több jelenetnél is arra vitte a gondolatom. vagy épp a boltban lopna. így kicsit majdnem hogy dokumentum filmes volt, vagy reality-s. értem a mondanivalóját, de túl lehangoló. pár gyerek dolgot azért megmosolyogtam benne.
YELLOW
2019. május 29. 22:06
Savage Dog - Bevadulva: ez mi volt? 20-25 évvel ezelőtti színvonal. meglövik jobbról, aztán következő jelenetben bal oldalon ápolja magát. az ember feje már a robbanás előtt lerepül. meg ilyen hasonlók. pedig Adkins nem lenne rossz színész szerintem. de ezek a szerepek, vagyis filmek, amikben játszik többségben. kritikán aluli az egész. még a szinkron háttérhangok, mellékhangok is annyira gagyik. fájdalmas volt.
YELLOW
2019. május 29. 19:59
Papillon - Pillangó: jó film volt. nem is az izgalma miatt, mert az annyira nem jellemző. hanem inkább az egész rendszer. sok börtönös film épült erre a sztorira szerintem. sok ismerős dolog volt benne.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14139 találat 707 oldalon