Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2019. december 15. 21:19
Missing Link - A hiányzó láncszem: jajj de zavaró volt a sok lopótök fejű ember... a bérgyilkos volt volt kivétel kb. meg a nyanya vagy mi. annyira nem rossz. nekem valahogy ehhez jobban illett volna egy Ice Age stílusú grafika/animáció. kicsit zavaró, hogy újabban ez az absztrakt ábrázolás a menő az animációkban, mintha ilyen orosz, kínai, animációk lennének, vagy művész animációk.
YELLOW
2019. december 15. 18:02
Les Visiteurs: La Révolution - Jöttünk, láttunk, visszamennénk 3. - A forradalom: annyira nem volt jó, mint az előzők, de nem rossz. ez is 2016-os, nem tudom lesz-e következő. így is öregek már. a második rész is 98-as, és ennyit kellett várni. valószínű azért nem olyan már... sok idő telt el... de délutáni lazának teljesen jó, kicsit véresebb, mint eddig.
YELLOW
2019. december 14. 17:50
Ibiza - Családi vakáció - Irány Ibiza!: hát nem volt nagyon erős, de egy lazának elmegy.
YELLOW
2019. december 13. 21:56
valahogy Robert Downey Jr. neve rémlik ennek kapcsán... mármint a netfliksszel kapcsolatban, de az is lehet itt írta valaki, már nem tudom. homályos ez a dolog. lehet csak álmodtam.
Rolee23
2019. december 13. 21:16
Mit vettek meg? Maga a netflix egy streaming szolgáltató és bizony nagyon komoly pénzeket tolnak a filmjeikbe, hogy sok-sok előfizetőjük legyen. Ők pénzelték Az ír-t is miután egy stúdió se adott rá annyit Scorsese-nek mint amennyit kért. Meg hát rohadt hosszú is lett a film és ezt se merték bevállalni a stúdiók.
YELLOW
2019. december 13. 18:49
6 Underground - Six Underground - Hatan az alvilágból: netfliksz egyre jobb filmeket csinál... mármint az ő nevük alatt fut. valahol olvastam si valamit, hogy valaki megvette vagy mi volt? ez egy igen jó film volt. DE!!! azzal elcseszni, hogy az Alfa-nak (külön jó pont a Giulia miatt) miután a teherautó ledarálja a bal tükrét, a következő képkockákon már ott ahogy belülről mutatják, sőt később a külső képeken is, hol ott van, hol nincs. majd a jobb oldali tükörrel ugyanez lesz a szitu. ez egy hatalmas baki. amúgy van egy kis Öngyilkos osztag érzésem. ezenkívül jópofa volt, akció, vér, poén, autós téma. bár az elején az autósjelenetnél volt a legtöbb nagyon hihetetlen dolog és baki.
YELLOW
2019. december 12. 19:48
Diagnosis Delicious - Diagnózis: Finom: hát IMDb/2 inkább a pont. akár a múltkori TV filmek, valahogy menő lehet ez kint. mármint az ilyen jellegű filmek. mert amúgy semmi extra, ilyen sorozat gyártású, hiánypótló filmek, csak, hogy legyen valamit néznie a népnek.
YELLOW
2019. december 11. 20:30
Crossing Point - Határtalan hajsza: rosszabbra számítottam. bár az igaz történet alapján dolog nem dobott rajta túl sokat. jó indulattal egy közepes. amúgy inkább gyenge közepes.
YELLOW
2019. december 10. 21:10
Vita & Virginia - Vita & Virginia - Szerelmünk története: már az elején rányomja bélyegét a filmre. nem jó. mégpedig egy 1920-as években játszódó filmhez modern stílusú zenei betétet választani roppant nagy hiba, és nem vakmerőség. számomra hitelét veszti a film, mikor egy álarcos bálban is ilyen drum&bass;, dubstep jellegű elektronikus zene van betéve. párom tudta mi ez a film, szakdolgozatának része Virginia Woolf. én szörnyen be-be aludtam rajta. lehet fáradt is vagyok, de nem vitt magával a film.
YELLOW
2019. december 08. 17:46
Thank You for Your Service - Köszönjük, hogy a hazáját szolgálta! : hát ez nem az a háborús film, hanem inkább annak következményei az a hazatérőkre és azok családjaira tekintve. hát nem egyszerű ez. nyilván nem mind ilyen, de a legtöbb veteránban ott marad valami. mondjuk ez számos más hivatás esetén előfordul. viszont durva mennyire nem foglalkoznak velük és hogy élnek, miközben egy olyan hazát szolgálnak, ami kb mondhatni passzióból háborúzik. nem többek ezek a veteránok, mint darabszámok az államnak. ez azért durva. amúgy közepesnek mondanám a filmet, kicsit jobbnak.
Rolee23
2019. december 08. 10:44
Elvont, beteg film, néhány durvább jelenettel, de kb semmi értelme nem volt. Az utolsó mondatoddal egyet értek.
YELLOW
2019. december 07. 18:36
Story of a Girl - Menekülés a múlt elől: most nem tudom, hogy a vágások azért voltak így, mert a forrás TV volt és a reklámok miatt, de elég gagyesz volt. amúgy olyan tinis a film. semlegesnek mondanám. olyan tipikus amcsi élet.
YELLOW
2019. december 07. 15:51
Ad Astra - Ad Astra – Út a csillagokba: nekem tetszett a hangulata a filmnek... pár fizikai dolog nem mindig stimmelt. a filmnek lelki és emberi mondanivalója van. de ahogy látom a sok fogyatékos azon nyávog, hogy 1 nap alatt visszatért. persze azért szőrösödött meg. csak nem mutatták, nem ábrázolták a vissza vezető utat. de nem 1 nap alatt ért haza. még asszony sem gondolkozott el, hanem rögtön ezt mondta. jó, hogy nem már real time-ban megy a műsor. én más végére számítottam egy picit. de nekem tetszett. hasonlatos volt több korábbi űrös filmnek. a végén van egy kulcsmondat, amit a film elején is tapasztalni, pl a Holdon. az emberiség, mint faj, kihalóban, és pont azok miatt amik az elején elhangzanak. nagy igazság van benne.
PapaMaci
2019. december 06. 22:33
Picit nagy a hajtás év végén, de mindenképp sort kerítek rá!
YELLOW
2019. december 06. 20:50
ezt nézd meg plíííz: Abgeschnitten - Cut off - Elszigetelve
YELLOW
2019. december 06. 20:34
A Christmas Prince: The Royal Baby - Egy herceg karácsonyra: A királyi bébi: ez most a netfliksztől. mégis IMDb-na alacsonyabb a pont, pedig a tegnapiaktól jobb. mondjuk porton 1 szavazatból 1-es. de úgy látszik ott is van egy troll, aki minden fimre 1-est nyom. de remélem nem lesz több idénre ilyen jellegű film.
PapaMaci
2019. december 06. 18:57
A hőlégballon - http://https://www.imdb.com/title/tt7125774/?ref_=nv_sr_srsg_0
Rég láttam ennyire jó filmet. Történelmileg korrekt, izgalmas, tényleg emberi. Teljesen hihető karakterekkel. Semmi túlzás, semmi hatásvadászat. Erősen ajánlott kategória.
YELLOW
2019. december 06. 16:49
The Angry Birds Movie 2 - Angry Birds 2: A film: nem tudok mást mondani, mint az elsőnél. sőt ritka alkalmak egyike, ez talán jobb, mint az első. de azokat tudom csak írni, mint annál. vicces, malacok hangja, a sztori. ez most jól esett.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 14469 találat 724 oldalon