Hogy lehet kocsit kivonni a forgalomból!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hogy lehet kocsit kivonni a forgalomból!

Sziasztok! Lenne egy nagyon nagy kérésem mindenkitől vagy valami megoldást. Az a gondom,hogy szeretnék venni egy kocsit alkatrésznek. De az a gond vele ,hogy nincs kivonva a forgalomból.Na mármost kitalálták ezt az okos dolgot ,hogy csak akkor tudod kivonni ha tudsz vinni bontási engedélyt. Na már most eddig még nem sikerült ilyet szereznem.De szeretnék mindenkit megkérni ,hogy ha valaki tud ilyet szerezni vagy valami jó mególdást tud erre a dologra akkor irjon! Előre is köszönöm mindenkitől! Sziasztok

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
thez
#36
2006. május 01. 13:47
motorszámalvázszám kiflex, és be kell jelenteni hgoy ellopták. heló'.
Mucesz
#35
2006. május 01. 13:46
mond azt hogy ellopták felgyujtották és elásták
thez
#34
2006. május 01. 13:25
anno, mkor a trabinkat kivonattuk, okmányiroda(akkor még az aktuális hivatal) majd 9500 magyar királyi forint, rendszámot leadtuk, és ennyi volt.
most is hasonló az eljárás, az anyagi oldaláról nemtudok semmit, bár esélyessé vált, mert jön még egy golf.
talán a www.magyarorszag.hu -n fentvan
Lamee
#33
2006. május 01. 13:22
Érdemben senki nem tud hozzászólni a témához?

Ha valaki "tényleg" ki akarja vonatni (de szép szó ) az autót (ami még műszaki is van akár) mit kell tennie? Elviszi bontóshoz, ott mennyire rántják le? Okmányirodában mennyire rántják le? stbstb...


LJ80..
#32
2006. április 25. 17:09
Ha alkatrész autót szeretnél, szerintem vegyél külföldről. Ha ugyanolyan autód van, mint amilyet akarsz, akkor a rendszámoddal menj ki, és hozd haza lábon az autót. Ha másmilyet szeretnél, egy tréler, és kész. Megveszed, hazahozod, és kezdődhet az építgetés. A terepjárósok sokan így csinálják. Külföldön megveszik az autót jó olcsóért, és versenyeznek vele, vagy eladják alkatrésznek.
kiscsecse
#31
2006. április 25. 17:02
Sziasztok!
Hát ez az,hogy alkatrésznek nem tudsz autót igy szerezni.
És a bontóba még neked kell fizetned,hogy le tudd adni.
Na de itt ne is legyen szó leadásról mert alkatrésznek kell az autó, valami ésszerű mególdás kéne
LJ80..
#30
2006. április 25. 16:52
Az a gond, hogy ez a leadásigazolólapot bemutatós rendszámleadást nemrég találták ki. Nekem is van egy leadott rendszámos autóm a kertben. A másikat nem tudom ugyanígy leadni, mert el kellene vinni a kocsit a bontóba...
zolie46
#29
2006. április 25. 16:49
Hát ez minket is aggasztott mert így elég nehéz lesz Donort szerezni a mulatságainkhoz... De múlkor eccerűen kivontunk egyet a rencámokat szépen eldobtuk a kocsi meg egy vastelepen pihen
LJ80
#28
2006. április 25. 16:48
Az ideiglenes kivonással az a gond, hogy évente arra is fizetned kell 3000Ft-ot. És ha már úgysem lesz belőle autó, akkor minek? És meddig? És mi lesz akkor, ha már nem akarod fizetni? Ellopják? Akkor miért nem most?
LJ80
#27
2006. április 25. 16:46
Én úgy tudom, hogy mindenféle átalakítást a forgalmiban kell megjeleníteni. Ha be vannak írva azok a cuccok, amiket a gyári állapothoz képest kicseréltél, akkor minden további nélkül lehet vele bárhová menni. De a paragrafusok szerint egy sportkormányra is kellenek a megfelelő papirok. (ha jól tudom. Ha nem, javítsatok ki!!)
JayKay
#26
2006. április 24. 22:50
ha már itt tartunk engem is érdekelne, ha a kocsimat teljesen átalakitom RS6-ra (ami elvileg ugyebár gyári audi alkatrészek tömkelege) , azaz lökösöket cserélek, motorháztetö, sárvédök, csomiajtó, küszöb meg elsö lámpák, plusz a gép alá rakok egy TÜV-el rendelkezö H&R futómüvet meg 19es felniket, akkor még legális az átalakitás? Mert már hamarosan sorra kerül, erre gyüjtök már egy éve. még pár honap és GO!
ss-tuner
#25
2006. április 24. 22:40
Egyszerű... Megtuningolod, aztán elviszed a kpm-hez és ők az akaratod nélkül is kivonják!
JayKay
#24
2006. április 24. 22:37
Hali! Én ilye témában nem vok otthon, de ugy nem lehetne h elviszed muszakira és elintézed h ne menjen át eccerüen? pár dolgot ideiglenesen kicserélsz benne rosszra és kész. Nem tom hogy mükszig ez a kivonatós dolog, de nagy szopatás az bizti
goofyboy
#23
2006. április 24. 22:28
a biztosító felé, meg az önkorm felé is jelezni kell hogy ideiglenesen kivonattad, és nem kell fizetned semmitovább, az egész 3500Ft-ba kerül!
kiscsecse
#22
2006. április 24. 22:11
Nem az én nevemen van az autó és nagyon nem is szeretném most azért kiadni 50 ezer forintot.
És akkor sem vagyok sokkal előrébb.
Itt majd azt kell megérdeklődni,hogyha idéglenesen kivonom akkor kell e kötelezőt izetni.
Mondjuk azt is lehet,hogy a motor irunk egy adásvételit azt megvettem tölle.
és utána bejelenti,hogy elopták .Persze én viszem az egészet. Azt az autót egybe úgy sem fogja senki sem látni.
mert amit lehet kimentek belőlle utána vágom szét.
Kerberos
#21
2006. április 24. 21:37
vond ki ideiglenesen..! ennyi!
Mazlee
#20
2006. április 24. 21:35
Nagyon egyszerű. "Add el" az autót egy külföldinek...
LJ80
#19
2006. április 24. 21:29
LJ80
#18
2006. április 24. 21:28
Azt nem tudtam. Egy ötlet volt.
pintermat
#17
2006. április 24. 21:23
jah meg kurvasok pénz átiratni motort
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 36 találat 2 oldalon