Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2021. augusztus 01. 21:44
De piraten van hiernaast - Pirates Down the Street - Kalózok a szomszédból: ez inkább ilyen ifjúsági kalandfilm. 5-12 éves korosztálynak. 5 pont.
YELLOW
2021. augusztus 01. 18:39
Le dernier mercenaire - The Last Mercenary - Az utolsó titkos ügynök: hát félve álltam neki azok tudatában, hogy a régi nagy nevek milyen filmekben szerepelnek. de pozitívan csalódtam. már ott megvett a film, ahogy Van Damme elkezdett az elején táncolni, mint annak idején. jó kis GAG volt. szerintem a film annak köszönheti, hogy jobb lett, mint vártam, mert francia gyártás. ez mentette meg. van benne jó pár ökörség, de ez egy akció-vígjáték. annak pedig mondhatni egész elfogadható. 6,5 pont. szórakoztató volt.
YELLOW
2021. július 31. 21:31
Those Who Wish Me Dead - Akik az életemre törnek: hát hű de nagy alakítás nem volt senki részéről. Angelina is szinte csak tenget-lenget. nem a szerep miatt, de totálisan olyan volt, mint aki nincs is ott a filmben. ilyen szempontból gyenge volt. izgalmasnak éppen az volt, de csak módjával kategória. nem tejesen értettem némelyik jelenetet, minek kellett. 6 pontot adok rá. meg lehet nézni, de nagy mozira nem kell számítani.
YELLOW
2021. július 31. 17:33
The Conjuring: The Devil Made Me Do It - Démonok között: Az ördög kényszerített: bevallom nem is emlékszem a korábbi részekre. de ez egyáltalán nem volt parás. aminek készült, annak ez gyenge eresztés. mondom ezt úgy, hogy én nem szeretem az ilyen filmeket. nulla feszültséget éreztem közben. 4 pont.
YELLOW
2021. július 31. 15:34
Resort to Love - Gyógyír a szerelemre: könnyed romantikus vígjáték. inkább csajos film. de rossz nincs, csak sokat nem kell várni tőle. az első 3 perc után lehet tudni a sztorit. 6 pont.
YELLOW
2021. július 30. 18:08
Primal - Elszabadult fenevadak: nem rég azt nyilatkozta Cage, hogy az utóbbi években azért nem vállal nagy filmgyártóknál filmet, mert nagyon le van korlátozva, mindent megmondanak neki. ennek ellenére ebben a 19-es filmben a Lionsgate intro-val kezd. pedig állítása szerint csak indi filmekben szerepel. jó duma. egyszerűen elment felette az idő, és lehet alkalmazni sem akarják már. ez a film is B kategóriás. Kiszámítható az egész. a CGI harmat gyenge. ezen kívül még éppen el is menne. de ez közepes alatt van. 4,5 pont. pedig nem tudott meglepetést okozni, nagy durranásra nem számítottam.
YELLOW
2021. július 29. 21:31
Bartkowiak: hát ez elég gyengus volt. kezdet, mint a Véres játékok Van Dame-mal. érezni a keleti stílust a filmen. engem nem igazán kötött le. lehet mert a mai nap volt elég más akció az életemben. 3,5 pont. nem tudok rá többet adni.
YELLOW
2021. július 28. 17:50
Reel Love - Valódi szerelem: ez se hallmark. talán ez volt a legnormálisabb a legutóbbiak közül. de alapvetően ugyanazok az elemek, forgatókönyv, stb. 5,5 pont.
YELLOW
2021. július 27. 21:39
Love at Sunset Terrace - Szerelem a tóparton: ez sem hallmark. hanem mint az előző. cím is hasonlatos. az a kajakozás amit leműveltek... rossz volt nézni. mást nagyon nem tudok. tipikus korábbi stílus. 5 pont.
YELLOW
2021. július 27. 18:26
A Love to Remember - Emlékezetes szerelem: ez nem hallmark. bár az elejét nézve lehet jobb lett volna, ha az. kegyetlen idegesítő és bugyuta. a felétől kezd felzárkózni. de nem lépi túl a közepes TV film szintet. 5 pont.
YELLOW
2021. július 26. 21:32
A Gift to Cherish - Cherished Memories: A Gift to Remember 2 - Jótékony karácsony: hallmark. nyári forróságban téli film. szokásos. 5 pont.
