Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2021. április 21. 22:28
Aglaja: érdekes film. az egyik bajom, hogy már 90 percnél úgy éreztem, mintha 3 órája nézném. pedig nem olyan rossz. csak kissé vontatott, lassú. de feleslegesen. túl sokat nincs mit emészteni a film közben. értem mire akar hatni, mit akar mutatni ezzel. magyar film tekintetében adok rá egy 6,5 pontot.
YELLOW
2021. április 21. 19:22
Gundala - Gundala: Son of Lightning - Gundala: Rise of a Hero: az indonéz Flash, Deadpool, stb szuperhős film. elég nehezen és lassan bontakozik ki. akár lehet ez is árulkodó, hogy ennyire az elejéről indul. ettől függetlenül nem tűnik részletesnek a bemutatás. talán kicsit nehéz is követni olykor. jellemzően ázsiai filmeknél ez megszokott. alapvetően nem vészes. de nem Marvel, DC. a vége pedig, mint amire az eleje utal, hogy lesz ennek folytatása. legalábbis a film erre utal. egy 6 pontot tudok rá felajánlani. nem teljesen lett ez kidolgozva.
YELLOW
2021. április 20. 22:36
Rate Your Date - Randiméter: nekem inkább német-franciás volt a stílus. szóval mondhatjuk belgás. igazából elmegy. de inkább délutáni mozinak. klasszikus a film szerkezete. rosszat nem nagyon tudok mondani, viszont semmi extra jó sincs benne. 5,5 pontnak mondanám. de számomra 5 pont felett a nézhető kategória, csak hű, meg há nem lesz.
YELLOW
2021. április 20. 19:41
Infidel - Hitetlen: nem volt rossz film. de az ilyen vallásos indíttatású filmeket kicsit idegállapotban szoktam nézni. ez sem szól másról, csak melyik vallás az igaz, a jó a stb. az egyiket barbárnak mutatják, a másikat meg annak, aminek. holott ne feledjük a kereszténység semmivel sem több, vagy jobb. a legnagyobb baj a fanatizmussal van, amikor az ember elfogulttá válik. ez a film jó példája ennek is. egy jó 6 pontot adok neki.
YELLOW
2021. április 19. 21:37
Fatal Beauty - Fallen Queen - Királynői bosszú: szokásos TV filmes thriller. nem túl komplikált, szokásos dolgok, akár a hallmark filmeknél. 3,5 pont.
YELLOW
2021. április 19. 18:39
Chasing the One - Calling for love - Szerelem az éterben: TV film, most jobb lett volna ha hallmark-os. ez nagyon nem volt jó. a csaj szinkronhangja annyira nem passzolt, hogy végig zavaró volt. gyermeteg az egész rendezés. kínos. 2,5 pont.
YELLOW
2021. április 18. 22:47
Endings, Beginnings - Lezárások, kezdetek: maga a stílus elég TV filmes. nem is igazán ad többet. hiába a "nagy" nevek. nem több a film. hiába a történet, ami ráadásul nem is egyedi, de valahogy nem tudott érdekes lenni, pedig lehetett volna. csalódott vagyok, mert többet vártam. ezért 5 pontot adok.
YELLOW
2021. április 18. 19:18
Force of Nature - A természet ereje: nem igazán értem a címet, a film cselekményéhez sok köze nincs. ráadásul annyira nem vihar, mint olyan filmekben szokott lenni. egyébként úgy egészében B kategóriás érzés. Gibson papó nyomában sincs egykori önmagának. azt hiszem ő már ez a télapus színész lesz leginkább. nekem ez 5 pont és talán jóindulattal.
YELLOW
2021. április 17. 22:07
Premature - Éretlen időkig: nem új film, de a téma sem. többször feldolgozták ezt, csak itt mondjuk úgy tinis perverzióhoz van kötve. persze nem olyan durva, azért lájtosra van hangolva. de kicsit még is van benne valami beteg. amúgy lehet rajta nevetni, szórakozni, viszont számos poént kihagytak... pl ahányszor felkelt, ott sokszor üresjáratot éreztem, pedig jó pár poén adta volna magát ott is. 5,5-6 pont körülinek mondanám. amúgy nem untam.
