RAT Style...

aktuális téma
RAT Style...

Aktuális: Tegnap este (2010. május 9-én) elindult a "hivatalos " Rat & Retro Style HUNGARY weboldal is!
Kérlek benneteket, hogy tegyétek meg regisztrációtokat ott is!

A "Hivatalos" oldalunk itt található meg:RAT & Retro Style Hungary


HÍREK:

Terveink szerint a Rat & Retro Style Hungary tagjaként 2010. július 18-án meglátogatnánk a Kecskeméten szerveződő VW KONSZERN TALÁLKOZÓT. Nem rendelkezünk mindannyian VW Konszern autóval, ennek ellenére szívesen látnak bennünket.
-------
Csináltunk egy klubot iwiw-en is. Megtaláljátok a klubok között 'Rat & Retro Style Hungary' néven.
-------
Az I. Rat & Retro Style Hungary találkozón készült képeket és videókat ALAZLO gyűjti össze. Kérünk szépen mindenkit, Alazlo adatlapján szereplő e-mailcímre juttasátok el a képeket, vagy a feltöltött tartalomra mutató linket. Köszönjük szépen.
-------
2010. június 27-én 14 órától megrendezésre kerül a már sokadik Pólus Center Találkozó. A RAT & Retro Style Hungary csapat több tagja ellátogat erre a beszélgetős találkozóra. Akinek kedve lenne vasárnapi ebéd után egy jó hangulatú, beszélgetős találkozóra, szeretettel látjuk a Pólus Center hátsó parkolójában.
-------
VW Depo találkozó lesz 2010. július 23-24-én Bátonyterenyén.
Ha együtt elvonulunk, a szervezők biztosítanak nekünk helyet, ahol együtt letáborozhatunk (nem konszernhez tartozó autók is jöhetnek.) A az érkezési létszámot már leattuk így biztosítanak hejet;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

10 parancsolatunk :
1:Ne a négykerekű szerelmedet polírozd
2:Más tuning irányzatot meg ne kívánj
3:Flexet rozsda eltávolítására ne használd
4:Az ecetet és a sót a motorháztetőre szórd
5:Az utakon a közlekedést krúzolva végezd
6:Felebarát rozsdás alkatrészeit ne becsméreld
7:Ha a fotómodell csajok nem érnek a rozsdás alkatrészedhez akkor told oda öket
8:Rozsdaoldoval ne paraznalkodj
9:Süni nevét szádra hiába ne vedd, és ne puszilgasd
10:Retkező emberek a RAT csomagtartóján végzik!


És Isten megteremté a RAT & Retro Style Hungary-t és látá hogy ez jó...
S lőn reggel és lőn este, első tali.

RetroCarKlub cikk a taliról


VIDEÓK : Csúcsidő van
Taliról összefoglaló
G.Hooligan videója

KÉPEK : Heffernan képei

orsi86 képei

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
ricci
#92
2007. augusztus 29. 18:10
Ági84
#90
2007. augusztus 29. 18:09
nekem tetszik...az oldalán a varázsló...mega belseje is szép
Master 14
#89
2007. augusztus 29. 18:09
ez nekem teccik...
Toyotaboy
#86
2007. augusztus 29. 18:07
nekem nem tetszikvan akinek ez a sok bojler jön be
nogg
#85
2007. augusztus 29. 18:07
te nem ismered a rat stílust, én meg ismerem a francia szarokat, nem kritizálok, csak tényeket közlök.
Ez nem szubjektív dolog, hogy ez tetszik.
Öt ismerősöm francia gépe hullott szét másfél éves kora előtt, te ezt hogy neveznéd? JÓ AUTÓK! de ez nem ide tartozik, a másik ami csípi a szemem, hogy akiknek tetszik ez a stílus, azok ide jönnek, beszélgetnek, és beszúrkálnak képeket, erre te idejösz és megállapítod hogy ez neked nem tetszik. Szerinted miért nem találkoztunk bármilyen francia autós topikban?????????
K Nándor
#83
2007. augusztus 29. 18:07
Készül a RAT:
Büty45si
#82
2007. augusztus 29. 18:06
az enyének még 3 hónapja van a műszakiig,úgyhogy ő is hamarosad patkányosodni fog!!!
Ja überkirály a trabi!!!
Ági84
#81
2007. augusztus 29. 18:06
Toyotaboy
#78
2007. augusztus 29. 18:04
Mihi 07
#77
2007. augusztus 29. 18:03
Eddig csak gárdonyba vittük le transporterrel. Azon kívül meg csak a közelbe járunk esténként szikráztatni. Eléh hangos és nem örülnek neki. gárdonyba 3. helyezett lett a kipufogó zajszintmérésen
Master 14
#75
2007. augusztus 29. 18:01
Büty45si
#74
2007. augusztus 29. 18:01
Szerintem eléggé barnás árnyalatos a teteje....
Mopszos
#73
2007. augusztus 29. 18:01
persze...meg kell rohasztani a verdát és amikor teljesen megbarnult a rozsdától, akkor kell lelakkozni
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 21912 találat 1096 oldalon