YELLOW
2021. július 26. 17:47
Chasing Waterfalls - A vízesések szívében: hallmark. ilyen napok lesznek. tucat. de ha már fotóriporter, legalább valami komoly géppel ment volna, objektívekkel, stb. én nem vagyok fotós, de ezt kínos volt nézni. meg tisztán hihető, hogy egy hófehér bőrű szőke kislánynak egy boxos tetszik. semmi baj ezzel, csak ez is azért van a filmbe, mert nyomatni kell ezt is az embernek. nem tudok mást adni, mint 5 pontot. az összes ilyen kaliber, amit vár az ember, azt kapja.
YELLOW
2021. július 25. 21:46
Les aventures de Spirou et Fantasio - Spirou & Fantasio's Big Adventures - Spirou és Fantasio kalandjai: hát én nem tudom minek az adaptációja. szerintem életemben nem hallottam erről. a mókusos részek jók. a többi meg... kicsit Charlie és a csokigyár szerű. inkább a kisebb korosztály a célcsoport. vagyis fiatalabb. 8-12 évesek. de most közben agyalva, mintha pár név ismerősen csengene. de nem tudom mihez kötni. olyan kis közepes valami ez. éppen talán szórakoztató is, a maga kis infantilis világával. 5 pont.
YELLOW
2021. július 25. 18:40
The Last Letter from Your Lover - Az utolsó szerelmes levél: nem a legjobban kivitelezett időben ugrálós film. különösebben nem volt egy nagy film. csak próbálják úgy tálalni. de adok rá egy 6 pontot.
YELLOW
2021. július 24. 22:04
A Second Chance: Rivals! - Utolsó lehetőség: Vetélytársak!: hát az olimpia miatt aktuális tornász film, de kifejezetten inkább 5-12 évesek kislányok részére. ugyan végignéztem, nem szörnyű, de a leírt korosztálynak való. részükre akár 7 pont is lehet, nekem 5 pont.
YELLOW
2021. július 24. 18:59
Blood Red Sky - Vérvörös égbolt: meg nem mondtam volna, hogy német, csak pár dolog árulkodott. igazából nem rossz, de eléggé kiszámítható. mondjuk az autó tűz eloltása, full bullshit. az lehetetlen lett volna. én valami mást gondoltam volna ki. én annyira nem érzem erősnek a forgatókönyvet. de megadok egy 6,5 pontot.
YELLOW
2021. július 23. 18:27
Modern Persuasion - Meggyőző érvek: kicsit TV filmesen indul, olyan B kategóriás. lehet a szinkronnak köszönhető, de van benne pár jó szöveg. egyébként tipikus a film, láttunk már ilyeneket. egyébként délutáni filmnek teljesen jó. 5,5 pont.
YELLOW
2021. július 21. 21:10
Mesék a zárkából - Tales from the Prison Cell: hát a feliratra végig szükség volt. nem tudom. vegyesek az érzéseim. sajnos ez az átlag és átlag családi helyzet is. de úgy gondolom annyit nem szépítettek rajta, mint ahogy a valóságban is lett volna. azért néhol érezni, hogy a valóságban más reakciók lettek volna. az ötlet nem rossz. ahhoz képest sok munka volt mögötte, jó kezdeményezés. de nem lett annyira jó. ez inkább werk film jellegű dokumentumfilm. indie film. nekem ez 5 pont.
YELLOW
2021. július 21. 17:08
Hangman - A hóhér: én nem igazán vagyok oda az Al Pacino filmekért. itt sem volt valami nagy durranás. de maga a film pozitív csalódás ahhoz képest, mint amire számítottam. szerintem kellően izgalmas is volt, bár ezekkel a sokszor mujaságokkal terelték mindenfelé, hogy kinek lehet köze a dologhoz. én most erre adok egy 6,5 pontot.
YELLOW
2021. július 20. 21:51
Arès - Árész, a jövő harcosa: elég gagyis hatású, de lehet azért, mert francia. Ola Rapace a francia Scott Adkins. de még is volt a filmben valami érdekes. pedig a sztori se egy nagy valami. nem is hosszú film. de én egy 5 pontot megkínálok neki. annyi simán volt összességében.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 15476 találat 774 oldalon