Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2022. január 22. 20:35
King Richard - Richard király: a WB produkcióit nézve mostanában, ez meglepően jól sikerült film. kicsit erősebb emóciókat vártam pár helyen. ezek nem lettek kimaxolva. pedig elbírta volna. a megható emóciókra gondolok. rezgett a léc, de vagy a zene választás nem volt jó, vagy a szituáció volt kevés. de ez csak ilyen pici megjegyzés. tetszett a film. én most adok rá 8 pontot, mert a WB pozitív meglepetést okozott ezzel a filmmel.
YELLOW
2022. január 22. 16:37
Occupation: Rainfall - Megszállás: Zápor projekt: hát kb full követhetetlen a film. össze-vissza minden. mad-max, star wars, függetlenség napja, meg még volt valami ami eszembe jutott... Ken Jeong a Másnaposok szinkron nélkül egy nulla. karakterének az adta meg a sava borsát. a cím már gyanús volt, de a végén kiderül, ez az EP1-es volt. szóval ebből elvileg többet terveztek. kár volt, vagy túl bizakodóak voltak. CGI-okat már nem is említem. 4 pont. jó indulattal.
YELLOW
2022. január 21. 23:05
First Blush - Plusz egy: az jó benne, hogy totál átlagos szereplőkkel dolgoznak. viszont túl amatőrnek tűnik. ami éppen jó is lehetne, életszerűbb lehetne, de valahogy nekem elvett a filmből. egy közepesnek elmegy. a téma jó szerintem. 5 pont.
YELLOW
2022. január 21. 19:55
Gunpowder Milkshake - Lőpor turmix: elég sok filmből van koppintás. stílusjegyek főleg. emiatt mintha nem lenne egyedi. de közben még is. vagyis ezt érzem. a kéjgáz utáni jelenet hatalmas. ilyen vicces Tarantino. enyhe Deadpool beütéssel. de amúgy tetszett. 6,5 pont.
YELLOW
2022. január 20. 21:55
Hasadék - Ravine: nesze neked magyar film, 90%-ban, pedig olvassad a kicsire sikeredett feliratot. ahol meg magyarul szólalnak meg, alig érteni mit motyognak. nem egy nagy eresztés... kidobott pénz volt. 3 pont.
YELLOW
2022. január 20. 21:52
El páramo - The Wasteland - A pusztaság: hát érdekes. de annyira nem nagy film. igazából, ha jól sejtem, a beleőrülést jeleníti meg, ami sokszor gyakori volt azoknál, akik hasonlóan éltek, vagy ilyen élethelyzetbe kényszerültek. 5 pont.
YELLOW
2022. január 20. 21:52
The Fight Before Christmas - Christmas is Canceled - Karácsony törölve: azt hittem valami TV film jelegű lesz. a MarVista közreműködésével valóban van benne. viszont nem is igazi mozi film. ez alapján nehéz pontozni. nem tudom ér-e 5 pontot. fenntartással, de legyen 5 pont.
YELLOW
2022. január 20. 21:51
After We Fell - Miután elbuktunk: a srác viselkedése már-már kezdett idegesítően tenyérbemászó lenni. ez ilyen tini jellegű film inkább. vagyis egy sorozat. már azon drukkoltam, hogy a csaj hagyja már ott azt a srácot, annyira idegesítő. egyébként tipikus dolgokat dolgoz fel, főleg amerikai szinten, bár máshol sem ritka ez. tehát tipikus hétköznapi dolgok ezek, csak kicsit túl nyálasan talán. 5 pont.
YELLOW
2022. január 18. 22:13
Így vagy tökéletes - Perfect as You Are: csak nekem volt az az érzésem, hogy Csányi Sándor nem vállalta, esetleg egyéb ok miatt nem is keresték meg, ezért Fekete Ernő karakterével tulajdonképpen őt személyesítették meg? mert ez tipikus Csányi szerep volt, maga az egész karakter is. egyébként egész tűrhető lett. sajnos a hang így is gyenge, de egy fokkal jobb, mint szokott. pozitív csalódás, mert rosszabbra számítottam összességében. én egy 6,5 pontot bátran megadok érte.
