RENAULT LAGUNA I,II

Témakör: Real life
aktuális téma
RENAULT LAGUNA I,II

Sziasztok! Szeretnék összehozni egy közösséget, fórumot, és majd idővel egy weboldalt lagunásoknak. Aki támogatná ezt az ötletet az írjon. Szívesen olvasok bármiféle ötletet, hozzászólást az oldallal kapcsolatban.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
Sly Wild
#42
2012. szeptember 17. 19:19
Danilaguna
#40
2011. december 15. 18:24
Szevasztok
Egy kérdés főként Laguna II tulajdonosokhoz
Nektek is log a hátulja ránézésre?
Vagy csak az enyém ilyen mert nekem a kaszni és a gumi teteje között elöl 7 cm hátúl meg 4 cm szerintem ez nem normális! ha valaki meg tudná mérni nekem hogy neki mekkora a távolság azt nagyon megköszönném!
-Andrew-
#39
2011. november 19. 22:09
Sziasztok!



Tudom, hogy nem Laguna, de dekkolok az út szélén és hátha tudtok segíteni.

Kangoo 1,5 dci. Kivettem az aksit bebikázni egy másik kocsit, visszatettem, mindenem kigyullad, csak az izzítólámpám nem és nem indul be. Immo?

Tudok rá valami gyors megoldást?



thx
Danilaguna
#38
2011. november 19. 17:15
Hello
Tudna valaki segíteni használt tuning boxot keresek az 1.9 es Lagunámba! vagy újat jó áron! aki tud valamit írjon az oldalamra! előre is köszönöm
deflektor
#37
2011. szeptember 10. 17:54
elég költségesnek tűnik nekem ez a v6, lehet maradok a 2.0-nál. annak a vezérlése jobban finanszírozható a pénztárcámból. Beregisztráltam a fórumba olvasgatok csendesen.
akos5555
#36
2011. szeptember 10. 10:08
Songo
#35
2011. szeptember 10. 09:05
hát millió és 1 dolog van, de a legtöbb hiba inkább csak alku alapnak jó.
Javasolt tetőablakosat nézni mert az késöbb nem rakhatóbele csak nagy amcerával :D a többi pótolható. Ha nyomva kell tartani a gombot az induláshoz az kártyaolvasó hiba. javítható de az új 35k (alkualap) ha a szabadkéz funkció nem működik megfelelően, ha a xenonok nem bólintanak, ha valamelyik trafó nem megy és nemjár mind a 6 henger.

Ami komoly probléma ha a váltó R-be és Dbe rakáskor ránt egy nagyot mert akkor vezérlés cserés lesz ami viszont 250-300k kiadás

Keréknyomás ellenörző ha nem megy megint csak alkualap. de mivel tele van elektronikával így millio dolog lehet idegesitő apró hibával. Ha a 2 középső szellőzőnek a rostélya bevan lökve akkor azért hisztozz mert szétkell szednia műszerfalat érte. 1délután meló de idegesitő nekem 1 éve várja hogy megcsináljam :D talána jövőhéten nekiesek már. adatlapomon a laguna forum címe ott tudunk többets egiteni, ha van kiszemelt darab

üdv

deflektor
#34
2011. szeptember 10. 08:09
városban nem nagyon mozgolódok most se így azt nem is veszem figyelembe. főleg pálya és országút. Éves szinten 10-15e km-el számolok. mire érdemes odafigyelni, ha ha venni akarok egyet? Milyen típushibái vannak?
saabyka
#33
2011. szeptember 09. 12:27
Viszont ha valakinek van ilyen szívesen elcserélném az enyémre.Köszönöm.
saabyka
#32
2011. szeptember 09. 12:25
Hali.Én tudok erős faintos felnit.
Véletlenül pont az enyém!!!
100 papírért vihető.
Bomba gumikkal. Felni!!!
Songo
#31
2011. szeptember 09. 12:16
Szia
3.0 V6: pálya 130 8-9 liter klima függvényében
városi hazsnálatra nem igazán alkalmas mert belvárosban 15-18litert bezabál ittis attól függően hogy van-e klíma. Én imádom de a 70litert megeszi 400kmen belül. Gázosítva már nem rossz megoldás mert van egy 200lovas autód aminek a fogyasztása 6liter benzinnel ér fel.
Ez egy erőgép. Neszámíts ülésbe préselős rajtra. Viszont ha 90nél padlógázzal kell előzni akkor nemárt belekapaszkodni a kormányba :D

Szervízköltség: Ha az előző tulaj nem szart telibe nem nyírta szét akkor mondhatni elég igénytelen jószág. Vezérlés ékszíjszet húzós de 120k km-enként azta 200at rákell költeni. Én éppen bontok 1et mert az én elöző tulajom szart rá és a motor sinylette. hengerfejes lett felrobbant a hűtő. De mostmár rendben van. imádom!
Danilaguna
#30
2011. szeptember 08. 18:17
én is benne lennék a dologban! ha tudok valamiben segíteni tanácsot adni szóljatok!!
deflektor
#29
2011. szeptember 06. 17:45
sziasztok!

gondolkodom egy 2001-2002-es laguna vásárlásán. érveket szeretnék hallani mellette és ellene. v6 automata vagy 2l benzinest érdemesebb? melyik mennyit eszik (főleg pályán) mennyire szerviz igényes gondok bajok vele stb.
Vucsek
#28
2007. július 13. 15:53
Hát eléggé le van itt lassulva az élet ahogy nézemSajnos én nem tudok ilyen toldatot de azthiszem az egyik lagunás társunknak van sport légszűrője,majd meg kérdezzük tőle nekem is kellene valami ilyesmi tuning ez annyira nem húzós dolog csak nem sok hely van a motortérben ahova be tudod rakni úgyhogy hideg levegőt szííjjjon!!!
rasputyi
#27
2007. május 09. 10:45
Sziasztok. Gondoltam én is bővítem a lagunások táborát itt a forumban is.
Lenne egy kérdésem, bár Soma1 -től kérdeztem privibe de több szem többet lát alapon megkérdeznélektiteket is, hogy szeretnék sportlégszűrőt az autómba, de ennek olyan hülye ovál végződése van a égszűrőnél és esetleg tudtok -e olyan helyet ahol ilyen toldatot, átalakítót vagy akár krómozott csövet lehet kapni.
Vucsek
#26
2007. április 24. 22:13
Megjött a várva várt felnim Alessio Super mellett döntöttem és még nem bántam meg,remélem nem is fogom gyönyörű a kocsinMajd teszek fel róla képeket ha lesz egy kis időm
Vucsek
#25
2007. április 03. 21:52
Köszike
ISuDevil
#24
2007. április 03. 21:46
Sziasztok!
Esetleg itt nézz körül:Felnik
Vucsek
#23
2007. április 03. 19:48
Sajna nemtok,ilyen jó gépet dieselben!De most megnézem a képeket a keresőben
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 42 találat 3 oldalon