Mac Audio Z4100 Black Letiltott

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Mac Audio Z4100 Black Letiltott

Minap akartam bekapcsolni a zenét a kocsiba,de csak a hátsó hangszórók szólaltak meg.Megnéztem az erősítőmet és világít ugye a zöld ha működik az erölködő de észrevettem ,hogy a PIROS is világít! Gondolom én,hogy valami oknál volna letiltott,csak az a kérdés,hogy mi lehet az hiba oka?Mert garázsba állt és másnap már nemszólalt meg csak a hátsók. 4 Csatis az erősítő. Van valami RESET,gomb esetleg ami orvosolná ezt a hibát ? Sony CDX M8800 Fejegység hajtja még

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
SamaraMen
#9
2010. május 22. 13:03
fet hiba lehet. Ha a tápellátás jó.
Filléres IRF alkatrészeket kell végig kimérni első sorban, amik a hűtőbordára csatlakoznak.
TaaT
#6
2010. május 22. 12:59
vannak olyan fórumok ahol sok új topikot nyitnak 1-1 kérdés miatt, bár ebben az esetben célravezetőbb lett volna a megfelelő helyre beírni a kérdést...
TaaT
#4
2010. május 22. 12:51
nem mindenhol az a módi mint itt a CS-n...
Red 82
#3
2010. május 22. 12:50
Üdv

Hihetetlenek vagytok!

Van kimondott HIFI-s topik de azért nyítsz külön egyet...
1z0mg4L4mb
#2
2010. május 22. 12:43
1z0mg4L4mb
#1
2010. május 22. 12:47
Minap akartam bekapcsolni a zenét a kocsiba,de csak a hátsó hangszórók szólaltak meg.Megnéztem az erősítőmet és világít ugye a zöld ha működik az erölködő de észrevettem ,hogy a PIROS is világít! Gondolom én,hogy valami oknál volna letiltott,csak az a kérdés,hogy mi lehet az hiba oka?Mert garázsba állt és másnap már nemszólalt meg csak a hátsók. 4 Csatis az erősítő. Van valami RESET,gomb esetleg ami orvosolná ezt a hibát ? Sony CDX M8800 Fejegység hajtja még
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!