)}Borsodi Extreme Tuning Team({

aktuális téma
)}Borsodi Extreme Tuning Team({

Sziasztok! Már tudom hogy társaságok tömkelege van színen, de egyel gyarapítani szeretném ezt! Tervezek egy olyan Team-et amiben főleg optikai tuningos autók szerepelnek, szigorúbb szabályok mellett. Ahhoz hogy elkerüljük a nézeteltéréseket és azt hogy esetleges barátok, ismerősök kerülnének a csoportba, két részre osszuk a Team-et. Az egyik csoport lesz az optikailag megfelelően tuningolt verdák csoportja, a másik az általunk leírt szabályoknak nem elég megfelelő autók. Ezeket el fogjuk nevezni, egyik haver megállapítása szerint legyenek az első kategóriában az „extrémek”, a másikban a „sejtek”. Ezen még lehet változtatni, akinek nem tetszik. Az elképzelés az a következő: - Egy jó hangulatú baráti társaság megalapítása - Találkozókra kijárás - Saját találkozók szervezése - Stb. Képzeljétek el, hogy egymás mellett áll egy pár optikailag egész szép autó! Az nem lenne rossz…hogy a kistesók se maradjanak ki a jóbol, magunkmögé állítjuk őket is! Remélem az ötlet tetszik és sokan leszünk a csapatban! És elnézést ha kifejezetten optikára megyünk, de külső szemlélőnek ez mond vmit (persze olyannak aki nem ért az autókhoz). Megértéseteket köszönöm, ötleteiteket várom, megbeszéljük, jelentkezéseteket az oldalamra adjátok le. Mindenki fog kapni majd egy logót! Remélem tetszeni fog! Mindjárt idelinkelem! Üdvözlettel: KócI (drjones) (Ui.: Remélem mihamarabb létre tudjuk hozni rendesen és elérni a céljainkat!)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
31 32 33 34 35 36
-b
#17
2006. május 29. 19:59
-bömbi-
#15
2006. május 29. 19:57
én annyira kimaradok az ilyenekből,amennyire csak lehet...meg amúgy is utálom a borsodit...inkább Heineken,Stella,Paulaner és társaik...
Eunos 100
#14
2006. május 29. 19:57
Hello! Nem rossz 5let, de mik a követelmények? Írtad, h van sejt(nem selejtet akartál írni?) és extreme, de mi az ami már extreme? Nekem nincs túl sok változtatás az autómon, de nem is lesz túl sok mert így tetezsik ahogy van viszont sztem lehetne több kategória is. Mondjuk ha itt is úgy lenne mint itt a carstylingon az jobb lenne sztem.
drjones
#13
2006. május 29. 19:57
Ja, amúgy ne higyjétek hogy az én autóm lesz a legjobb, mert nem...de az már pl megfelel a kritériumoknak...igyekszem minéál jobban szépíteni, de hát ez pénz kérdése ugyebár...
drjones
#12
2006. május 29. 19:56
de sztem jó az ötlet...szted nem?
RobiV6
#10
2006. május 29. 19:55
-bömbi-
#9
2006. május 29. 19:55
látom,már kínotokban nem tudtok mit kitalálni...
drjones
#8
2006. május 29. 19:55
Hát hasonlít, de ha érdekel, még tudok olyan társaságot, aki teljesen ugyanazt használja
-b
#7
2006. május 29. 19:54
drjones
#6
2006. május 29. 19:54
szóval a kritériumok még kidolgozás alatt állnak, de hamarosan
Krisssz
#5
2006. május 29. 19:54
eléggé hasonlít a sör logójára, nehogy gond legyen a jogvédelemmel...
Marczy
#3
2006. május 29. 19:51
drjones
#1
2006. május 29. 19:50
Sziasztok!

Már tudom hogy társaságok tömkelege van színen, de egyel gyarapítani szeretném ezt!
Tervezek egy olyan Team-et amiben főleg optikai tuningos autók szerepelnek, szigorúbb szabályok mellett.
Ahhoz hogy elkerüljük a nézeteltéréseket és azt hogy esetleges barátok, ismerősök kerülnének a csoportba, két részre osszuk a Team-et.
Az egyik csoport lesz az optikailag megfelelően tuningolt verdák csoportja, a másik az általunk leírt szabályoknak nem elég megfelelő autók.
Ezeket el fogjuk nevezni, egyik haver megállapítása szerint legyenek az első kategóriában az „extrémek”, a másikban a „sejtek”.
Ezen még lehet változtatni, akinek nem tetszik.
Az elképzelés az a következő:
- Egy jó hangulatú baráti társaság megalapítása
- Találkozókra kijárás
- Saját találkozók szervezése
- Stb.
Képzeljétek el, hogy egymás mellett áll egy pár optikailag egész szép autó! Az nem lenne rossz…hogy a kistesók se maradjanak ki a jóbol, magunkmögé állítjuk őket is!
Remélem az ötlet tetszik és sokan leszünk a csapatban!
És elnézést ha kifejezetten optikára megyünk, de külső szemlélőnek ez mond vmit (persze olyannak aki nem ért az autókhoz).
Megértéseteket köszönöm, ötleteiteket várom, megbeszéljük, jelentkezéseteket az oldalamra adjátok le.
Mindenki fog kapni majd egy logót! Remélem tetszeni fog! Mindjárt idelinkelem!
Üdvözlettel: KócI (drjones)

(Ui.: Remélem mihamarabb létre tudjuk hozni rendesen és elérni a céljainkat!)
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
31 32 33 34 35 36
Összesen 717 találat 36 oldalon