AF-es rendszám

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
AF-es rendszám

Tud valaki valamit erről?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8
mreni
#156
2012. április 25. 19:50
már nincs AF motorkód van csak...
sch.rolf
#155
2012. április 25. 19:46
Üdv. Nem tudja valaki mi pontos menete az af- es motorkód elintézéséne?? nem lopott autórol van szó, csak a motort kell af-esíteni
Janner
#154
2009. június 24. 06:52
az is érdekes dolog hogy mikor válik az autó veszélyes hulladéká. február óta áll az udvaron roncs ként és még legalább 6 hónapig itt is lesz mert még van rajta 6 hónapnyi részlet, és csak utána kapom meg a törzskönyvét amivel letudom adni a bontóba. elvileg akkor már most is veszélyes hulladék de az állam szerint csak akkor válik ténylegesen azzá ha leakarom adni róla a rendszámot és elviszem a bontóba?
Mr.SAAB2
#153
2009. június 24. 00:49
Hello! Én azt tudom az AF -es rendszámokról hogy a favoritomé ugy kezdődik Lásd itt
Gyara
#152
2009. június 24. 00:34
amúgy meg vagyok olyan öreg hogy emlékszem az eu előtti boldog békeidőkre amikor 1500 hufért kivonták a forgalomból és szartak az egészre....
Gyara
#151
2009. június 24. 00:32
na jó de nem arra méretezve hogy a sok otthon maszekoló ember ( nem szeretem a feketemunkás szót mert én aki dolgozok nem vagyok fekete a feketék meg nem dolgoznak, tehát itten fábry sanyis képzavar van)
napi több száz liter olajat belenyomasson
Janner
#150
2009. június 24. 00:28
köszönöm a segítséget és a hasznos információkat. én is megyek további jó estét
morgabe1
#149
2009. június 24. 00:26
Van ilyen minden benzinkutnál...
De nem viszi el a magyar... Egyszerübb kiönteni a földre, vagy eltüzelni.
Ennek is megisszuk majd a levét!
bandee123
#148
2009. június 24. 00:25
én is megyek alszom mert leragadnak a szemeim...
köszönöm mindenkinek a segitséget ha lesz még valami kérdés akkor majd irok
kösz mindent
sziasztok
jó éjt
morgabe1
#147
2009. június 24. 00:25
Hirdetsd meg igy ahogy van.
Ha ér annyit,amennyit kérnél érte,el fog kelni. Bár nehéz most bármit eladni.

Itthon most mindent beszoritanak. Ezt hozta az EU!
A válság csak rátesz egy lapáttal,mert mindenböl a pénzt akarják kihuzni...
Ha igy megy tovább, nem hogy ingyen veszik be a bontóba az autokat,hanem még majd fizetni kell érte,hogy bevegyék!!!
Igy is úgy lent van a vas ára,hogy minuszban jön ki egy auto ártalmatlanitása nálam...
Ha idén nem megy fentebb a nyersanyag ára,akkor jövöre csak pénzért fognak a bontósak autot bevenni.
Németbe 220Eu a bevétel ára!
Itthon a költségek miatt is hasonló összeg lenne a normális...
Lehet már januárban ott fogunk tartani!
Gyara
#146
2009. június 24. 00:20
nem lenne olcsóbb és jobb megoldás a szelektív hulladékgyűjtés világában egy fáradtolajlerakó ??? ahová elviheti az otthon lecserélt olajat az ember.....
Janner
#145
2009. június 24. 00:16
értem én, csak az a bajom hogy elvileg meglehetne csinálni az autót csak kb. 1.5* annyiba kerülne mint amennyi a piaci értéke(gazdasági totálkáros), a másik meg hogy egy autó mindig annyit ér amennyiért te megválnál tőle. nekem meg nincs szívem leadni a bontóba hogy bezúzzák.
Átok001
#144
2009. június 24. 00:16
Köszöntem az infókat, most már megyek aludni. Legyetek jók.
bandee123
#143
2009. június 24. 00:12
morgabe1
#142
2009. június 24. 00:03
Nem az auto tulajdonolásával van a probléma,hanem hogy egy forgalombol kivont auto nam auto,hanem hulladék! Ráadásul veszélyes,mert savak,olajok vannak benne.
Ezért nem tárolhatod, mivel nincs engedélyed hozzá.
Bontani meg apszolult nem,mert nincs meg hozzá a környezetvédelmi hivatal álltal engedélyezett mühelyed.
Nekem megvan, és 10milla egy ilyen... Bár 15éve megvan,akkor még olcsobb volt sokkal...

Érted már?
Nem arra megy ki a játék,hogy veled kib.sszanak,hanem hogy védjék a környezetet! Hogy ezzel veled is kib.sznak,ez már öket nem érdekli.

Amugy csak szólok,hogy lehet már jövöre nem lehet majd autosboltban olajat kapni! Mivel magyaroszágon a tavalyi eladott mennyiség 15%-a került csak vissza fárattolajként. Vigyis 85%-al nem tud az ország elszámolni ez EU felé!
Ezt vagy a környezetbe öntötték ki,vagy elégették.
Vagyis majd csak olyan árulhat olajat,aki cseréli is hivatalosan,és elszámol minden literrel!
Vége az "otthon olajat cserélünk" idönek.
Gyara
#141
2009. június 24. 00:03
a mobile24.hu n van valami kalkulátor azthiszem
bandee123
#140
2009. június 23. 23:59
3-as golfot tdi-be érdemes behozni?minden adóval együtt kb milyen árra jön ki?
Átok001
#139
2009. június 23. 23:55
Köszi.
De 3-om auto van, és mindegyik a nevemen. Alkatrészeknek vettem, elvileg saját részre. Igaz más is kapot belöle
Janner
#138
2009. június 23. 23:54
pedig ha belegondolsz az a te tulajdonod, kifizeted egyszer. csak az okmányirodából "bérelsz" rendszámot hogy használhasd. csak ha már egyszer volt rajta rendszám azt nem tudod visszaadni. vagy a bontóba kell vinni, vagy félévenként kivonatni ideiglenesen.
morgabe1
#137
2009. június 23. 23:48
Köze van hozzá a környezetvédelmi hivatalnak!
Hozzám kijöttek,hogy szakszerüen végzem-e a munkát!
5kocsival!!!!! 4 rendör, 5 vámos, 4 környezetvédelmis, 2-en az okmányirodátol....
2 óráig vizsgálgattak mindent,még földmintát is vettek,hogy nem-e kicsöppent olaj a földre!
Ha találnak valamit, 1 milla alaphangon a bünti!
Ha otthon bontassz engedély nélkül,akkor az most már BÜNCSELEKMÉNY-nek minösül!
Veszélyes hulladékkel foglakozol,amiért 2 évet is kaphatsz,és autonék 300E a minimum büntetés amellett,hogy ha olajat találnak a földön elrendelik a telejs földcserét a Te költségeden! Ami milliós tétel!

EUBAN VAGYUNK KÉREM!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8
Összesen 156 találat 8 oldalon