Retkeztelek de vállalom!

Témakör: Off-topic
aktuális téma
Retkeztelek de vállalom!

Forum szabályzat: 1.: bármit írhatsz szájkaratézhatsz anyukázhatsz!!!! Nem leszel moderálva 2.: ha netán verekedés fajul belőle, videót kérünk fel és képeket!!! Ha nem teszed moderálva leszel 3.: kitiltással jár az a személy aki az első két szabályzatnak nem tesz eleget!!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Ricsy
#15
2010. június 24. 16:24
Ja és "nem kell nagy csak jól kell összerakni"
Ricsy
#14
2010. június 24. 16:20
Amit írt az elítélem én is
De az autót ne bántsd mivel az tényleg nagyon megy. Amúgy a gyári adat az 7.valamennyi 0-100-ra úgy tudom neki.
Hidd el azt a kis kasznit az a 1.4T nagyon is repíti
Snupi
#13
2010. június 24. 14:55
Vicces a kis fiú Bele verheti a faszát a kis bevásárló kocsijába úgy nézem mindenki az ászok ászának tartja magát . Miért van az hogy egyesek pofája nagyobb mint a moci az autójukba ??? 8 másodpercet sose ment az a szar XD Még ki zsírozott szakadékban se erős hát széllel
Ne törődj vele szard le azt a majmot .
Dogeba
#12
2010. június 19. 17:35
prestige
#11
2010. június 18. 10:13
:D:D hát jót röhögtem rajta... :D amugy lehet a gyári vége 185 de az már megvolt 4.-ben egy elhagyatott úton...csak ahhoz kecskemét- pest kéne hogy 5.-ben kiforgassam 195-ig mondjuk :D:D
Szepike
#10
2010. június 18. 01:28
Ez kurva kemény:D de elárulok neked yaris gyári vége 185 km/ h és ha már 3masban jár ahol te kettesben :D lehet azt jelenti hogy rövid a váltója, ami meg végsebességre gyenge:D:D:D:D:D:D

Én még ilyet nem kaptam :D
prestige
#9
2010. június 17. 16:29
prestige
#8
2010. június 17. 16:22
üdv mindenkinek, ha már van ilyen jötem egy finomsággal, nem csak retkezett a srác, hanem minden előzmény nélkül kaptam egy szép levelet tőle, amit megosztok most veletek, én nem irtam neki semmit nem is értettem miért irt ilyeneket, csak kihivtam az arénában... íme:


Hali

Te idióta parasztgyerek!Vak vagy, vagy csak a Gyári hiteles vagy szar Yarisodra vagy ennyire büszke?
A képen egy Renault 5 GT látható, az adatlapon egy Honda Civic 1.4 16v szerepel!
Azt áruld már el, hogy ez mire jó?
Élőbe kíváncsi lennék mit tud gyári Yaris, a hondámba most cserélek motort, de mot is mennék veled egyet, mert ha tolom akkor is jobbat mennék mint Te!
Nemtudom, miért hiszi mindenki, hogyha jogosítványt kap akkor fasza gyerek és tud is vezetni, pedig ez nem így van!Te is ilyen kis hülyegyerek vagy!Azt se tudod, hogy mit tud egy GT, garantálom, hogy dupla olyan gyors mit egy Yaris!
A GT egy életérzés, amikor én a harmadikat váltom te csak a 2at, mikor még 180nál úgy húz mint a tiéd hármasba akkor röhöglek kiMosolygó arc Hangulatjel
Amikor a lámpánál beáll mellém egy család kedvence kisköcsög egy általa jónak hitt új autóval amibe kétszer akkora motor van és a kis ötös megindul úgy, hogy a rendszámot se tudja leolvasni!Akövetkező lámpánál meg át se mer nézni, vagy zavarában elkezd kérdezősködni!Te pont ezek közé tartozol!

Örülök hogy kihívták,
Remélem büszke vagy magadra!
Remélem összetöröd magad és nem is nézel többet autóra!

baticom
havigeri
#7
2010. június 17. 14:44
na most azt teleírva itt indul a másik
Ricsy
#6
2010. június 16. 01:44
csak kettő van de te mondtad nyissak neked egyet mert nem tudod erre megnyitom te meg 5percre rá megnyitod a tied
Szepike
#5
2010. június 16. 01:43
jó de most hány ilyen legyen te?:D de jó kitaláltam azt lett 3 forum :D
Ricsy
#4
2010. június 16. 01:42
vagy nem de akkor marad szepié ezt meg ha lehetne töröljék
Ricsy
#3
2010. június 16. 01:44
látod cuci ha beleírok megjelenik ez is
Cucmey
#2
2010. június 16. 01:41
Ricsy
#1
2010. június 16. 01:36
Forum szabályzat:

1.: bármit írhatsz szájkaratézhatsz anyukázhatsz!!!! Nem leszel moderálva

2.: ha netán verekedés fajul belőle, videót kérünk fel és képeket!!! Ha nem teszed moderálva leszel

3.: kitiltással jár az a személy aki az első két szabályzatnak nem tesz eleget!!!
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!