Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2019. augusztus 24. 20:21
Wonder Park - Csodapark: olyan szó-szó. ezek a spanyolok nagyon ráálltak a mese készítésre. annyira nem vicces, hogy jó legyen, a téma mondjuk úgy nagyjából, de több filmből merítettek szerintem ezt azt.
PapaMaci
2019. augusztus 24. 17:18
Na persze, a kajáldában előbb beírnék a csajnak munkavédelemből egy egyest, mert így soha nem nézünk felfelé
YELLOW
2019. augusztus 24. 14:04
ez ilyen pszicho dolog. ott hagyta a jelet, de azt nem tudta, hogy a nyomozónak már feltűnt. meg lehet ilyen skizo dolog ez. nekem a repülőgépnél is az volt, mikor megláttam, már tudtam mi lesz. vagy mikor a kajáldában a neon elkezd repedezni. tudtam a szemébe áll bele.
PapaMaci
2019. augusztus 24. 11:17
Spoiler ON:

Azért a stáblistában nem úgy tűnt, mintha megsemmisült volna a gonosz forrása.

Azt az egyet még nem értettem, hogy minek tüntette fel balesetnek a bagybáttyát, ha ott hagyta a jelet?
YELLOW
2019. augusztus 24. 10:20
hát max annyi, hogy ezt valami gonosz erő működteti. vagy épp pont az űrkapszulája akart ellene menni, mert érezte milyen lelkületű a gyerek. sőt lehet az lesz, hogy azért is zuhantatta le a gépet, hogy az a valami hátha megsemmisül. hiszen mondták, hogy régen sem sérült. lehet csak épp az erejéről nem tudott, így nem is használta. mint ugye sok emberben ott a lehetőség, csak fel kell vele ismertetni, hogy tudatához jusson, tudjon róla mi rejtőzik benne. majd lesz valahogy.
de végre témázunk is valami filmen.
PapaMaci
2019. augusztus 23. 17:35
Túl triviális lenne. Remélem, más a terv.
YELLOW
2019. augusztus 23. 17:33
oké, hogy lebegett, de annak az ereje lebegtette. nem önmagától lebegett. oké megvágta az anyaga. de pont azért, mert sebezhetővé vált. ha az "anyja" le tudta volna szúrni sem sikerült volna szerintem. alapjában a superman analógiája ez. ott a hajóban van valami anyag "kriptonit", ami gyengíti.
PapaMaci
2019. augusztus 23. 17:11
...hja... és nagyon beteg a maszkja.
PapaMaci
2019. augusztus 23. 17:06
Nem gyengül le a közelében, hanem az anyaga sebesíti meg. A láncot letépte, repült felette. Szerintem pont a hajótól kapja meg a szkilleket. Igen, kiszámítható, de akkor is jó film.
YELLOW
2019. augusztus 23. 13:50
mondjuk a legtöbb dolog, amit ugye az emberekkel tesz, azért kiszámítható. szinte mindet eltaláltam, mondjuk azt nem gondoltam, hogy a kormányt beharapja a nagybácsi.
ami érdekelt, hogy oké, hogy a házra csinálta a repülőt, de amivel ő érkezett az is ott volt. és ha megtalálják? de elvinni nem tudta, hisz a közelében legyengült. vagy az lesz,hogy megtalálják, és elviszik valami bázisra, aztán lesz egy Lex Luthor valaki, aki rájön, összerakja a képet.
PapaMaci
2019. augusztus 23. 12:06
YELLOW
2019. augusztus 20. 21:06
Rocketman: a következő George Michael-ről fog szólni? Freddie Mercury-ról szóló film jobban tetszett, igaz az ő zenéit jobban bírom, sőt mondjuk úgy jobban ismerem, sőt szinte fejből tudom. számomra viszont lehangolóak ezek a filmek. úgy szeretnék gazdag, sikeres lenni, mert én nem tudom elképzelni magamról, hogy hasonló mélységekbe jussak. egyszerűen nem értem miért kell a sztár allűr, miért nem lehet embernek maradni? elhiszem, hogy így volt, de nekem ez nem tetszett annyira. nyilván a két film párhuzamosan futott, de gyanítom a bohém rapszódiák hatására kezdek ebbe bele, el is kapkodták szerintem. viszont le a kalappal, amilyen fordulást tett Elton.
