motorrendszám??

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
motorrendszám??

Hali Nem tudom milyen méret az , de néhány kocsin látni hátul hogy kb. motorrendszám van rajta. ez melyik tipusú, hogy szerezhetek ilyet , mennyiért? köszönöm

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9
accid
#74
2008. február 06. 09:15
Ki az a kolos? Hol tudom elérni?
Synner
#72
2008. február 06. 09:12
hívd fela kolost(rendszám ügyintéző)
accid
#71
2008. február 06. 09:11
Hogy lehet elintézni B-s rendszámot engedélyeztetni autóra? Mi a menete?
boriszb5
#70
2007. május 14. 19:31
flamerPUG
#69
2007. május 14. 19:21
még anyi kérdésem lenne hogy a B-t és a C-t lejhet kombinálni?
B-t elöre és C-t hátra?
olvastam a jogszabályokat
GERISON
#68
2007. május 14. 15:27
Hol gyártanak ien tipusú rendszámtáblát?Bármeik matricás műhyel megcsinálja?
Vectra555
#67
2007. május 14. 15:19
5) A közlekedési igazgatási hatóság a forgalmi engedély hivatalos feljegyzések rovatába és a nyilvántartásba a „B, illetve D típusú frsz. engedélyezve” záradékot jegyez be. A D típusú rendszámtáblára vonatkozó záradék bejegyzése a gyártásról szóló igazolás bemutatása után végezhető el.

Okmányirodában pontosan megmondják. Tudtommal kell gyártási engedélyt kérni, aztán amikor bejegyezteted a forgalmiba, akkor leadod az A tipusút....
GERISON
#66
2007. május 14. 15:16
Hello nem tudja valaki mi a menete annak ha D tipusú rendszámtáblát szeretnék igényelni?
Vectra555
#65
2007. május 14. 15:02
(2) A rendszámtábla típusai:

a) A típusú, 520x110 mm nagyságú,

b) B típusú, 240x130 mm nagyságú,

c) C típusú, 280x200 mm nagyságú,

d) D típusú, 520x110 mm nagyságú (öntapadós fólia).

Vectra555
#64
2007. május 14. 15:00
47. § (1) Az A típusú rendszámtáblát kell felszerelni a személygépkocsira, az autóbuszra, a tehergépkocsira, a vontatóra, a nyerges vontatóra, a mezőgazdasági vontatóra és a lassú járműre előre, továbbá a felsorolt járművekre, valamint a pótkocsira és a félpótkocsira hátulra akkor, ha az elhelyezésre elegendő hely áll rendelkezésre, és a rendszámtábla a külön jogszabályban előírt módon megvilágítható.

(2) C típusú rendszámtáblát kell felszerelni az (1) bekezdésben felsorolt járművekre hátulra, ha az A típusú rendszámtábla felszerelésére nincs elegendő hely, vagy ha az A típusú tábla a külön jogszabályban meghatározottak szerint nem világítható meg.

(3) B típusú rendszámtáblát kell felszerelni a motorkerékpárra hátulra, a motorkerékpár oldalkocsijára előre.

(4) Ha a rendszámtábla felszerelésére nincs elegendő hely, vagy ha a rendszámtábla az átlagosnál nagyobb sérülési veszélynek van kitéve (pl. autóversenyzés), a közlekedési hatóság igazolása alapján engedélyezhető a B típusú rendszámtábla felszerelése, illetve a D típusú rendszámtáblának a jármű elején történő alkalmazása.

(5) A közlekedési igazgatási hatóság a forgalmi engedély hivatalos feljegyzések rovatába és a nyilvántartásba a „B, illetve D típusú frsz. engedélyezve” záradékot jegyez be. A D típusú rendszámtáblára vonatkozó záradék bejegyzése a gyártásról szóló igazolás bemutatása után végezhető el.

flamerPUG
#63
2007. május 14. 14:37
és tényleg a Lacikáék vették meg
akkor tényleg nem éri meg
akkor marad az ablakban
Feryke
#62
2007. május 14. 14:23
u.i: most a képeidet nézegetve, a haverodék vették meg a régi lökőm
Feryke
#61
2007. május 14. 14:22
nerkem házi volt elöl.... vagyis nem házi hanem dekorboltba lett csináltatva! azonnal kikaptak... rendszám le, forgalmi el... és szophattam a faszt..nem éri meg mert 50ezer forintig büntethető pénzbirsággal
flamerPUG
#60
2007. május 14. 14:15
sziaszok!
Nekem is rendszámmal kapsc lenne egy kérdésem!
Csütörtökön megyek csináltatni, hátul kétsoros USA {motor} rendszám lesz, de elöre nem tudom milyen legyen! Ugy tudom és aki segit nekem srác ö is azt mondta hogy matricában már csak a normál méreteset lehet elintézni, mert már ilyen minimatricát már nem fogadnak el. Mégis most épült uj autoknál még mindig látok kisrendszámot, namost ezt akkor hogy lehet? házilag nyomtatok egyet és kész? erröl kinek mi a tapasztalata, mert ha ez igy van, akkro végülis van elöl rendszám, ergo nem köthetnek bele, csak max trafinál nem veri vissza a fényeket
erre kéne nekem valami jo tipp, vagy tapasztalat kivel menyire szarakodtak otthon nyomtatott rendszám miatt
Jeti
#59
2007. május 05. 18:17
Hát én azt nem tudhatom de szerintem elég fura elöl egy kockarendszám.
tomitam
#58
2007. május 05. 18:10
Nálunk az a divat,hogy csinálnak kisméretü levonó rendszámot előre csak ugy maguktól.Nem tudom mikor találkozik valamelyik egy jóképességü kpm-sel vagy rendőrrel.
Hayame
#56
2007. május 05. 18:01
Mi a trendi?
carlosrcng
#55
2007. május 05. 18:00
Én úgy tudom hogy legyártani már csak EU-st fognak, a régit már csak leadhatod, felejtheted.
Ha tönkrement, akkor az az apropója az EU-s verziónak, ha bármi más miatt cserélsz, akkor az.

Én május 10.-e körül, már éppen az únióban kaptam még előre "D"-t, hátra "B"-t. Elöl evidens volt, másra nem volt hely. (Amúgy leszarom hogy miből van, a mérete miatt kellett. Nekem fémből is jó lett volna...) hátul már komplikáltabb volt. Csináltam 2 új rácsot, ami bement a régi "A" rendszámtábla alá. Aztán világítást átvariáltam középre 1 lámpával, majd odamentem hogy túlmelegedik a gép, mert az "A" típusú a fél szellőzést eltakarja.
Akkor még beírták a forgalmiba és kész.
Vigyázok is rájuk mint szemem fényére, nehogy EU-st kelljen vennem!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Összesen 174 találat 9 oldalon