Cikk: Tóparti autós parti

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Tóparti autós parti

2013 után, immáron második alkalommal került megrendezésre a RealXtreme AUTOFESZT SHOW a Borsod megyei Muhi tó partján. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
YELLOW
#9
2015. június 10. 10:53
arra gondoltam nem a BMW-sre. a BMW-s már volt. csak kicsit elszálltak az árakkal. és annyit nekem nem ér, mikor mindig ugyanaz van. amúgy maga a rendezvény kúltúráltnak tűnt. viszont szinte 2 heti rendszerességgel nem tudom mi értelme van ennek. már BMW tali is van tavasztól őszig szinte 2 hetente. mind nem arról szól már, mint kellene.
x-tomi
#8
2015. június 10. 10:38
A bogácsi BMW talit tudtommal más szervezi. Viszont idén lesz bogácson ugyanott márkafüggetlen autós találkozó is. Kíváncsi leszek rá.
YELLOW
#7
2015. június 10. 10:05
meg még kitudja hol, encs, meg golop, meg mit tudom én
YELLOW
#6
2015. június 10. 10:02
de várjál. és ugyanezt a színvonalat még megszervezik egy hónapon belül, mályiban meg bogácson is. ennyire igény van rá? a bogácsi BMW-sre sem megyek már, mindig ugyanaz van, semmi újdonság. ez a ríleksztrémes is, hallottam róla. vandálkodás, kint parkoló autókat a felverődő kavicsok baxták össze. ilyen poros helyre megszervezni.... valamiből kell a szervezőnek is élni, de hogy ennyire van rá igény az furcsa.
x-tomi
#4
2015. június 09. 13:04
tomitam
#3
2015. június 09. 13:03
tomitam
#2
2015. június 09. 13:01
Ez hol volt?
Suncee
#1
2015. június 09. 12:53
egy pár autót leszámítva, olyan igazi borsodi színvonal volt...
Danó angyalai pedig inkább Danó kismalacai lehetnek...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!