YELLOW
2019. augusztus 19. 21:58
An Interview with God - Interjú Istennel: érdekesen indult. mondjuk nem vagyok teljesen képben ezekkel a dolgokkal, meg inkább ateista vagyok, lennék. de pont erre utal a filmben az egész, hogy saját magunk vagyunk a sorsunk kovácsa, a saját elménken múlnak a dolgok. legalábbis valahogy így értelmeztem. talán lehetett volna jobb is, de érdekes volt mégis.
YELLOW
2019. augusztus 19. 18:48
Brightburn – A lángoló fiú: ez a gonosz szupermen verzió. valaki megunhatta az általános szupermen verziókat. amúgy nem is rossz film. van ahol kellően borzongat, és sokszor már várnád, hogy na most, és nem. felkészülsz és nem. a végére meg ugye bedurvul.második rész meg tán már van is vagyis készül. én azt a szimbolikát láttam bele, amikor tényleg kiderül egy gyerek számára, hogy örökbe fogadták, és teljesen kifordul egykori önmagából.
YELLOW
2019. augusztus 18. 22:09
Menendez: Blood Brothers - A Menendez - ügy: Gyilkos fivérek: ismerős volt a név, de az ügyről nem rémlett semmi. máshol szidják, hogy amatőr színészek. viszont így adott neki jobban olyan hangulatot, mintha valóságos lenne az egész, nem egy rendezett film. na jó látszik rajta, de sokkal emberibb valahogy. nyilván elkövették, de azért fura volt, hogy az első esküdtszékből, az összes férfi a srácok ellen volt, hogy hazudnak és az apjuk semmit nem követett el. undorító. fura, mindenki ellenük volt ezek után. ez nem igazságszolgáltatás.
YELLOW
2019. augusztus 18. 18:27
All Is True - Színház a világ: Shakespeare-ről szóló film. mondjuk a magyar címből levehető rögtön. pedig róla nem sokat tudni állítólag, mondta "irodalom szakos" párom, én már alig emlékszek valamire. szóval ez a film is részében lehet, csak kitaláció. mondjuk nem nagy dolgokat kell elképzelni. nem volt túl izgalmas, érdekes nekünk.
YELLOW
2019. augusztus 17. 22:48
Sextuplets - Hatos ikrek: huhh... kicsit túl tolták a grimaszokat, amit tovább fokoztak a megfelelő optikával. Bölcsek kövére ihlette, csak itt Marlon Wayans játszik mindent, mint ott Eddie Murphy. nem mondom volt 1-2-3 olyan poén, amin úgy erőteljesebben felnevettem, de inkább erőltetett, irritáló. nem ad újdonságot. egy amolyan hiánypótló film. de ebből jobbat is ki lehetett volna hozni.
YELLOW
2019. augusztus 16. 21:55
Share - Megosztás: ez nem tudom mitől volt 18+. semmim olyan nincs benne, se képi, se hangi anyag. de még eredeti nyelven sem nagyon. igazából semmi extra, de valahogy kíváncsivá tudott lenni. én először azt hittem vágás van rajta, mondok kilopták a veséjét vagy mi? egy idő után lehet sejteni a dolgokat. egynek elmegy, ha nagyon nincs más.
YELLOW
2019. augusztus 15. 22:12
After - Miután: olyan tipikus tini romantikus, egy kaptafa kb. pár helyen olyan Alkonyatosnak éreztem. újat nem ad. viszont a zeneválasztás talán profinak tűnik, tényleg minőséget ad a hangulatnak. legalábbis így éreztem. összességében 1x nézhető. sokan írták, hogy aki nem olvasta nem értheti, meg nem olyan mint a könyv, stb. én abból ítélek, amit látok. nem tudom mikori a könyv, de azt gondolnám, hogy valaki összegyúrta több filmből készült egyveleget és azt vetette papírra. nincs benne egyediség.
YELLOW
2019. augusztus 14. 21:19
I'm Not Here - Nem vagyok itt: nem egy hosszú film. kissé nyomasztó, sőt az emlékeiben amikor a fia van, akkor idegesítő a szinkron, a párbeszéd. sz*r dolog ez a pia na.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14253 találat 713 oldalon