Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2021. október 22. 22:14
Singularity - Kronosz, a robotok lázadása: hát itt is összegyúrtak pár filmet. nem előnyére. van, ami nem nézett ki rosszul, de sok gagyi CGI van benne. színészek pedig iszonyat gyengék voltak nekem. 3,5 pont.
YELLOW
2021. október 22. 19:17
Peter Rabbit 2: The Runaway - Nyúl Péter 2. - Nyúlcipő: hasonló az érzésem, mint az első résznél. vicces, szórakoztató, de azért még átlagos. 6 pont. de lehet 6,5.
YELLOW
2021. október 21. 21:23
Zora - The Dawn - Hajnal: hát ha nem olvasom el utólag, hogy mi is lenne, magamtól nem jövök rá. nem teljesen értettem, ki és miért kerül a filmbe. annyira színházi számos helyen, hogy eléggé zavaró.az egész film, mint valami metafora van jelen. nem egy könnyű film, meg lettem fenyegetve, hogy még egy ilyen és oda a golyó. mindenképp el kell olvasni, miről szól, de a kivitelezés lehet zavaró még és akár idegesítő is. magát a témát máshogy kiviteleztem volna. 4,5 pont.
YELLOW
2021. október 20. 21:36
Love at the Ranch - Love at Cedar Creek - Szerelemvidék: a cím mindent elmond. TV film, szokásos, romantikus vígjáték. 5,5 pont.
YELLOW
2021. október 20. 19:47
I onde dager - The Trip - Az utazás: hát rögtön érződik, hogy skandináv film. nem csak a zene miatt. a hangulat a színészek tipikus játéka. akár paródiának is tűnhet, de a skandináv thriller ilyen. ez nem horror, csak mert véres. lehetne egy tipikus amcsi film is. de nem az. igazából nem rossz. de van egy kis gagyi hatása. mondom jellemzően ez mondható el minden ilyen skandináv filmről. egy biztos, nem teljesen tiszták agyilag, valószínű a sok sötétség miatt, olyan hosszú ideig. 6,5 pont.
YELLOW
2021. október 19. 22:15
The Right One - Az igazi: hát annyira nem tartott érdeklődést, hogy többször bealudtam rajta. engem konkrétan a színészek és a rendezés sem fogott meg. 4 pont.
YELLOW
2021. október 19. 19:53
Luca: egész jó kis mese. mindenképp ajánlatos kategória. jók a poénok, a történet. 7,5 pont.
YELLOW
2021. október 18. 22:19
Love Upstream - City Girl's Guide - Esélytelen szerelem: azt hiszem írhatom, hogy szokásos kanadai TV film. romantikus vígjáték. egyszerűbb cselekmény, történet, forgatókönyv. nem jó, de nem is tragikus. na persze nem 3,6. kategóriában olyan 6 pontos.
YELLOW
2021. október 17. 21:55
Irresistible - Ellenállhatatlan: hát ez a film. kell hozzá egy humorfaktor. de azért van mondanivalója rendesen. ettől függetlenül talán réteg film, és nem mindenkinek fog átmenni. engem sem hengerelt le igazán. pedig vágtam a dolgot. 5,5 pont.
YELLOW
2021. október 17. 19:18
F9 - The Fast Saga - Fast & Furious 9 - Halálos iramban 9: hát az első cím eléggé vicces tud lenni. LOL! hát hülyeségek vannak benne bőven. viszont az tetszett, hogy némi történetet kapunk a régi dolgokról. a negatívumokat nem szeretném felsorolni, kb, a nagy része hülyeség, valóságalapot nélkülöző dolgok. viszont nem éreztem rosszabbnak, mint a korábbi "újabb" részeket. 5,5 pont. 1x meg lehet nézni. de én már részek óta nem ezt várom ettől a sorozattól.
YELLOW
2021. október 16. 21:37
PAW Patrol: The Movie - Mancs őrjárat: A film: hát a sorozatból, ha néha hallottam egy részletet, már agybajt kaptam. hát itt sem volt másképp. sajnos pont olyan, mint a legtöbb sorozatos mese, amiből "A film"-et csinálnak. mintha több részt egymás után raknának kb. magyarán semmivel nem ad többet. ennyi erővel több részt megnézek egymás után. gyerek, aki szereti a sorozatot, ezt is fogja. de mondom semmi értelme amúgy. csupán pénzlehúzás a szülőről, hogy elmenjenek moziba a gyerekkel. 5 pontot adok, de csak azért, mert számomra nem képvisel értéket, de gyereknek biztos bejön.
