Cikk: Az első retrofit fényszóró az OSRAM-tól!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Az első retrofit fényszóró az OSRAM-tól!

Az OSRAM saját fejlesztéseként gyártja az első komplett Audi A4-hez készült fényszóró lámpatestjét, a LEDriving Xenarc-ot, amely a xenon és LED technológia kombinációja. Az OSRAM egyetlen gyártó, amely lehetőséget nyújt arra, hogy szabványnak megfelelően, a jármű elejének költséges átalakítása nélkül xenon fényre váltson a járművezető. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Milan E46
#14
2015. október 02. 20:06
Ez van benne, lentebb már kikerestem:
OSRAM XENARC ORIGINAL 66548 D8S XENON
doxam
#13
2015. szeptember 29. 17:38
szerintem xenon...legalábbis az égőből és annak felépítéséből ítélve, plusz 2000 lumen....bár xenont írtak, de led-et is, de én azt hittem, h az égőre is vonatkozik a led teknika...de sztem csak a menetfényre gondolnak led szinten...úgyhogy jah, az égő viszont xenon felépítésőű, engem is érdekelne, hogy akkor most hogy van ez? trafó sem kell és semmi sem kell hozzá, csak beteszik a lámpát? és akkor most ez elfogadható "nem xenonosnak" és nem kell a többi cucc hozzá, hol van ez leírva?
Milan E46
#12
2015. szeptember 29. 11:19
Végül is lényegtelen, ematt nem fogok ilyen audit venni az biztos.
A lényeg itt az lenne hogy ez a típusú xenon miért nem "igényli" az automata magasságállítót és a mosót?
Azért mert 25w-os?
Változott valami szabályozás amit nem osztanak meg mindenkivel?
Csak mert szeretnék xenont a morimoto projektoros lámpámba, de azért hogy egy rendőr elvegye miatta a forgalmit/berendeljen kpm-re nem igazán éri meg.
doxam
#11
2015. szeptember 28. 13:51
igen, azt nézem, jól belecsaptak a lecsóba a típus választékot illetően !
ja nem...
Milan E46
#10
2015. szeptember 28. 10:54
Mindenkinek A4B7-et... más autókhoz mikor lesz?
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#9
2015. szeptember 28. 09:46
Azért ez a vírusvideó sem semmi
Milan E46
#8
2015. szeptember 25. 16:03
Áhh megvan. Ez van benne! [ link: www.vilagitas.eu ]
Milan E46
#7
2015. szeptember 25. 15:51
Most akkor xenon vagy nem xenon? Végig xenont írnak. Vagy ez most egy trafó nélküli xenon?
PapaMaci
#6
2015. szeptember 25. 13:17
Ezt hogy kell érteni: r 110 százalékkal több fényt biztosít az utakon?
Eszerint összesen 210%-os a fényerő?
doxam
#5
2015. szeptember 24. 21:06
remélem az ilyenekért ők állnák a szigorítottat én legalábbis "fellebbeznék", eleve a b7-nek van xenonos verziója is, tehát gyárilag engedélyeztetve van. viszont ez a lámpa nem xenonos (nincs trafó nem fogja tudni beazonosítani már itt hello...) így még véletlenül sincs oka semmire, a lámpa pedig E-jeles gondolom és az osram is megszerzett hozzá mindent, ami kell....csak itt kezdik kicsit túlmisztifikálni a dolgokat
Az nkh-sok örülnék, ha a retkes tükörfoncsoros parasztszenyon"osakat tépkednék szét és zúzatnák be, ne egy ilyen normális cuccot.
Freddie
#4
2015. szeptember 24. 19:41
nem fog pattogni, egyszerűen csak lefényképezi a gépet és mehetsz szigorítottra
doxam
#3
2015. szeptember 24. 18:45
nem igazán van hozzá trafó, szóval....nem nagyon tud pattogni az nkh-s, csak, ha nagyon g*ci és a lumen számot ellenörzi és magasabb a kelleténél, vagyis ha xenon értéket produkál, akkor gyanús lehet a dolog...de, szerintem ha nem produkál xenon értékeket, akkor nem igazán szólhat egy szót sem.
Vukyee
#2
2015. szeptember 24. 17:54
Igen ez érdekes. max ha nem xenon van benne hanem sima izzó
Milan E46
#1
2015. szeptember 24. 16:22
"Nincs szükség automatikus fényszóró magasságállító vagy fényszórómosó berendezés beépítésére, mert az új fényszórók D8 25 W xenon lámpákkal felszereltek, amelyek nem igénylik ezeket a rendszereket."
Aha, ez a magyarázat? Melyik nkh-s vagy rendőr kajálja ezt be és nem tépi ketté a forgalmit a számára csak "xenonos tuninglámpa" láttán?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!