Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2019. április 16. 21:53
Isle of Dogs - Kutyák szigete: csak erőt vettem rajta. köszönhetően a tegnapi Ruben Brandt-nek. éppen rá tudom húzni sok emberi történésre, cselekvésre a dolgot, de csak azért, mert el kezdtem agyalni, hogy másképp mi értelme volna a filmnek? de ez valahogy nem a szórakoztató mozi kategória, inkább rétegfilm/animáció. nekem nem igazán adta.
YELLOW
2019. április 15. 22:17
Ruben Brandt, Collector - Ruben Brandt, a gyűjtő: hát nekem nem jött át. nem is értem IMDb-n is hogy kapott olyan pontokat. maga a munkát díjazom, mint grafika. próbáltam metaforákat keresni, mit is akar mondani, de nem igazán sikerült ezt összeraknom. sorry.
YELLOW
2019. április 15. 19:03
Mara - Amikor lehunyod a szemed: "Amikor kialszik a fény", csak pepitában. egy sima, egy fordított. mint film nem lenne rossz, de unalmasak ezek a témák. ráadásul annyira nem is parás, pedig én érzékeny vagyok az ilyenre. azért a biztonság kedvéért nem alszom. Olgáról legalább pár cickós snittet bevághattak volna, hisz volt jelenet lehetőség rá. sok újat nem adnak ezek a filmek.
PapaMaci
2019. április 15. 15:21
Nem volt rossz film,de tény, hogy ennyi erővel DiCaprio egy zsák Oscart tarthatna otthon.
SzaboZZZ
2019. április 14. 23:24
The Shape of Water - 2017 - A víz érintése 1szer megnézhető, de semmi extra. A zene, és a hangzás tetszett, de úgy összességében a film simán felejthető. Talán a karakterek jók, de a "szörny" nagyon gyenge. Véleményem szerint mint film, nagyon nem érdemelt Oscar díjat.
YELLOW
2019. április 14. 22:05
O.G. - O. G.: Original Gangsta: elég vérszegény volt. arra számítottam lesz egy pár Ice-T szám benne legalább. nagyon másra számítottam. nekem nem is annyira drámai. próbáltam nagyon elgondolkozni rajta, hátha, de nem tudott magával ragadni.
fábry77
2019. április 14. 17:37
Baszki!És tényleg!Valahogy nekem nem rémlett!De köszi tényleg az!
Rolee23
2019. április 14. 16:56
A kezdőjelenet alapján én is a Constantine-t mondanám.
fábry77
2019. április 14. 07:16
Szia.
Köszi szépen a segítséget!Ezeket a köröket is lefutottam már de nem segített! Na majd agyalok hátha eszembe jut ki a főszereplő!Elsre a Constantin ugrott be de az nem ez a film!
fábry77
2019. április 13. 19:29
Üdv.Lehet tudnátok nekem segíteni:Keresek egyfilmet aminek csak az elejére emlékszem!Valami ásatáson találnak valami tört amit egy csóka el kezd cipelni!Mindjárt az elején van egy rész amikor a csóka átmegy az úton és nekimegy egy kocsi!Persze a csokának semmi baja és megy tovább!Ennyi maradt meg! Valami sátános vagy ilyesmi a film!Esetleg beugrik valakinek erröl valami?Köszi!Üdv
YELLOW
2019. április 12. 05:12
bocsi, az IMDb-t pont nem néztem. de a port-on is 6,1. mikor írtam 5,6 volt. szóval azzal értettem egyet.
szereplőket meg úgy értettem, hogy az eredetihez való hasonlóság alapján nem volt rossz a válogatás. Dave Franco nagyon irritáló volt az tény. de azok a nyers humorok nekem bejöttek. mikor az anyja: "Tényleg? Én meg most lettem 14 éves" - "Boldog Szülinapot!"
PapaMaci
2019. április 11. 20:35
7.4 az ájembíbín...
Max 5 pöttyöt adnék rá. Nálam a Franco srác sem frankó. Ebben meg kettő is volt
YELLOW
2019. április 10. 22:11
The Disaster Artist - A katasztrófaművész: film készült arról, hogyan készült egy film, ami egy film volt. néhol a Wiseau elég kozsós volt. igazából voltak elég jó részei. a végén pedig látható, hogy egész jól összeválogatták a színészeket az eredetihez képest. kb egyet értek a pontozásokkal.
