Új műszakivizsga szabályok ki mit tud?

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Új műszakivizsga szabályok ki mit tud?

Hallot valaki erről??

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Zolman
#548
2007. május 06. 13:56
ha foltokban rozsdagátlós a fényezés... abba beleköthetnek?! (2 küszöb, 2 ív most heggesztették)
carlosrcng
#547
2007. április 05. 18:20
Ezért jó a Lotus, legtöbb zsaru nem is látott még olyat, arról nem is beszélve hogy fogalma sincs mi való bele, meg mi gyári.
Aztán van a gyári motorsport cumó, amiben ott figyel a logo, de elvileg nem közforgalomra való, stb...
carlosrcng
#546
2007. április 05. 18:15
"A gyári alkatrészekben benne van a cég logója..."

Ez egy faszság, a gyártó logoja van benne.
Tekintettel arra hogy az a hőskor már rég elmúlt amikor egy autógyártó szinte mindent megcsinált házon belül, mára már a beszállító cég logóját láthatod!
Néha van gyári logo is, de sokszor nincsen.
Nekem a Fordomon gyári 15"-os alufelnim van, eredeti Ronal, azzal tolták ki a gyárból!
A Lotuson Rimstock felni van, sehol sincs rajta Lotus logo.
Középen a jel az más, az egy külön alkatrész!

Más:
Fólia:
Természetesen azért nem jó a hátsó sötét fólia, mert nem lehet átlátni a kocsin.
NYILVÁN egy teherautón se, meg egy buszon se lehet átlátni.
De kérdezem én, nem biztonságosabb átlátni egy gépen? Hányszor haladsz pont busz mögött? Élvezetes?
Arra törekedik az ilyen szabály, hogy ne szaporodjanak az olyan gépek, amik falat jelentenek az efféle látószögeknek.

Aluszárny: NEM gyalogosvédelem az első szempont, hanem az hogy az egy ökörség! Az Aluszárnyak többsége frankó távolkeleti termék, már újkorában is sokszor alulméretezett rögzítési megoldásokkal. Németo.-ban sok ilyen szárny "leköszönt" már a tuninggépekről, nyilván senki sem szeretne ilyet a pofájába kapni.
Rengeteg ökör user akkor sem figyel oda, amikor a spojlert túl meredekre állítja, meg akkor sem, amikor a rögzítést elvégzi.
A fizikát a legtöbb ember eléggé gyorsan elfelejti, és fogalma sincs hogy milyen erők ébrednek a neméppen arra tervezett csomifedelen, vagy épp a rögzítési ponton! Az a fém spojler engedélyezett, ami az autó vázához van rögzítve. Na ilyenből alig van néhány, szerencsére!

Én a jogsikat bírálnám még felül, és egybekötném fizikavizsgával, mert elképesztő hogy mennyi barom van az utakon...
Az autók meg egyre erősebbek lesznek, na ebben van a veszély!
kayo
#543
2007. április 05. 16:43
akkor mindegy lehet nem tul nyer ölenne bevásárolnom a gépbe mondjuk peugeot cuccot
streetvand
#542
2007. április 05. 16:43
Na léptem "szabályos" autót építeni

Holnap benézek mire jutottatok

morgabe1
#541
2007. április 05. 16:41
Franciát.... Peugeot,Renault,Citroen....
Ezekhez sok cucc kell....
Tisztelet a kivételnek!
kayo
#540
2007. április 05. 16:40
igen bontóóód és fordot nem bontassz?:):)
morgabe1
#539
2007. április 05. 16:37
Nekem bontom van....
Mi van,ha megveszek egy jelölt autót,és eladom a karosszériaalkatrészeket valakinek??????
Vagy nem adhatom majd el????

A másik...
Az autotolvajok már nem igy dolgoznak!
Belizingelnek 5-6 autót 1 hajéktalan nevére,majd szétszedik!
2 hónap mulva meg bejelentik,hogy ellopták.......

Ezért irják a statisztikák,hogy ennyi lopott autó van!
fReak
#538
2007. április 05. 16:34
az lett volna a ciki, ha megbukik az ellenörzésen... bár sztem egy bejáratós 300km-es motor még nem feltétlenül produkál jó értékeket...
kayo
#537
2007. április 05. 16:33
ád kettő megint hogy kibasztak az autótolvajokkal mien titkos akciot szerveztek mi?:):)HÁHÁÁÁ MAJD AZ UV A MEGOLDÁS!!! szerintem még kis sem találták hogy csinálják meg az autotolvajok már most tudják hogy hogy lehet eltüntetni.
kayo
#536
2007. április 05. 16:31
vagy ha leint egy kpm-s elenörizni hova dugja a szondát. mert nincs fent a hátsó dobom. erre amugy van egy jó sztorim.kpm leintette az egyik oroszlányi ürgét a zsir a6 audijával amiben volt kereken 300km és vazz beledugta a szondát.a fasz meg mondta uram az autó 5 napos.Erre:hogy öt az nemérdekli.
fReak
#535
2007. április 05. 16:31
most voltam zöldkártyát csináltatni... ki mondta azt a hülyeséget, hogy egy C20XE moci soha nem megy át a hivatalos mérésen... sima ügy volt...
morgabe1
#534
2007. április 05. 16:31
Én az enyémhez nem engedem oda öket,az biztos!
Majd valami szar UV festékkel összebasszák az autót!!!!
Aztán arrajön valami körbeneonos autó,Én meg viritok a sok alvázszámmal az autón körbe....
Meg mi lesz,ha lepolirozom géppel!?!?! Leviszi mint az álat!!!!
streetvand
#533
2007. április 05. 16:28
pedig a G2ben levő 1.8 és az Audi turbós 2.2ese között első sorban csak 1 hengernyi a különbség...
Kell bele 4 Audi dugó+hajtókar, pár tőcsavar, egy normális csiga, meg meg kell etetni értelmesen benzinnel. ennyi. és nyersz kb 350 lovat...
kayo
#532
2007. április 05. 16:27
nemtudom egy 300-400 ezres flip-flop fényezett kocsi tulaja hol engedné hogy hozzáérjenek a kocsihoz:)
morgabe1
#531
2007. április 05. 16:25
A muterjukat keresik,hátha megtalálják!
A bevizsgálócéget volt belügyminiszterünk kft-ja irányitja! Szerinted minek????
Mist az UV gravirozást is be akarják vezetni,amit 20 helyre kellene minden autóba!
Az a cég pedig a BRFK volt ezredese kezében van....
Levinnyog
#530
2007. április 05. 16:25
komoly lehet a szituáció... szeretném legalább egyszer látni a jagelló fejét..
kayo
#529
2007. április 05. 16:23
mert ök a kpm.ennyiért semmi másért.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Összesen 788 találat 40 oldalon