FEREGTUNIN, avagy hova ne vidd a vasadat

Témakör: Off-topic
aktuális téma
FEREGTUNIN, avagy hova ne vidd a vasadat

Sziasztok cs-s társaim! Ebben a fórumban a feregtuningal kapcsolatban osztanék meg pár dolgot; 3,5 hete elvittem hozzájuk az autómat, kaptam rá egy másfél hetes határidőt, hogy megcsinálják. Tehát ez volt a követhező hét hétvége. Mivel, hogy 120km-re van tőlem, igy hétvégén felhívtam, hogy készen van e már az autóm, mert akkor keresnem kell valakit aki elvisz. Közölte a srác, hogy leghamarabb hétfőn, legkésőbb szerdán készen lesz, csak csúszik a munkával. Ekkor még nyugodtam azt mondtam, hogy rendben, de ugye hívogattam minden este, fuvart intéznem kellett. Szóval még szerdán sem lett kész, meg csütörtökön sem, pénteken sem, ---állítólag 2 nap alatt nem száradt meg a szórógitt, aminek száradási ideje kb 3-4 óra--- Szombaton nagynehezen elkészült a "Remekmű"... Mielőtt elmentem volna a kocsiért, felhívtam a srácot, megkérdeztem, hogy milyen lett. Erre ezt a választ kaptam: Hááááááát, jó. Ekkor már selytettem, hogy baj van.... 1,5 iszonyat zötykölődős út után megérkeztem Hévizgyörkre. Bementem a festő "műhelyéhez" -ami sztem valami garázs lehetett- előtte állt az autóm, holt koszosan, gittporosan....Körbejártam az autót, és a hideg kirázott a látványtól.. Festék agyonfolyva, mattok a festett elemek, hullámosak....fele le sem volt lakkozva....a motorháztetőn volt két kis pötty amikor odavittem, mikor elhoztam már 10 volt rajta, ami elég érdekes.... Az indok, hogy miért nem tudta normálisan megcsinálni: Siettettem(2,5 hete volt rá!!!!!!!!), rohadt az ajtó, meg a sárvédő (könyörgöm, ez egy két éves autó, semmi baja nem volt az elemekne, mert átnéztem miután elhozattam a bontóbol) Szó mi szó, az egész egy gány munka, mindenki gondolja meg jól, hogy hova viszi szeretett autóját, nehogy úgy járjon mint én.... Aki megszeretné csodálni a FEREGTUNING munkáját, az nálam még 2 hétig megteheti ---utána viszem újra festőhöz---