YELLOW
2019. április 10. 19:11
Break: legalább nem a tipikus amcsi táncos maszlag. ettől még nem egy hű de jó. inkább a drámai részekre mentek rá. annyira nem kidolgozott a történet sem. lehetett volna jobb is, ha odafigyelnek.
YELLOW
2019. április 09. 22:08
The Nutcracker and the Four Realms - A diótörő és a négy birodalom: szerintem jó volt. igaz fura volt egy orosz balett, amiben egy Hoffmann nevezetű néger diótörő van. értem az utalást. csak kicsit olyan abszurd. na meg ahogy a nagy ólom katonákat csak úgy felrúgja egy 35-40kg-os leány. olvastam sokan félelmetesnek találták, az asszony is a bohócoknál megemlítette. de összességében nem volt rossz szerintem. aminek készült, annak teljesen jó.
YELLOW
2019. április 09. 19:14
Mary Poppins Returns - Mary Poppins visszatér: huhh, asszony már 1 perc után vergődött. szerintem a gyerek fejjel gondolkozom és nézem, főleg ha ez 30 évvel ezelőtt lett volna, akkor szerintem kifejezetten gyereknek való. manapság meg már nem hiszem, hogy a sok videójáték mellett sokakat lekötne, vagy érdeklődés lenne nekik. nincs már az a fantázia bennük szerintem, hisz a neten képesek rátalálni mindenre, ami megcáfolja azokat, amikben régen gyerekként hittünk titkon. amúgy jó hosszú. nem bántam, hogy megnéztem, de nem én vagyok a célközönség. max ha gyerekkel néztem volna meg, együtt a család.
YELLOW
2019. április 06. 14:05
White Boy Rick - A kokainkölyök: nekem tetszett a film. valahogy magával ragadott a történet. valami derengett amúgy erről a sztoriról. meg nekem valahogy hitelesnek tűnt. igaz megmondom őszintén fura mód 1,5 óra után már úgy éreztem, mintha vagy 3 órája nézném. pedig nem fárasztott vagy ilyesmi. ahhoz képest, hogy a kölyök nem egy ismert színész, bár azt hittem láttam már több filmben is, elég jót alakított. én erre egy 7-7,5 pontot meg tudnék adni.
YELLOW
2019. április 05. 21:53
Peppermint - Peppermint: A bosszú angyala: az egyik hiba rögtön az elején van, mikor az autóban van egy fejlövés. fröccs az üvegre a vér, de az üveg sértetlen. Max Payne & Alita mix a film nekem. összességében nem volt rossz, igaz sokszor kiszámítható. nagy csavar nincs benne. viszont elég akció dús. mégis azt mondom, hogy nekem tetszett, a jobbak közül való. nem hűdenagyonjó, de jó. azt hittem elsz szerepe a kosárban lévő fegyvernek, hogy a rendőrnőt azzal ölték meg, de mégsem halt meg, aztán úgy mondja el, nem a nő ölte meg. de lehet csak kikerült pár jelenet. mikor a BMW-vel keresztben állt meg, oszt mondja a bűnöző, hogy mit csinál ez az ürge. kapásból válaszom rá: mit csinált volna? keresztbe rakta a bömbölőt.
YELLOW
2019. április 05. 19:46
Mortal Engines - Ragadozó városok: Mad Max 3000 kb. sokan mondják elvesztette a realitását. hát persze azért fantasy. én sem értem a nagy gépekhez hol készülnek a dolgok, mindenki biztos marha büdös. az 1500 évvel korábban megkötött holmikat hordják... miközben manapság 3-4 év után elérnek a ruhák. kategóriában elmegy a film, de igazából semmi extra. mondjuk valamennyire az alapötlet talán egyedi. de nekem a mad max filmek sem voltak a kedvenceim. ez meg annyira rossz, bár tudom, hogy ettől izgalmas, de mindig pont át tudnak ugrani, pont megáll, pont leáll a visszaszámlálás, az összes LED marha lassan "gyullad" fel, de az utolsó kettő képes 5 sec-en belül. meg lehetne írni. még1x nem nézném meg azért. a pontozásokkal egyetértek, olyan 6-6,5 között van valahol.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14073 találat 704 oldalon