Dízel fordszámmérő

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Dízel fordszámmérő

Sziasztok! Nem találtam a keresésben ilyen topicot ezért nyitottam egyet, ha már létezik akkor elnézést! Szóval van egy R19 dízel autóm, és alapból nem volt benne fordszámmérős műszeregység, miután kicseréltem fordszámmérősre nem csodálkoztam rajta h nem müxik, gondoltam nicns benne jeladó, viszont a minap elkezdett csakúgy működni magától de többnyire csak leng össze vissza, helyes értéket ritkán mutatott. Nem találkozott már valaki hasonlóval? Mi lehet erre a problémára az orvosság?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Danikaaa
#5
2008. június 03. 22:21
Köszi a segít6séget, dízel autóbol lett kivéve 5500ig van órázva !
Lehet elviszem egy autóvillamosságishoz, és nem küszködök vele itthon!:S
viktor70
#4
2008. május 25. 17:59
több lehetséges variácio is van hozzá de ahoz előbb meg kell vizsgálni azt a fordulatszámmérőt közelebbről mi szolgáltatná neki a jelet

lehet a legegyszerübb az lett volna ha veszel 1 benzinest és hall elemes jeladoval pontosan beállitani max 3000 forintod bánná mert ugy biztos jo lenne én már csináltam ijet és bevált de az eredetit is át lehet alakitani
Beep
#3
2008. május 24. 08:08
Csak annyit tudnék segíteni, hogy a Lehel térnél az Aligh utcában van egy műszeres, és ők biztos megcsinálják bontosan, mert lehet hogy benzines műszert tettél bele, és az teljesen más értéket fok mindig mutattni...
Nekünk már segítettek egy párszór még régebben...
salemalaj
#2
2008. május 24. 07:37
nekem is volt külön fordulat szám mérő az autómba...mert gyárilag nem volt benn!
Nekem azt produkálta hogy járó motornál kifeküdt teljesen...kb 3szoros értéket mutatott...
Megkérdeztem h mi lehet a baja, azt mondták az h nincs megfelelő kivezetés a generátoron..elvileg ha szét szeded a generátorodat és csak az egyik tekercsről húzol le egy vezetéket és arra kötöd rá akkro jó lesz!
Ennyit tudtam segíteni!Ha nem ez a hiba...akkor vhol e környékén lesz...
Danikaaa
#1
2008. május 20. 08:24
Sziasztok! Nem találtam a keresésben ilyen topicot ezért nyitottam egyet, ha már létezik akkor elnézést!
Szóval van egy R19 dízel autóm, és alapból nem volt benne fordszámmérős műszeregység, miután kicseréltem fordszámmérősre nem csodálkoztam rajta h nem müxik, gondoltam nicns benne jeladó, viszont a minap elkezdett csakúgy működni magától de többnyire csak leng össze vissza, helyes értéket ritkán mutatott. Nem találkozott már valaki hasonlóval? Mi lehet erre a problémára az orvosság?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!