Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2018. november 13. 21:54
Atak paniki - Panic Attack - Pánikroham: ettől a filmtől nem kicsit idegbeteg lettem és stresszes. emiatt nem ajánlanám. a csaj webcam szekszes jelenete ugyan ért valamit. értem a film lényegét. de amilyen módon kivitelezték... azt hittem sosem lesz vége, rettentő hosszúnak tűnik. fejlövés. nem véletlen kezdődik úgy. ezek a lengyelek sem tiszták az biztos.
YELLOW
2018. november 13. 19:01
The Meg - Meg - Az őscápa: összességében nem volt ez rossz, sokkal jobb mint az ilyen giga-mega cápa félék. sőt néha képes volt mást feltételeztetni velem, mint ami történt. bár sejtésem volt, de inkább az egyértelműbb dolgokra gondoltam. negatívumok, értetlen dolgok. a szőke csajt bal oldalon gyomor tájékon szúrta meg valami. erre azt mondják, szerencsére nem sérült meg a mája. hát azon az oldalon még jó. aztán elszakad a cápa"ketrec" drótja. erre mikor a vízbe esik a daru, azon paráznak, hogy lehúzza a mélybe a ketrecet, sőt le is húzza. há de előtte szakadt el. most vagy a filmből kivágtak valamit vagy nem vágtak ki, de semmi értelme nem volt, hogy kiesett a strandon a nyomkövető a cápa uszonyából. mert ha lett volna legalább rá valami jelenet, hogy nem látják a nyomát, vagy valami.... vagy legalább azt sejtetné, hogy ez akit megölnek, megint nem az volt. de a film végén semmi nem utal rá, hogy van másik még mindig. és végül a zene. tiszta komolytalan lesz az egész tőle. valahogy nekem nem illik ehhez a filmhez. ezeket leszámítva azért élvezhető film. rosszabbra számítottam, de Statham lévén reméltem, hogy [email protected] nem vállal el.
YELLOW
2018. november 12. 21:52
The Humanity Bureau - Az emberiség minisztérium: Cage. nagyon mást nem is kellene írnom. úgy látom már a szinkron hangja sem akar azonosulni a karakterrel. de a többi színészé sem jobb. sőt maguk a színészek sem. az egész film, rendezés, minden egy nagyon gyenge valami, hogy finoman fogalmazzak. egyszerűen nem értem kiknek készülnek ezek a filmek? nyilván nem engem akarnak vele boldogítani.
PapaMaci
2018. november 12. 19:43
Nem volt vészesen rossz, de attól kiakadtam, hogy mindenkit ismer, és az a stilus, hogy mindenkihez volt egy negatív sztori.
YELLOW
2018. november 12. 19:28
Superfly: gyenge a rendezés, a színészek sem a legjobbak. mondjuk a téma tükrözheti a valóságot, ami a trükközést, korruptságot érinti.
YELLOW
2018. november 11. 22:18
A Kid Like Jake - Egy olyan srác, mint Jake: hát a téma miatt talán nem véletlen Jim Parsons szereplése. mondjuk nekem a szinkronja olyan volt, mint az Agymenőkben, csak direkt mélyített volt a hangja. egy helyen eléggé megfeledkezett róla, ott nagyon hasonlatos volt. amúgy nem túl nagy film. inkább a felnőttek hozzáállása a lényeg és arra operál a film.
YELLOW
2018. november 11. 18:23
Ant-Man and the Wasp - A Hangya és a Darázs: a filmet a Hyundai támogatta. na jó azért BMW is feltűnik benne néha. igazából olyan semlegesnek érzem a filmet. jó volt megnézni, de nem tudom annyira kiemelkedőnek mondani. igaz nem is rossz. azt hittem többet vált majd ki belőlem.
YELLOW
2018. november 10. 21:49
Luis & the Aliens - Luis és a Zűrlények: gyereknek elmegy. nekem nem volt elég ütős, semmilyen téren. pár megvillanást leszámítva. felnőttként nem erre a fajta animációs mesére vágyom.
SzaboZZZ
2018. november 10. 21:41
Gotti - 2018 A "Keresztapa" után ebben a témában nem könnyű filmet készíteni. Travolta jó színész, és a sztori is jó, de sajnos a film nem. Illetve vannak benne jó részek, érdekes fordulatok, de hosszú, és többször unalmas. Biztos, hogy ebből jobbat is ki lehetett volna hozni, de ez nem az a film. Nagy jóindulattal egy közepes szint....
