toronyomás-mérő (bar)- Hol? Mennyiért?

aktuális téma
toronyomás-mérő (bar)- Hol? Mennyiért?

Hello! Igazából nem magamnak kérdezem, de megígértem ,hogy megérdeklődmm: szal az lenne a kérdés, hol és mennyiért lehet kapni turbónyomásmérőt. Már van egy beszerelve ami psi-ben mér,de bar-os kellene, szóval csak magát a műszert kéne elvileg cserélni(vagy nem???)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Tschangow
#16
2004. szeptember 23. 23:47
Ezért töltik fel glicerinnel, vagy más olajjal a műszert :)
Nord
#15
2004. szeptember 09. 09:59
Igy nézne ki 'élőben'
Nord
#14
2004. szeptember 09. 09:57
Ezen a címen
lehet kapni egész jó áron ( Br. 5312 Huf ) rezgéscsillapított nyomásmérőt -1...8 bar mérési tartományig
Tip. 825-C-BC
ave.fw.hu
#13
2004. szeptember 03. 01:58
A muszerig vezeto csovet kell meretezni, ha jo kicsi az atmeroje, akkor nem ugral de gyorsan reagal.
n12turbo
#12
2004. augusztus 26. 16:18
ezekkel a gyári valamikkel az a gond hogy szerintem kicsi a csillapításuk. Amíg nem volt meg a mostani kifejezetten turbó nyomására szolgáló mérőm egy sima pneumatikus boltban vásárolt ezer forintos cuccal mértem a nyomást csak hogy má tudjam mi az igazság. Kegyetlenül ugrált, ha 1 és 0,5 bar köztt ugrált akkor tudtam hogy kb. 0,75 el tölt a kicsike......
n12turbo
#11
2004. augusztus 26. 16:15
mennyi pészt szánsz erre a vákummérésre?
Mert a haveromé nem volt olcsó legalább egy 10 es.
Bishop
#10
2004. augusztus 26. 15:59
Ja köszi a zsírtot! Nézd mit találtam!
Bishop
#9
2004. augusztus 26. 15:49
Remek!!!
Olyat hol lehet venni?

Mert én most néztem kimondottan vákum mérő műszert de egyenlőre csak annit tudok hogy magyat Energia ... kft. árusítja.
Az olyan mint az olajnyomásmérőm, csak -2,5Barig mér...
De nekem az is tetszik amit te mondtál, csak kéne valami elérhetőség!!!
n12turbo
#8
2004. augusztus 26. 15:42
Van ami csak vákumot mér, 0 amaximum és negatívba lendül ki.
Egy vékény kis műanyag légcsövet kell bekötni a pillangüószeleped után akárhova. T elosztóval a legegyszerűbb. Kettényesed a csövet beszúrod és már kész is. Nekem egy furat van a szívócsonk pillangószelpe felöli oldalán én közvetlenül oda kötöttem rá...
Bishop
#7
2004. augusztus 26. 15:31


Én is gondoltam erre, de az a baj, hogy ott csak a fél tartományt használnám ki...
És a sok paraszt meg bekukkantana és azt hinné hogy túrbós az autó ...


Hogy kell azt bekötni???? Van egy érzékelője ami meg a szívósorra?
n12turbo
#6
2004. augusztus 26. 15:13
Ha nincs pészed átalakítod, de nem túl nagy összeg egy új sem mondjuk nem a leg csilli villibb de az enyém 7000 HUF volt. És mér vákumot is. Ja és a barátnőmtől kaptam. Meg is szívattam vele hogy milyen vákumot tud csinálni de az értéket nem mondom el senkinek nehogy ráraboljanak, de kell ennél jobb nő?
Titto
#5
2004. augusztus 12. 00:48
Egy német oldalról lehet rendelni olyat,ami konkrétan a típushoz való design-átalakító, és bar-os, csak nem tom, hogy bármilyen mérőt át lehet-e vele alakítnani. 20euróért dobják.
Bishop
#4
2004. augusztus 11. 08:04
Végül is, ha ügyes vagy, tökölsz vele, és pontosan átváltod.... De nem lesz hiteles... Meg bonyi is ha a világításra gondolsz...
csiatt
#3
2004. augusztus 11. 07:51
lehet hülye kérdés, de nem volna egyszerűbb BAR-os számlapot csináltatni a műszerhez és azt klicserélni?
Titto
#2
2004. augusztus 11. 02:51
BOCS! NAGYON ELKAPKODTAM A TÉMA BEÍRÁSÁT! TURBONYOMÁS NEM TORONYOMÁS
Titto
#1
2004. augusztus 11. 02:48
Hello! Igazából nem magamnak kérdezem, de megígértem ,hogy megérdeklődmm: szal az lenne a kérdés, hol és mennyiért lehet kapni turbónyomásmérőt. Már van egy beszerelve ami psi-ben mér,de bar-os kellene, szóval csak magát a műszert kéne elvileg cserélni(vagy nem???)
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!