YELLOW
2021. október 16. 18:53
The Comeback Trail - A nagy visszatérők: hát ez elég kínos volt... a legnagyobb baja, hogy gyenge a forgatókönyv. a témában ettől jobb filmet lehetett volna csinálni. mondhatnám, hogy kabarénak veszem, de az még kínosabb lenne... 4 pont.
YELLOW
2021. október 15. 21:36
The Nines - 9 - A szám hatalma: hát.... régi film, fura is ilyen fiatalon látni őket, mikor a legtöbb mostani filmben, eléggé "idősek" már. szerintem a tálalás miatt nehezen érthető a film. nem igazán jó a hangulata sem. nekem nem tetszett. nem kötött le. mondjuk eleve úgy ültünk neki, hogy nem számítottunk sok jóra. maga a rendezés és forgatókönyv miatt bukó ez a film. 4 pont.
YELLOW
2021. október 15. 18:39
Cruella - Szörnyella: nem lett rossz. viszont nekem hiányzott valami átütő dolog. kár néhol a gagyi CGI-ért. egyébként tetszett, de nem annyira, mint amire számítottam, hogy robbanni fog. sőt inkább kettősség volt bennem, vagy nagyon rosszra számítottam, vagy nagyon jóra.ahogy írtam vannak hiányosságaim, kicsit Demónás érzést vártam volna. 7 pont.
YELLOW
2021. október 14. 21:58
Petit vampire - Little Vampire - Kicsi vámpír: ha visszamennénk az időben, és az én gyerekkoromban látom ezt, ez a fajta grafika nagyon bejött volna. hiszen hasonlókat én is rajzolgattam gyerekként. most annyira nem adta. de már nem is én vagyok a célcsoport. cartoon network-os meséket idéz úgy 20 évvel korábbról. 5 pontot adok rá, mert nem tudom.
YELLOW
2021. október 14. 19:54
Fritt vilt III - Cold Prey III - Hideg préda 3. : szóval ez lenne az első rész. gondolom nyígtak, hogy de még is mik az előzmények. gondolták ráhúznak még egy részt. a szinkronnál itt is sikerült egy idétlen csaj hangot találni. mint valami szappanopera szinkron. a 3 részből ez a legkevésbé parás. pedig a többi se annyira. de azok kellemesen. sok idegesítő szerencsétlenkedés van. 5 pont.
YELLOW
2021. október 13. 22:11
Fritt vilt II - Cold Prey II - Hideg préda 2. : hát volt egy hasonló verzióm is. egy fokkal jobban tetszett, mint az első rész. pedig ezt már elalvós időszakban néztem, de szó sem volt ilyenről. csak annyira gagyi, amikor valami azért nem történik meg, hogy még legyen valami fordulata filmben. amikor beviszik mind a patológiára, már sejthető mi lesz. 5,5 pont.
YELLOW
2021. október 13. 19:54
Fritt vilt - Cold Prey - Hideg préda: érződik, hogy skandináv. viszont tini horror jellegű. kissé sok és idegesítő a nyávogás, sikítás, főleg a szőke csajé. nekem klasszikus a történet. mivel jön sorba a folytatása, valahogy sejtem mi lesz a köv. részben. kicsit sok benne a bénáskodás, de nem a a forgatókönyv miatt szerintem. 5 pont.
YELLOW
2021. október 12. 21:48
The Crazies - A tébolyultak: szintén 2010-ből. és hasonlókat éreztem. mint valami korabeli misztikus sorozat. nem éreztem, hogy szabadulni akarok előle. nem A kategóriás, de nem éreztem rossznak. 6 pont.
YELLOW
2021. október 12. 19:24
Don't Be Afraid of the Dark - Ne félj a sötéttől!: 2010-es verzió. azt kell mondjam, hogy azért volt amikor rázott a hideg. az biztos, hogy van pár túl hájpolt film, ami a nyomába sem ért. nekem talán klasszikus a forgatókönyv. de lehet nem ez a jó szó. de pozitívumnak értem jelen film esetén. lehet kicsit gagyi lehet ezen lények miatt, de megadta a maga borzongását. 6 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 15599 találat 780 oldalon