Autóváltás PLEASE HELP!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Autóváltás PLEASE HELP!

Sziasztok! Ha van ilyen topik akkor sorry, én nem találtam. Szóval, aki csinált már ilyet azt kérem ossza meg velem: Van egy gépem amin van törlesztő (még elég sok). De tavasszal kocsiváltás lesz 100%-ra mert egy 5 ajtós kombi nagy 1 embernek. Ki tudja, hogy hogy működik ez a törelsztős dolog? Elötte ki kell fizetnem a banknak büntető kamattal a kocsi hátralévő árát és csak utána tudom megvenni az új gépet? Vagy hogy? Előre is nagyon köszönöm! Üdv. Dodge

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
Dodge88
#22
2008. december 09. 21:45
rendben. amúgy nem szeretnék hitelből hitelbe menni. Eladni...hát sok esély nem lenne rá. Ezért gondolkoztama beszámíytáson vagy vmi ilyesfélén.
[Nord]
#21
2008. december 08. 21:53
Miért nem hirdeted meg és adod el KP-ra és abból kiegyenlited a hitelét (persze ha van rá vevő) igy lenne a legtisztább szerintem.
Kicsit "ködös" nekem ez az egyik hitelből a másikba, még több kisbetűs szöveggel tűzdelve....azért nézd meg nagyon mit irsz alá
4g15
#20
2008. december 08. 18:12
Jó, csak felhívtam erre a figyelmet
Dodge88
#19
2008. december 08. 13:32
ha a hitelre gondolsz akkor nem azért adjuk el mert nem tudjuk fizetni hanem csak azért mert 1 embernek nagy egy 5 személyes kombi. A a 0%-tól elvihető kocsikra akkor az nem érint mert úgy soha sem vettünk autót.
Szimplán autócserét szeretnék végrehajtani pici Hazánkban.
Dodge88
#18
2008. december 08. 13:25
értem mire gondolsz. de kifejtenéd bővebben?
4g15
#17
2008. december 08. 13:09
"A gazdasági válságra és Mo. nehéz helyzetére való tekintettel kikapcsoltuk a fényt az alagút végén" Gy.F.

Remélem tudtam segíteni
Dodge88
#16
2008. december 08. 13:01
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Sajna az autó konkrétan még nincs kiválasztva (hogy melyik kereskedőnél melkyik kocsi). Csak típus és évjárat no meg motor. Nem tud valaki véletlenül egy megbízható kereskedőt akinél vannak 2002 körüli 1.6-os Mazda MX-5-ösök? Mert akkor elmennék hozzá és megbeszélném vele a dolgokat. A csere csak tavasszal esedékes. De 100, hogy csere lesz. Még1szer nagyon köszönöm és várom a további kommenteket.
morgabe1
#15
2008. december 08. 12:08
Ha egy kereskedésben akarod becserélni másikra,és a tiéden van hitel,akkor a kereskedö ki szokta fizetni az autod után fenmaradt összeget. Az újat pedig ugy hitelezik be,ahogy akarod.
Akár 0%-al is!
Még lehet,hogy Te kapsz vissza pénzt.

Én 2 hete cseréltem be a fiestámat.
Volt még rajta 4-5hó hitel,amit a kereskedö kifizetett kp-ban.
És a köztes összegen számitották be az automat.
Azt kell megkérdezni a banktól elöre,hogy kb mennyit kellene fizetni, ha ki akarnád fizetni az autot.
Ugye mindig az aktuális árfolyamon számolják a hitelt,ami egy nagyobb hitel esetén igen megemeli a végösszeget...

Plussz vannak az egyéb költségek,amik 100-150Eft-t is kitehetnek. (szerzödés felbontási dij, fizetési felszolitási dijjak, késedemli kamatok...)

De ha bemész a kereskedöhöz,akkor elintéznek mindent 1-2nap alatt akár!
Bajzát2
#13
2008. december 08. 11:34
szerintem megkérdezd egy autó kereskedésben az a legegyszerűbb és el is intézik
E.lecsó
#11
2008. december 08. 11:32
szeva!
büntető kamaról nem tudok, szerintem amire gondolsz az a szerződés módosítási díj. tudomásom szerint ezen felül az alaptőkét kell kifizetned. a bank a hátralévő kamatot, vagy legalábbis jelentős részét elengedi. a gépjármű értékesítéshez viszont mindenféleképpen kell a bank hozzájárulása. a kereskedések többsége ezeket a dolgokat már símán elintézi, sokszor teljesen ingyenesen, mert a tőlük felvett hitelért jattot (üzletkötői jutalék) kapnak a bankoktól!
remélem tudtam segíteni!
üdv.: én
Tappancs
#10
2008. december 08. 11:31
Tappancs
#9
2008. december 08. 11:30
használt hiteles autot csaréltem újj autóra!!!
Tappancs
#7
2008. december 08. 11:29
szívesen segítek ha érdekel!!!
Tappancs
#6
2008. december 08. 11:28
csáó én váltottam így autot!!!
ChPh
#4
2008. december 08. 11:26
igen, valami ilyesmi. A lényeg a törzskönyv addig a banknál, míg a hitel le nem zárul...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 23 találat 2 oldalon