Info lorem ipsum szöveg

Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2018. december 11. 21:38
El habitante - The Inhabitant - Ahol a gonosz lakik: sokadik bőr, mexikói kivitelben. egyébként fura mód nem olyan rossz, a hangulata szerintem elfogadható. a szinkron címbemondás mondjuk eléggé olyanra sikerült, mintha valami paródia következne. kb. sejthető minden. az ördögűzésnél 1x a csaj fordítva vet keresztet. pff...
YELLOW
2018. december 10. 21:26
Hereditary - Örökség: hát párszor azért liba bőröztem, de amúgy elég gyenge. én valahogy úgy másra számítottam. elkezdtem már meglátni az összefüggéseket. erre elég katyvasz lett a vége. nekem nem egy túl nagy alkotás. a színészi alakítások sem igazán adták. ráadásul a fiú valahogy nagyon kilóg a családból. a kislány meg kifejezetten csúnya. bocsánat.
YELLOW
2018. december 06. 22:16
Peurizeun - The Prison - A törvénytelenség börtöne: de nagyon gyenge a szinkron. rosszul párosított hangszínek, a szöveg elég alpárian, suttyósan megírva. színészi játék szintén inkább gyenge. a történet meg ismerős lehet, főleg vígjátékokból, vagy akció vígjátékokból. nem annyira jött be.
YELLOW
2018. december 05. 19:40
Slender Man - Az ismeretlen rém: gyenguska. azt hittem többet kihoznak belőle. ráadásul az egyik monológot már hallottam egy másik filmben szinte szóról, szóra. amikor az igazi randija lesz az igazi barátjával, stb rész, mikor az utcán beszél a két csaj.
YELLOW
2018. december 04. 21:35
Daddy Cool - Papás babás: kedvelhető francia vígjáték. nem egy kimagasló film, de hozza a közepest. francia humor.
YELLOW
2018. december 04. 18:00
Action Point: nem tudom. lehettek volna jók a poénok, de nem ütöttek. nekem valahogy gyenge. nem hozott hangulatba. el el mosolyogtam rajta, de semmi extra.
YELLOW
2018. december 03. 22:03
The Equalizer 2. - A Védelmező 2. : az első szerintem jobb volt, akció dúsabb. de összességében nem volt rossz film, de lehetett volna még rajta mit csinálni, hogy jobb legyen. kicsit sok volt benne az üresjárat úgy érzem.
YELLOW
2018. december 03. 14:54
ez a jelenet, és ami utána van. előtte olyan, mintha lábával tartaná magát, de kicsit fizikát meghazudtoló a mozgása, miközben alig erőlködik.

YELLOW
2018. december 02. 22:32
Finding Your Feet - Táncterápia: film, film, az idősebb korosztályról. talán a fáradság miatt is, de be-be aludtam. sok mindenről nem maradtam le, mert ki tudtam következtetni. azért fiataloknak is van benne némi mondanivaló.
Rolee23
2018. december 02. 11:48
Mit rontottak el, mikor a drótkötélről átkapaszkodott a szikla falra?
YELLOW
2018. november 29. 19:42
Mission: Impossible - Fallout - Mission: Impossible - Utóhatás: jó volt a film. a BMW támogatta. viszont kiszámítható ki a Lark. pár hiba, ami nagyon szemet szúrt. mikor motorral megy és balra kanyarodik, leteszi a lábát, közben meg befigyel egy váltáshang a motoron. a másik, amikor lógnak a drótkötélen és onnan Tom a sziklafalra felkapaszkodik. annyira elrontották, nem is értem, miért nem figyeltek oda, miért nem forgatták újra? asszonnyal fogadtunk mikor állítják meg a bombát, sajnos ő nyert. ja van még egy, nem tud helikoptert vezetni, ennek ellenére egész jól megy. mint aki arra született.
YELLOW
2018. november 28. 21:12
The Pirates of Somalia - Szomália kalózai: jó film volt. az élet írta. no nem hatalmas mozira kell számítani, de jó a hangulata, szereplők. de még így is csak felületesen lett a filmben bemutatva a dolog.
SzaboZZZ
2018. november 25. 21:12
Skyscraper - Felhőkarcoló - 2018: Nálam is gyenge közepes. Szokásos Hollywood-i sztori, amelyben a főhős, és családja sérthetetlen. Látványosan összerakott, de eltúlzott képtelenségekkel. Időnként a 100. emeltről majdnem leesve izgalmakkal, jellegtelen rossz fiúkkal, és a végén egy az informatikától idegenkedő ápolónő, egy tablett segítségével eloltja a majd teljes egészében lángoló felhőkarcolót.... Bevallom őszintén, és időnként belealudtam.
YELLOW
2018. november 23. 19:28
Solsidan - Az élet napos oldala: kellemes kis film volt. nekem tetszett a humora is. mondjuk annyira svédet akartak, hogy a gazdagék csemetéjének is be kellett festeni a haját, hogy echte svédnek tűnjön. ami baj volt, hogy ezen a kölcsönzött verzión össze vissza volt vagy 3-4 helyen a jelenet és hozzá a hang. amúgy szórakoztató.
YELLOW
2018. november 22. 22:14
jah, hogy 2004-ben volt az első rész? LOL, ne mááár, azt hittem max 8 éve volt.
YELLOW
2018. november 22. 22:08
The Incredibles 2 - A hihetetlen család 2. : nem volt rossz. nem is kell 1-2 évente új részt csinálni, így sokkal jobb.
YELLOW
2018. november 21. 22:14
The Night Crew - Éjszakai osztag: ennek sem sok értelme volt. talán egy hajszállal jobb, mint a Te jössz! c film amiben szintén Luke Goss szerepel. pedig az újabb film, mégis gyengébb. Danny Trejo is egy harmat már. a végére ez a vámpír klisé meg... még azt a kicsit is elcseszték vele.... egyéb hibákról kár is beszélni, CGI néhol annyira gyenge...
YELLOW
2018. november 21. 17:59
Dog Eat Dog - Züllöttség: egy már biztos, Cage inkább a mennyiségre megy, mert minőségi filmet keresve is nehéz találni tőle. már csak azért nézem meg, hogy biztos igazam legyen, amikor fikázom a filmjeit, szerepeit. harmatgyenge, idétlen, rossz az egész.
YELLOW
2018. november 20. 21:53
Street Justice - Your Move - Te jössz!: a film eleji és végi cím nem egyezik. ráadásul a magyar cím is tulajdonképp értelmét veszti. hisz az idiótát nem az a cél vezérli, hogy a férjjel játsszon, hanem betegesen vonzódik a nőhöz. még az egy golyós fegyver izét sem jól csinálja, meg sem pörgeti a tárat. nagyon rossz rendezés és forgatókönyv. a túlszaturált képi anyag, meg idegesítő volt. iszonyat gyenge egy valami.
YELLOW
2018. november 20. 18:10
Chernovik - A Rough Draft - Világok őre: nem rossz film volt, hanem orosz. onnan lehet tudni, hogy kamu a film, hogy a Lada Niva pöcre indul. az ötlet nem lett volna rossz. néhol kicsit Mátrix gyanús a copy. szerintem nem teljesen érthető az egész, kicsit katyvaszos.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 13880 találat 694 oldalon