YELLOW
2022. január 18. 20:09
Justine: végre egy leszbi film. rég volt már. mondjuk erősen drámai. de nem egy nagy valami. mondjuk legyen 4,5 pont.
YELLOW
2022. január 17. 21:35
Some Velvet Morning - Egy bársonyos reggel: hát ez ritka idegesítő film volt. és nem jó. a végére megértettem a koncepciót. legalább színészekre és helyszínre nem kellett költeni. nagy szám az, ha így csinálnak jó filmet. ez nem az. igaz nem is mai film. nekem nem igazán tetszett. 3,5 pont.
YELLOW
2022. január 17. 19:30
Spiral: From the Book of Saw - Spirál: Fűrész hagyatéka: már kezdtem azt hinni, hogy inkább nyomozósabb lesz és kevesebb véres jelenet lesz benne. tévedtem. viszont nem tudom eldönteni jobban tetszett-e ez, vagy sem. van ami miatt ez jobb és van, ami miatt a másik. mondjuk eleve gyanús... csak nem spoiler-ezek. 6 pont.
YELLOW
2022. január 16. 21:33
Copshop - Zsaru butik: én jobbra számítottam valamiért. igazából a hangulata és a rendezés miatt tűnik kicsit B kategóriásnak. az akció része, a pár csavar még el is megy. nagyon max és becsukott szemmel adok rá 6 pontot.
YELLOW
2022. január 16. 18:42
Queenpins - Kuponkirálynők: összességében nem rossz. szerintem a szereplőválogatás nem lett az igazi. hát lehet más nem is vállalta ennyiért. én nem hallottam erről az igaz sztoriról, ami alapján készült, de annyira tudtam, hogy mi lesz. de nem rontotta el a filmet, vagy éreztem kevesebbnek. annyi film van, hogy többször biztos nem nézném meg szándékosan. de 1x mindenképp ajánlatos, mert szórakoztató is a maga módján, de akár el is lehet rajta gondolkozni. 6,5 pont.
YELLOW
2022. január 16. 15:47
Aquarium of the Dead - Zombik akváriuma: a film elején a szinkronban, valami polipos címet mondanak, ami alig szerepel benne. annyira gagyi az egész, hogy még a különböző állatok is ugyanarra a a háttérre vannak rátéve több helyen. a mozgásuk pedig... iszonytatóan gyenge. még nagyon jót sem tudok mondani, talán annyi, hogy nem annyira hosszú. de legalább egy jó nő lett volna benne. 2 pont.
YELLOW
2022. január 16. 15:46
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings - Shang-Chi és a Tíz Gyűrű legendája: ha figyelembe veszem, hogy húzott szeműek és alapvetően milyen filmjeik szoktak lenni, teljesen elfogadható és érthető a forgatókönyv. sőt nem is rossz amúgy. nyilván kellett egy új szál a MARVEL univerzumba. bár lehet volt ez, csak én nem tudok róla. a végén két stáblistás jelenet is van. nem meglepő. de gyanús a 10 perc stáblista már eleve. összességében látványos, én kicsit túltoltam volna pár poént. várom a folytatást. 7 pont.
YELLOW
2022. január 16. 15:46
A Whirlwind Wedding - Viharos esküvő: szokásos kanadai TV film. mintha az Esküvői románcot látnám. szereplők azonosokat. szerintem a zenék is ugyanazok a két filmben. mintha konkrétan egy műszakban készült volna a film egymás után a futószalagon. 5 pont.
YELLOW
2022. január 16. 15:45
Shiva Baby - Danielle és a süvet: szerencsére rövid. még csakcsak, de a felétől annyi lesz a zsinat, a hang, a zenei aláfestés, hogy elkezd az ember idegein táncolni a film. én emiatt adok 4 pontot. a többit hagyjuk is.
YELLOW
2022. január 16. 15:44
A Picture Perfect Wedding - Varázslatos esküvő: szintén kanadai, de fiatalabb szereplő gárda, nem MILF kategória. amúgy minden más adott és szokásos. 5,5 pont.
YELLOW
2022. január 16. 15:44
A Wedding Ring - Szerelemjelek: na tessék... kanadai romantikus. elfogyott a hó? meglepődnék, ha nem lenne több havas, karácsonyi. LOL! 5,5 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 15774 találat 789 oldalon