Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
2022. július 04. 22:15
Julia: 2008-ból film. hát el-elszundítani jó volt. amúgy érződik rajta a kor. inkább nekem bosszantó volt a sok kiabálás értetlenkedés. az IMDb-s 7 ponthoz képest ez nagyon messze van. 4 pont.
YELLOW
2022. július 03. 21:57
Mindörökké - Perpetuity: hát ez igazán borzalmas volt. lehet túl erősen fogalmazok, de maradjunk abban, hogy gyenge. nekem az volt. szerencsére nem túl hosszú. 3 pont.
YELLOW
2022. július 02. 19:40
Running with the Devil - Versenyfutás az ördöggel: annyi érdekes benne, ahogy az árak emelkednek. amúgy harmatos nagyon. Seagal, Willis filmek "magasságában" van. Cage rég megindult lefelé, Fishburne picit meglepőbb. 3,5 pont. kis jóindulattal.
YELLOW
2022. július 02. 16:41
Nancy Drew and the Hidden Staircase - Nancy Drew és a rejtett lépcsőház: hogy ez ennyire tinis és "mai"? hát nem annyira nekem való, vagyis nem a mi korosztályunknak. nekem ez kevéske, látszik nem felnőtteknek való voltak a jeleneteken is. 4 pont.
YELLOW
2022. július 01. 18:27
Blasted - Gutta vs. Aliens - Blasted - Lézerharc: eléggé ostobaság ez a film. nagyon nem vették komolyan. de hát norvég film. skandinávok ne csináljanak inkább filmet, sci-fi-t pláne. thriller amiből tudnak jót is. a zenék mondjuk nem voltak rosszak. 4 pont.
YELLOW
2022. június 30. 22:38
Nahuel y el Libro Mágico - Nahuel and the Magic Book - Nahuel és a varázskönyv: elég old school a rajzolás. meg úgy az egész. bár lehet valahol ez még mindig dívik. annyira nem fogott meg. 5 pont.
YELLOW
2022. június 29. 22:02
Dam Sharks - Pokoli gát: édesjóistenem! ezt most ténylegibül gondolta valaki? a film egyik fele, mint valami átkozottul elcseszett paródia, a másik része, meg szintén. még ekkora gyenge CGI-okat. a filmben csak a hibákat tudnám sorolni, annyi van. pedig a kezdés után ki akartam kapcsolni már, mert ez a konkrét szemét kategória cápás film. ne pazarold rá az időd. kegyelem 2 pontos.
YELLOW
2022. június 29. 20:11
Souterrain - Underground - A föld alatt: mi sikeresen bealudtunk rajta. valahogy a rendezés nem jött át. egy darabig néztük, meg én néha fel-fel pillantottam. a sztorit is levágtam, de nem tudott lekötni. megható lehetne a sztori, de nem így tálalva. mindent figyelembe véve, ez nem tudja a 7 pont környékét. szóval ezek fényében én 5 pontot tudok rá adni.
YELLOW
2022. június 28. 21:46
Umma - Umma - Anyám szelleme: gyengécske eresztés. történet is kevés, a film se hosszú legalább. nulla rettegés, vagy para. pedig jobbat vártam. 3,5 pont.
YELLOW
2022. június 28. 19:35
Belfast: a színes kezdés után meglepett a FF kép. és hát itt a vallás miatt vannak a dolgok. mi más miatt. kicsit magával ragadja az embert, de nem különösebben jó. egy erősebb közepes csupán. 6-6,5 pont közé tenném.
YELLOW
2022. június 27. 21:40
A Karantén Zóna - The Quarantine Zone: ha már ez a téma, ettől sokkal jobbakat szült az élet, vagy épp tapasztaltunk. volt ami egész jó volt, de kicsit túltolták ezt a pszichedelikus hatásokat.a 7,2 pont IMDb-n erősen túlzás, igaz még kb 54 szavazból. a portos közelebb áll az általam lévőhöz is. 4,5 pont. nincs benne több.
YELLOW
2022. június 27. 19:56
The Last Vermeer - A megtévesztés művészete: különösebben nem fogott meg a film. igaz elég sok tényező volt, ami nem segített a megfelelő koncentrálásban. talán ennek is köszönhető. 5,5 pont.
YELLOW
2022. június 26. 22:24
Spiderhead - A pók feje: nos ez sem volt rossz. még érdekes is. persze sok a fikció. meg közel hasonlót is mintha láttam volna már. még éppen lehetett volna csavarni rajta, de így is elég volt. nem is tudom mi lenne a jó pont rá. 6 pont biztos volt. de 6,5 nem, mint az előző. ajánlani tudom, de 2x nem nézném meg ezt se.
YELLOW
2022. június 26. 19:39
The Man from Toronto - A torontói ember: nem volt ez rossz. Kevin Hart-os. lehet rajta jókat nevetni. klasszikus amcsi akció vígjáték. én adok rá 6,5 pontot, mert szórakoztunk rajta.
YELLOW
2022. június 25. 21:48
Love & Gelato - Love & Gelato - Firenzei nyár: gyengébb habos tini, szokásos kötelező netflikszes elembétékú betéttel. egynek elmegy, de sajnos ebben sincs több. 4,5 pont.
YELLOW
2022. június 25. 18:40
Boîte noire - Black Box - Feketedoboz: egész jó film, amit nem gondoltam volna. krimi-thriller-nek mondanám. nem minden szereplő volt a legjobb választás. talán ez is amcsi verzióban jobban sikerült volna rendezésileg. 7 pont.
YELLOW
2022. június 24. 21:21
Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Doctor Strange az őrület multiverzumában: lassan kezdek kiábrándulni a Marvel-verzumból. néhol repkednek a nagy sziklák 200-zal, meg sem rezdülnek. legalább egy picit csinálták volna úgy, mintha. számomra egyébként kezd gyanús lenni, ez a nagyon sok multiverzumos film. mert miért ne lehetne akár a "valóságban" is? pont annyira nyomják, int az "elembétékú" cuccot. meg lehet nézni, de egyre jobban azt érzem, készülnek futószalagon, ami a minőség rovására megy. 6-6,5 pont között adnék valahol.
YELLOW
2022. június 23. 21:04
Halftime - Félidő: doku-bio film J-Lo-ról és a super bowl félidejéről, vagyis az oda vezető útról. vannak megható és elgondolkodtató pillanatai. én nem érzem jobbnak, mint 6 pont. igazából simán leadhatták volna a teljes fellépést, inkább lett volna annyival hosszabb a film. akkor adnék többet. nem rossz, de hiányzott. így megnézem azt a YT-on. 6 pont.
YELLOW
2022. június 22. 20:51
El sustituto - The Replacement - A helyettes: ez sem szokásos hálivúdi hangulat. spanyol film. hozza a szokásos szintet. de érdekes is. 6 pont. erősebb 6 pont.
YELLOW
2022. június 21. 20:10
The Desperate Hour - Lakewood - A kétségbeesés órája: hát Naomi Watts szerepe marha idegesítő a filmben. nem az aggódó anyát hozza nekem, hanem azt a nőt, aki a nézőt akarja kiidegelni. én már azt hittem, ami a végén ki is derül, hogy úgy tesznek mintha, aztán közben nem lesz semmi. majdnem ez van. ha azt nézem a figyelmet tartja. de inkább idegesítő. 5 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 16065 találat 804 oldalon