YELLOW
2021. április 17. 18:37
Possessor - Gyilkos tudat: nem rossz, de néhol nagyon ZS kategóriát érzek benne. gondolok itt a tudatátviteles jelenetekre. szóval mit tudom én. egynek elment. 5,5 pont.
YELLOW
2021. április 16. 22:15
Los últimos días - The Last Days - Az utolsó napok: már nincs kedvem az elejét megnézni, de mintha azt mondta a volna a szinkron, mint cím, hogy: Nincs kijárat, vagy Nincs kijárás. a sztori egy egész jó metafora. 2013-as a film, de napjainkban a vírusos hasonlattal is aktuális. tényleg annyit ülünk a gép előtt, bent a házba, korlátozások előtt is, hogy a face to face kapcsolatokban is hasonlóan tudunk viselkedni, mint a filmben ábrázolva. szándékosan felnagyítva. az egész film egy metafora. amúgy nehéz a döntés. mert tetszett is, de nem is. szóval közepes. de az ötlet miatt erősítek rajta. kár, hogy nem kivitelezték jobban, egy jobb film stúdióval. szóval legyen egy 6 pont.
YELLOW
2021. április 16. 19:32
Target Number One - Most Wanted - A Góliát akció: nekem most nem igazán jött be a hangulata. valóban érződik rajta, hogy nem amcsi gyártás, kicsit érezni a kanadai hangulatot, de inkább angolos vagy ázsiai hangulat. nem csak a szereplők miatt, vagy a történés lokációja miatt. engem annyira a történet sem fogott meg. 5 pont.
YELLOW
2021. április 15. 21:41
Wedding March 2 : Resorting to Love - Oltári menet 2: nem tudok újat mondani.
YELLOW
2021. április 15. 18:58
The Wedding March - Oltári menet: az 5. rész után meg van az 1. rész is és ma még a 2. is meg lesz. csak ott Nászmenetnek írják a címet. ezt most kicsit erősebbnek mondanám, ez van 5 pont így a TV filmes kategóriában. ahogy mondani szoktam, a recept a megszokott.
YELLOW
2021. április 14. 21:47
When Sparks Fly - A szikrák üzennek: hallmark. szokásos. kaptafa. 5,5 pont.
YELLOW
2021. április 14. 19:36
Just My Type - Pont az esetem: hallmark. szokásos. kaptafa. csajoknak bejövős. 5,5 pont.
YELLOW
2021. április 13. 21:34
Les Francis - Korzikai gyökerek: már az elején úgy éreztem, van némi Másnaposok vonal. valószínű velem van, gond, tavaszi fáradtság, borús idő, de alig bírtam ébren maradni, pedig még kis"gyorsítót" is ittam. alig emlékszem valamire a filmből. valahogy nem tűnt viccesnek. túl erőltetett franciás a humor. hát jobbra számítottam. teszem hozzá ezzel az érzéssel, amit leírtam, nem egyedül voltam. 4 pont.
YELLOW
2021. április 13. 19:08
A Fighting Season - Toborzási hadművelet: hát nekem most ez rettentő érdektelen film volt. mintha 2x olyan hosszú lett volna, mint amilyen rövid valójában. lehet az időjárás. nem tudom. 3 pont talán reális.
YELLOW
2021. április 12. 22:46
Love Takes Flight - Kórházi cowboy: powered by hallmark. kell többet mondanom? a recept ugyanaz. meglepetés semmi. hozza a szintet. 5,5 pont.
YELLOW
2021. április 12. 19:51
Swing: elmegy kategória. de annyira gáz, ha olyan autós felvétel van, amiben első szélvédő felől veszik fel az utasokat, akkor az első ülések fejtámlái mindig ki vannak véve. engem évek óta zavar ez számos filmben. pont ettől nem lesz életszerű. nem mai magyar film, emiatt lehet más szereplőket is el tudtam volna képzelni. 6 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 15324 találat 767 oldalon