furcsa kattogás a jobb légzsák mögülről

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
furcsa kattogás a jobb légzsák mögülről

beültem, ráadom a gyújtást erre valami iszonyat kattogást hallok a jobb oldali légzsák mögötti burkolat alól, néha tényleg nagyokat kattan, sejtelmem sincs mi a fene lehet...viszont annyit haladtam a dologgal, hogy ha kivettem a 4es biztosítékot (Égve maradt helyzetjelzőre figyelmeztető hangjelzés – irányjelző lámpák – térképolvasó lámpa – elektromos ablakemelő – óra – rádió – nappali lámpa relé – elektromosan szabályozható visszapillantók – töltésjelző – napfénytető) akkor abba marad, viszont se elektromos ablak, se rádió. ja igen, citroen saxom van. mi a szent szar lehet az? valami ilyesmit súgott valaki hogy valami relé lehet, való igaz hogy hallok valami búgó hangot is a kattogások között, de segítség kéne...ha tud valaki segíteni.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
////NASCAR
#8
2006. július 26. 19:44
vidd el szakemberhez ...
sztem kár erre fórumot nyitni...
viharfok
#7
2006. július 26. 19:44
műszerfalat se akarom most szétkapni, meg dolgozok is nappal, meg sztem egy citroen szervíz se örülne már nekem a héten...
adorjant
#6
2006. július 26. 19:43
és amit kivettél biztosítékot,azzal minden rendben?
nincs megolvadva vhol picit?
anno a golfommal sokat szoptam,hogy amkor elérte az üzemi hőfokot,és kapcsolt volna a ventilátor,leállította a motor vmi....két forró hónap telt így el....
és kiderült,hogy egy relé egiyk lábanál a forrasztás szar volt
viharfok
#5
2006. július 26. 19:42
játszani meg nem akarok vele, hogy ablak le, bizti kiszed, indulás, megállás, bizti be, ablak fel, mert egyszer majd eltörik a bizti, nem lesz nálam elég, és úgy marad a lehúzott ablak, na meg rádió nélkül is, pff, mennék vagy 1000km-t, halál lenne
viharfok
#4
2006. július 26. 19:41
nekem mondod, épp mennék vele külföldre szombaton, de elektromos ablak nélkül asszem nem kéne, légkondi sincs feltöltve
adorjant
#2
2006. július 26. 19:38
viharfok
#1
2006. július 26. 19:37
beültem, ráadom a gyújtást erre valami iszonyat kattogást hallok a jobb oldali légzsák mögötti burkolat alól, néha tényleg nagyokat kattan, sejtelmem sincs mi a fene lehet...viszont annyit haladtam a dologgal, hogy ha kivettem a 4es biztosítékot (Égve maradt helyzetjelzőre figyelmeztető hangjelzés – irányjelző lámpák – térképolvasó lámpa – elektromos
ablakemelő – óra – rádió – nappali lámpa relé – elektromosan szabályozható visszapillantók – töltésjelző –
napfénytető) akkor abba marad, viszont se elektromos ablak, se rádió. ja igen, citroen saxom van. mi a szent szar lehet az? valami ilyesmit súgott valaki hogy valami relé lehet, való igaz hogy hallok valami búgó hangot is a kattogások között, de segítség kéne...ha tud valaki segíteni.
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!