YELLOW
2018. november 06. 22:42
The First Purge - A megtisztulás éjszakája: A sziget: tiszta SW, most megkapjuk az előzményt arról, amit korábban hiányoltam, hogy miért, meg hogy. tele szinte ismeretlen színésszel. mondjuk ahhoz képest nem játszanak annyira rosszul. ettől persze a film nem kimagasló. már csak az a kérdés miért erőltetik ezt ennyire? most is azt mondom én erre látok valós esélyt. már nálunk is bármit megtehet a kormány minden szemrebbenés nélkül. anélkül, hogy bárki bármit tehetne. nem éreztem fárasztónak a filmet, vagy hogy hamar vége legyen, de újat nem adott, viszont nem túl jó gondolatokat ébresztett, mint írtam.
YELLOW
2018. november 06. 19:41
Tout Le Monde Debout - Szerelembe gurulva: kellemes kis francia film. szórakoztató, romantikus, drámás. a film közben többször gondoltam arra, hogy más lesz, pl a csávót elüti valami és tényleg tolókocsis lesz és hasonlók. de csak ajánlani tudom a filmet. nem erőltetett semmi benne.
YELLOW
2018. november 06. 17:33
Nostalgia - Nosztalgia: nagyon mély ez a film. sokan nem értik én miért ragaszkodom dolgokhoz, és mit jelentenek. legyen az éppen rossz emlék, vagy jó. lassú, akár unalmas is lehet a film sokaknak, de elég sok dologra világít rá, amit mostanában emberek észre sem vesznek, meg minden digitalizált. minden emlék digitális eszközeinken, felhőkben vannak.
YELLOW
2018. november 05. 22:36
Fun Mom Dinner - Anyák elszabadulva: a film címe utal korábbi ettől sokkal jobb filmekre. én is mást vártam. ahhoz képest elég gyenge eresztés. színészek, rendezés, kivitelezés. pedig lehetett volna jobb is. inkább idősebb, de bevált MILF színésznőket alkalmaztak volna. a poénok is olyanok voltak, hogy több tahóságnak kellett volna benne lennie, hogy üssön is. szóval így a poénok is még gyengébbnek hatnak. ráadásul a filmből konkrétan kimaradt egy jelenet, amikor is hazamennek a buliból, hogy a férjekkel mi lett végül is, el lett-e mondva a csók, meg mégis mi lett.
YELLOW
2018. november 05. 18:14
My Dinner with Hervé - Hervé vacsorára: nem rossz a film. fenntartotta az érdeklődésem, pedig éjszakás voltam és fáradt vagyok. mondjuk azt a birka véres kísérletet nem igazán értettem.
YELLOW
2018. november 01. 22:05
Leave no Trace - Ne hagyj nyomot!: nekem mindig tetszenek az ilyen jellegű filmek. a magyar filmes társadalomról mindent elmond, hogy míg IMDb 7,2 addig port 4,6. ezek tényleg trollok.
YELLOW
2018. november 01. 19:32
I Feel Pretty - Túl szexi lány: egynek elmegy. van egy fontos mondanivalója. néha érződik a Bridzsit Dzsonsz copy rajta. szerintem más jobb lett volna a főszerepre. ezt jobbra is meg lehetett volna csinálni.
YELLOW
2018. október 31. 21:42
Charming - Bűbáj herceg és a nagy varázslat: egynek elmegy, de sok volt az ének. a Tóth Gabiéval különösen elrontva. a szövegeknek az énekben valahogy semmi értelme, rímtelen, összefüggéstelennek hat. ez sem üti meg a mércét, átlagos mese. pár apró jó poén van azért benne.
YELLOW
2018. október 31. 19:56
Call Me by Your Name - Szólíts a neveden: maga a film összességében jó volt. színészek, kamerák, rendezés, stb. tetszett most, hogy magával a film készítésével is hozták az akkori hangulatot. igaz nem minden volt szerintem korhű. maga a téma? nem zavart, de kicsit azt éreztem erőltetett lesz a film tőle vagy kicsit nyomasztó talán. de maga mint film nem volt vele gond.
YELLOW
2018. október 30. 21:27
Skyscraper - Felhőkarcoló: összességében nem volt rossz film. igaz volt benne jó sok túlzás és képtelenség, szinte kiszámítható az egész film. de attól tetszett.
YELLOW
2018. október 30. 18:39
Mandy - Mandy – A bosszú kultusza: aki ezt írta, az se volt normális. förtelmes, beteg volt. mondjuk mit is vártam Cage főszereplésével. tényleg ez jut már csak neki? árnyéka önmagának. 1-2 jelenet nem volt rossz benne, de az összhatás, a zene borzasztó. tegyük fel értem mit szimbolizál, miről szól, de akkor sem egy kellemes film.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 13855 találat 693 oldalon