H4 100/80watt?????????

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
H4 100/80watt?????????

helló!valaki használt már h4 100/80wattos izzót személyautóba(astra f)?mik az észrevételek?ugy hallottam megégeti a foncsort meg melegedhet a vezeték is!köszi előre is a hozzászólásokat!!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
Sly Wild
#84
2011. február 17. 17:22
Sziasztok.
Én nem rég vettem Osram izzot nagyon meg vagyok vele elégedve brutális jo fénye van tudom ajánlani mindenkinek minden kocsiba.
http://www.autolampafutar.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=387&Itemid=1
suhi
#83
2011. február 15. 18:58
azért vannak normális rendőrök is!nem egyszer megállitottak !rendbe volt minden a papirokkal.mondták is hogy szép a kocsi!(mondjuk ezek fiatalabbak voltak)de volt egy helyi rendőr.megállitott:15ös alu volt rajta zsir gumikkal!belekötött hogy csak eggyel lehet rajta nagyobb tehát 14 colos meg keskenyebb gumi!mondta cseréljem le mert ha megint találkozunk baj lesz!(azóta lecseréltem 16"ra most meg 17")belekötött a szélvédőmatricába!mondom neki olyan széles lehet rajta ameddig a napelenző ér!ő mondja:az igaz de nem lehet rajta felirat max.vöröskereszt az is engedéllyel!(beszarás!!)nézi mennek e az idexek meg a tompitott stb..ezek ugye müködnek mind.de az okos azért nem szólt hogy nem volt r.tábla világitásom meg az indexek meg a h.lámpa le volt fujva feketére!hát ilyen rendőr is van!de szerencsére megusztam egy ötezres csekkel! hát ennyi!
suhi
#82
2011. február 15. 18:45
amugy nekem azért kell másik izzó mert le lett fóliázva a lámpa és ezért gyengébb lett a fénye!(most abba ne menjünk bele mit fog szólni a rendőr érte)vettem tungsram megalightot ez a +90%os!kiváncsi leszek majd a különbségre!amugy köszi az infókat!
Zsotti89
#81
2011. február 15. 14:50
kicsiny falunkban történt, helyi motoros találkozó, kb az egyik legnagyobb az országban. Felvonulás, rendőri biztosítással. Ugye ilyenkor eltekintenek a bukótól, meg hasonlóktól, tekintve, hogy biztosított, szervezett felvonulás. Na ehhez képest a gyalogos szerv kiállt, ahogy a felvezető autó elment elkezdték kiintegetni a bukó nélküli mocisokat. Ez a türhőség.
Zsotti89
#79
2011. február 15. 14:46
tudod itt helyben van egy nagy tuning szaki fakabát. lényeg annyi hogy 5-6 éve épül (egyre szarabb lesz) az autója, és akinek jobb mint az övé, az ellenség. Ehhez méltóan is bánik a polgárral.
tipo gt
#78
2011. február 15. 14:44
nekem is van 6tóságis ismerős aki otthonosan mozog olyan témákban ahol amúgy is kellene nekik...persze ő az újabb generációkhoz tartozik
Zsotti89
#76
2011. február 15. 14:39
hidd el, az intelligens rendőrnek (ne morogjatok, tényleg létezik!!!!) nem kell csúsztatnod. Ha nem olyan az alakítás ami már veszélyes, vagy nyilvánvalóan szabálytalan (illegális motorcsere, kalapált szám...) , attól eltekint.
Nevemsincs
#75
2011. február 15. 14:37
Zsotti89
#74
2011. február 15. 14:35
nem mind annyira hülye, mint amilyennek egyesek szeretnék, hogy legyen. Annyi, hogy az általában megértőbb is. sajnos a buta szerv az aki mindenbe beleköt, okoskodik és genyázik. Amelyiknek van egy kis esze, az pontosan tudja, hogy a közlekedési szabályok rendszere úgy rossz ahogy van, túl van az egész szabályozva, és csak az autósok lehúzásáról szól. Volt olyan rendőr akivel 15 percet beszélgettünk közúti igazoltatás keretein belül az autó átalakításairól. és büntetés nélkül jöttem el.
tonyiwwrc
#73
2011. február 15. 14:35
van aki tudja de itthon elég kevés az ilyentőlünk nyugatra azért ki vannak képezeve rendesen...
Zsotti89
#72
2011. február 15. 14:31
ez konkrétan oldalsó indexből volt. nem volt tökig szabályos a dolog, de nem is ezt állította, hanem azt, hogy tilos. ezt fellebbeztem meg. És mivel megnyertem a többi rendőrnek már elég volt a határozat.
tipo gt
#71
2011. február 15. 14:30
gondolod h.lenne fogalmuk h.létezik külön is ilyesmi??
Brown
#70
2011. február 15. 14:29
100/80 , 140/100 és izmos társait CSAK:

Üvegbúrájú és fémfoncsorú autóba tegyél, akkor örök élet.

Kellhet még: porcelán foglalat ( létezik:P )
Rendes legalább 40A-es BOSCH relé.
Ha elvetemült vagy, akkor rendes kábelek is dukálnak hozzá, nekem pl a testelése 20-as tápkábel. Mindehhez érdemes gatyábaszedni a töltését az autónak (új vaskosabb töltőszál, generátor felújítás...) Sok sikert
tonyiwwrc
#69
2011. február 15. 14:27

Ha az "E" jel szerint is szélességjelzőként van bevizsgálva a lámpa akkor a rendőr mehet a sunyi p..csába
tonyiwwrc
#68
2011. február 15. 14:26
volt egy ilyen ügyfelünk is.....felhívott és kérdezte mi van akkor ha a fényszóróból dőla füst.....mondtam neki hogy inkább a tűzoltókat kellett volna hívnia

most volt egy másik eset.....Pug 207-es H7 izzó felrobbant a lámpában....ki is nyírta a lámpátpedig semmi extra nem volt,sima H7.....
Zsotti89
#67
2011. február 15. 14:23
engem egy időben b.szogattak a szélességjelzők miatt, mondván, hogy az európában személyautón tiltott. Mondom jó, de akkor az összes volvo-t vonják ki a forgalomból. erre jött a szöveg, hogy az gyári. Mondom ez meg E jeles 5w-os uh viszlát. Egy feljelentett, megfellebbeztem, megnyertem, azután csak a határozatot cipeltem magammal.
pomicsabi
#66
2011. február 15. 14:22
ha addig nem ég ki a kocsija
tipo gt
#65
2011. február 15. 14:22
Halogen High Voltage-5000w na 1 pár ilyen "halogén izzó" szépen világítana
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 84 találat 5 oldalon