Japán Autós találkozó, azaz Japfest.

aktuális téma
Japán Autós találkozó, azaz  Japfest.

Japfest 2005 2005.07.30 18:00 [Klubhír] Forrás: Mitsuklub.hu 2005.09.04-én kerül megrendezésre a második Japán Autós találkozó, azaz a Japfest. A találkozót a Mitsubishi Klub kezdeményzte, de más japán autós klubok is hozzájárulnak a szervezéshez. Természetesen a Toyotaclub sem maradhatott ki a dologból! A találkozó helyszíne a már jól ismert tököli repülőtér lesz. A tervezett programok a következők: - Szlalomverseny - Gyorsulás 1/8 mérföldön - Ügyességi verseny és totó (bekötött szemű vezetés, márkatörténeti kérdések, alkatrészhajítás, zsákban futás, stb.) - Márkánkénti szépségverseny (legszebb, legszakadtabb, legtuningoltabb autó) - Drift-bemutató - Japán hostessek és Japóautókirálynő-választas (leginkább japános öltözék és/vagy smink) - Grillezés hozott anyagból, sütőt, faszenet biztosítjuk - Szusibüfé - alkoholmentes sört felismerő verseny - Zene (japán rock, pop és népzene; este valódi japán karaoke show) - Csiki-Bege Autoplaza által biztosított Mitsubishi és Subaru autók tesztvezetése A szervezők kérnek mindenkit, hogy a részvételi szándékát egy regisztrálással jelezze. Az e-mailben legyen feltüntetve a résztvevő neve, autójának típusa, rendszáma, és a az autóval érkezők száma is. Regisztrálni a [email protected] e-mail címen lehet. A belépő autónként 2000HUF. A találkozóról bővebben a www.performance-tuning.hu/forum/index.php?showtopic=132 fórumon olvashattok.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
opgsi
#920
2005. szeptember 06. 14:00
Damon gratula a kocsidhoz hihetetlen brutál...
Tilus
#919
2005. szeptember 06. 13:57
aztaqurva :) fullos a verda gratula hozzá :)
A sárga arab gépben Silvia müszerfal van ha jól látom, és ha még nem is müxik rendesen akkor igazából...én úgy hagynám ahogy van jobb kormányosan.
Damon7
#918
2005. szeptember 06. 13:53
Igen Dubaiban nagyon "ügyes" átalakítók vannak, igaz hogy a fűtés nem működik egyikben se (a fűtés az egyik ami nincs balosban...), mert ott mindig jó meleg van, meg az elektronikai ketyerék nagyrésze sem funkcionál, de vagizni lehet vele :)
Az már csak hab a tortán hogy arrafelé elég sok Skyline, Evo stb van egyforma alvázszámmal....
Damon7
#916
2005. szeptember 06. 13:46
Hello Tilus, ügyesen mentél!

Anno én is gondolkoztam Skyline-on, hoztam már pár autót Japánból, de végül mindig Subaru vagy Evo lett belőle - hiába, csak kényelmesebb balkormányos autót vezetni.
Amúgy tényleg nem misztikusan drága egy Skyline, itthon tucatszám rohangálnak sokkal drágább kocsik is...
Az alkatrészed dolgot is megerősíteni tudom, nekem majd minden héten jön egy pakk onnan
Az Evo-t sose szeretném eladni, de ha lesz rá keret, a következő egy Skyline lesz, de csakis 34- es és GTR, és lehetőleg V-Spec II
Majd legfeljebb nem járok mekdrájvba
Mazlee
#915
2005. szeptember 06. 13:41
Tilus
#914
2005. szeptember 06. 13:36
Válasz pár felmerült témára:

- én voltam a sötétzöld mr2

- életem első szlalomja volt, meg is lepődtem a jó eredményen, autónak szük volt a hely, nagyon trükközni kellett a tempóval hogy megfelelő ivre sodródjon.

- a civices nem tehet semmiről, a motorsport veszélyes, ha nem a lezárt kijelölt részen történik akkor azt mondom hogy egy fasz...de igy..tessék arrébb állni, ennél nagyobb bukás is lehetett volna, magam is eldobtam párszor, sőt be is mondattam a spikerrel hogy álljanak odébb, mert most mindent bele menet lesz...célvonalon erőböl ment keresztbe az autó nálam is...

- Skyline téma: GTS, vagy GTS-M volt, 1 turbós 2500cc, hátsókerék hajtás. A japán ára töredéke az aktiv összkerekes 2600ccm duplaturbós GTR-eknek. Tulképpen ez odakint családi autó vagy GT kupé, a GT-R a komoly modell!!

- Ha valaki komolyan gondolkozik Skyline vásárláson (GTR-en is akár) dobjon egy mail-t a [email protected] -ra megvan minden szükséges kapcsolatom bármilyen alkatrész, motor, autó importra japánból. Skyline nem olcsó...tulképpel a legdrágább autó az NSX-el karöltve japánban is, de messze nem olyan drága dolog mint páran sugallják!!! Készre megcsinált 700-800le-s darabok se ritkák, és egy közepesen jól felszerelt golf árából ittvan! Persze ez évjárat függő is..alap GTR32 tizede egy fullos szinte még uj R34-nek.

- Bármilyen japo/ami performance part beszerezhető reális áron, szükség szerint akár gyorsan is.
sarelll
#913
2005. szeptember 06. 13:32
Sajna szinte nem is volt 6 gen CELICA!
sarelll
#912
2005. szeptember 06. 13:01
YES! Nagyon helyes a megfogalmazás: " keserű a szőlő"! mé nincsen nejon benna gépedbe+ledes vátógomb+ledes kipufogóvég? Na ne má!
BluebirdGP
#911
2005. szeptember 06. 08:50
gbali
#909
2005. szeptember 06. 06:37
Reddly
#908
2005. szeptember 06. 02:47
Reddly
#907
2005. szeptember 06. 02:47
hali akiröl beszél az haverom!!!
ő nem úgy értette a gagyit!!!
hanem úgy h ehhez a kaliberű autóhoz nem ilyen váltót gondolt!!!!
fotosopper
#906
2005. szeptember 05. 23:49
japo gepek legjobbak ,ez teny , evo supra az osszes sx zx meg minden , ae86 , skyline is jo de itthon mar mindenki skylinet akar.
kov autom tuti japo lesz lehetoleg egy 200sx

akkor visszajovok
Supra MKIV
#905
2005. szeptember 05. 23:29
A mi belsőnk sem az igazi de ezeket nem is ezért veszi az ember. A Suprát is legagyizták a váltó miatt de azt hiszem akiknek ezek a vasak gagyik azoknak csak savanyú a szőlő
Damon7
#904
2005. szeptember 05. 23:26
OK, én benne vagyok
Blindmouse
#902
2005. szeptember 05. 22:24
300 eurót beváltanál nekem ilyen árfolyammal számolva gyorsban??? :D :D :D
BIGIMI
#901
2005. szeptember 05. 22:04
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Összesen 1100 találat 55 oldalon