Punto GT & lefújószelep

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Punto GT & lefújószelep

Hellosztok. Vettem 1 lefújót a GT-mbe. Feltettem , és nincs alapjárat. Vagyis akkor nincs ha nyomom neki, lefúj, és utána mondjuk lámpánál meg kell állni. akkor 1ből leesok a fordulat és leáll. Ha normálisan járok vele semmi gondja nincs. Ha valaki tud vmi okosat mondani azt szívesen veszem THX

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Roland__
#2
2007. szeptember 25. 21:14
ha kicsit vetted volna a faradtsagot, akkor itt CS-on is van egy kulon bov/pov topic, ahol utana tudtal volna olvasni

gondolom atmoszferikus bovot vettel... ami ugye lefujja a levegot a szabadba...de ugye az afm-ed mogott van (a te autod, ha jol tudom afm-es) tehat mért levegot fuj ki a szabadba...ezert az ecu-d ehhez a levegohoz allitja a benzinmennyiseget....namost ő lemeri a levegot, adja hozza a benzint...de te ezt a levegot kifujod a szabadba, igy egy iszonyatosan tuldusult keverek jon letre, ami lefullasztja a motorod.

mit tehetsz:
1: allitasz a vezerlesen, hogy ilyen esetben vagja le az afm jelet
2: nem a szabadba, hanem vissza vezeted a lefujt levegot a rendszerbe

na, ezt a topicot is lehet torolni :)
bungee
#1
2007. szeptember 24. 22:00
Hellosztok. Vettem 1 lefújót a GT-mbe. Feltettem , és nincs alapjárat. Vagyis akkor nincs ha nyomom neki, lefúj, és utána mondjuk lámpánál meg kell állni. akkor 1ből leesok a fordulat és leáll. Ha normálisan járok vele semmi gondja nincs. Ha valaki tud vmi okosat mondani azt szívesen veszem THX
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!