---ULTIMÁTUM!---

aktuális téma
---ULTIMÁTUM!---

Ultimátum? Kemény szó, de az állapot is ami az országban tuning néven elharapódzott. Az ultimátum az enegedélyel rendelkező cégek és hatóságok részéről indul mostmár, a sufnyituning ellen. Mindennemű anyag és műszaki ismeretekkel nem rendelkezők nyúlkálnak bele a tuning szakmába. Elfelejtve, hogy veszélyes üzemről van, szó! A szaktudás hiányt a biztosítók, és KPM is kezdi unni a sokasodó gondjaik miatt. A sok pórúljárt személyről nem is beszélve. Mentek az olcsó ajánlatok után, ami nagyon sokba volt a végére. Ettől sokkal keményebb amikor tömegkarambóllal végződik. ( leszakadó lökhárító) A legnagyobb trauma akkor éri majd az építtetőket, amikor a vizsgán az eredet papírt kérik majd. Amennyiben az EU-s rendelkezések lépnek életbe, onnantól csak TÜV-ös termék kerülhet a verdákra. Magyar TÜV-ös gyártó nem is lesz, hisz a piacukat már most tönkreteték az illegális gyártók. Az ÓLCSÓ árú helyre hozatalára se marad lassan szakember, hisz a fent maradás érdekében, váltanak. Jelenleg is sok be se vállalja a szutykot. Silány alapanyagból, megfelelő rétegzés, kidólgózotság, tartórendszer kialakítás nélkül készülnek. Papír vékony, féltonna, beton elem, szakad vagy töredezik. Egyszóval, minden elismerés a festőknek.----Így alakulnak ki a vezető tunerek az országban. KIVÉVE EGYESEKET! Ezt a tükröt nyíltan odakellett tartani a közelgő nagy évadnyitó buli előtt. Hova tartunk?---- Románia?----Ukrajna? Rengeteg silány termék árasztotta el a piacot külföldről, is. Ott is egy érv a domináns: Profit Ha valaki okul belőle, jó! Ha nem, az se gond. ----Majd fog!!! Addig is róják az utakat a cukormáz verdák.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
TicTac
#1610
2008. május 15. 17:20
Hát most írnék valamit a papra, de szeretnék fórumozgatni holnaptól is...
xela
#1609
2008. május 14. 18:47
A barátomék is azt szenvedik meg.
Ami eddig egészségesen működött, annak annyi.
Mennyünk PAPNAK azoknak még megy, vagy politikusnak, vagy kisebséginek.
TicTac
#1608
2008. május 14. 15:47
Ismerős ismerősével kell előrejutni, sajna a mai világban ha nincsenek ismerőseid, minden kurva drága.
pickup
#1607
2008. május 14. 13:07
egy barátom vette a fáradtságot és elfáradt a kpm-be,hogy megtudakolja milyen módon tehetné rá a 6n-s polo-jára a 8és9x14-es felniket,anélkül,hogy bárki problémázna rajta.a köv választ kapta,semmi probléma ha a német tüv papírja megvan a felniknek(mivel ez megvolt,mert az ebay-ről vette)következő lépés,hogy szakfordítóval le kell fordíttatnia a 6oldalas tanusítványt és közjegyzővel hitelesíttetve a fordítást mehet a kpm-be és bevezetik a forgalmiba a változtatást.ez teljesen oke eddig,csak a fordítás és a közjegyző alálírása kompletta 68ezer ft lenne.innentől kezdve eladó a felnije
TicTac
#1606
2008. május 14. 13:06
Bence
#1605
2008. május 14. 12:58
Hozzászólás törölve -- admin
glazier
#1604
2008. május 13. 12:57
De nincs más mert vagy tönkretették vagy megvették a hazai cégeket, gyártókat. Hála állambácsinak.
De ha mégis találsz hazai szakit az meg mond olyan időpontot hogy inkább megrendeled külföldről és még így is hamarabb van meg.
TicTac
#1602
2008. május 13. 12:07
Egyet tudsz tenni: nem veszed meg.
glazier
#1601
2008. május 13. 11:53
Azt nem tudom hogy az állam amit vállalt be is akarja tartani.
De azt ne felejtsük el hogy minket első sorban azért engedtek be az EU-ba hogy megvegyük azt amiket termelnek. Lásd: Lidl,Aldi....
Ha valamit veszek akkor töbségében vagy kínai vagy német.
Meg a másik. Mióta tagok vagyunk azóta meg nem hogy kevesebb de több kínai cucc jönn be. Pl autóüveg amit én látok.
Dodge88
#1600
2008. május 12. 19:07
háát akkor majd én is leszedem de lehet, hogy föltölok majd egy sokkal átláthatóbb fóliát amivel éjszaka is kilátok az ablakon. Már rendőrbácsi is mondta, hogy sötétek az első ablakok. De nem büntetett (pedig megtehette volna)
DJTAYLOR2
#1599
2008. május 12. 18:27
errájdot kő venni, most úgyis az a menő!
bár állítólag labilis tőle az autó, nemtudom, még nem próbáltam
xela
#1598
2008. május 12. 18:24
Pont a véleményetekre alapozva mondom, hogy amikor valaki nekiindúl TUNINGOLNI egy vasat, ezer szemszögből kell átgondolni az első lépés előtt.
Az államról már nincs kedven gondolkodni sem.

De meg kell hagyni, hogy aki meg esztelenűl tuningól, magára vessen.
Ha meg a tapasztalatoknak nem hisz, de annál többet a szomszéd fiának, az szenvedje is meg.
Ha valami preciz megoldására nincs pénz, ne kezdje el, inkább gyűjtsön.
DJTAYLOR2
#1597
2008. május 12. 18:19
nekem is mondják, húú ültesd le aztán fasza lesz..
mondom persze ilyen utakra, mint amilyen erre fele vannak..

áhh sose...
TicTac
#1596
2008. május 12. 18:16
Az én autómban meg volt ültetés. Nézd meg mi van az adatlapomon...
DJTAYLOR2
#1595
2008. május 12. 18:14
pont a szar utak miatt mentek gallyra sztem a hátsó szilenteim, és remélem h csak azok..
TicTac
#1593
2008. május 12. 17:56
Ld. olcsóbb kirakni a 60-as korlátozótáblát egy szar útra, ahol azért még íppeg lehet menni biztonságosan 90-et, mint megcsinálni az utat. Stb. Ez a baj. Ez a szemlélet tevődik át MINDENHOVA!
TicTac
#1592
2008. május 12. 17:55
Régóta nem a szakmaiságról szól a magyar 'állam', semmelyik szegmense. Miből van lóvé. Innentől aztán nem az működik, aminek kéne -csírájában elfolytani a dolgokat-, hanem a meglevő helyzetet fenntartva büntetni, ebből van a pénz.
TicTac
#1591
2008. május 12. 17:52
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 1610 találat 81 oldalon