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
2 3 4 5 6 7
Adam Vito
#12
2007. szeptember 07. 00:44
2éves verda... csak plust kellett volna rányomni ami formát akarsz a kasztninak de fel..sz az ilyen
Olibee
#11
2007. szeptember 07. 00:42
higgadt lettem volna én is...de,hogy visszamennék az 100...lenne egy kis para a gyereknek...
Gabo Boy
#10
2007. szeptember 07. 00:42
JAh, a legjobb, úgy adtam oda a kocsit, hogy ragassza le a belsejét, ne legyen koszos...
Tudjátok hogy hoztam el???
Tiszta gittpor a belseje, még azt sem tudom, hogyan fogom kitakarítani
desyr
#9
2007. szeptember 07. 00:42
aztakurva! tuti levágnám mindkét kezét!
SS Tuner
#8
2007. szeptember 07. 00:41
Aztakurva!!! Én jövő7-en vittem volna oda az autóm, de ezután a sztori után szerintem gyorsan keresek mást.
Adam Vito
#7
2007. szeptember 07. 00:41
nem vagyok ilyenkor 100as. az ilyen dolgok elborítják az agyamat... valszeg én most kocsi nélkül zárkában ülnék de az ilyen állatságokat meg nem tudod bebizonyítani csak hetek hónapok alatt...
Gabo Boy
#6
2007. szeptember 07. 00:41
én higgadtam elhoztam a kocsit, igy most annyival vagyok előrébb 1 hónap alatt, hogy talán gittelni nem kell annyit
Olibee
#5
2007. szeptember 07. 00:39
én vissza mennék!
tuti elborultam volna
Adam Vito
#4
2007. szeptember 07. 00:39
én holnap visszemennék!!!
ne szarakodj, peres úton csak leszívnak és kapsz kb 200k kártérítést, egymással megyezve meg elérhetsz mást is!!
mondom!!! a konditeremben nem kerülnek sokba dolgok!! menj vissza h. kerítsen elő 500K-t különben nem fog aludni éjszaka!!
Gabo Boy
#3
2007. szeptember 07. 00:37
elmondom neked, hogy nem akarta odaadni az autót, mivel megmondtam neki, hogy ez a munka pénzt nem ér....
de miután elmagyaráztam neki, hogy vagy adja magától, vagy holnap visszajövünk (csak az kellemetlenebb lesz neki) utána már odaadta, deeee
még kihozta előtte a flexet, hogy leszedi róla a festéket és a gittet, mert az az övé. Miután látta, hogy komolyan gondolom h visszamegyünk a kocsiért és már telefonálok is, igy már odaadta
Adam Vito
#2
2007. szeptember 07. 00:33
szarházi... én bemennék egy konditerembe adnék 2sört fejenként 6srácnak és elmennék "tárgyalni"
Gabo Boy
#1
2007. szeptember 07. 00:31
Sziasztok cs-s társaim!
Ebben a fórumban a feregtuningal kapcsolatban osztanék meg pár dolgot;
3,5 hete elvittem hozzájuk az autómat, kaptam rá egy másfél hetes határidőt, hogy megcsinálják. Tehát ez volt a követhező hét hétvége.
Mivel, hogy 120km-re van tőlem, igy hétvégén felhívtam, hogy készen van e már az autóm, mert akkor keresnem kell valakit aki elvisz.
Közölte a srác, hogy leghamarabb hétfőn, legkésőbb szerdán készen lesz, csak csúszik a munkával. Ekkor még nyugodtam azt mondtam, hogy rendben, de ugye hívogattam minden este, fuvart intéznem kellett.
Szóval még szerdán sem lett kész, meg csütörtökön sem, pénteken sem, ---állítólag 2 nap alatt nem száradt meg a szórógitt, aminek száradási ideje kb 3-4 óra---
Szombaton nagynehezen elkészült a "Remekmű"...
Mielőtt elmentem volna a kocsiért, felhívtam a srácot, megkérdeztem, hogy milyen lett. Erre ezt a választ kaptam:
Hááááááát, jó.
Ekkor már selytettem, hogy baj van....
1,5 iszonyat zötykölődős út után megérkeztem Hévizgyörkre. Bementem a festő "műhelyéhez" -ami sztem valami garázs lehetett- előtte állt az autóm, holt koszosan, gittporosan....Körbejártam az autót, és a hideg kirázott a látványtól..
Festék agyonfolyva, mattok a festett elemek, hullámosak....fele le sem volt lakkozva....a motorháztetőn volt két kis pötty amikor odavittem, mikor elhoztam már 10 volt rajta, ami elég érdekes....
Az indok, hogy miért nem tudta normálisan megcsinálni: Siettettem(2,5 hete volt rá!!!!!!!!), rohadt az ajtó, meg a sárvédő (könyörgöm, ez egy két éves autó, semmi baja nem volt az elemekne, mert átnéztem miután elhozattam a bontóbol)
Szó mi szó, az egész egy gány munka, mindenki gondolja meg jól, hogy hova viszi szeretett autóját, nehogy úgy járjon mint én....
Aki megszeretné csodálni a FEREGTUNING munkáját, az nálam még 2 hétig megteheti ---utána viszem újra festőhöz---
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
2 3 4 5 6 7
Összesen 132 találat 7 oldalon