Cikk: Vízzel működő autó??

aktuális téma
 Vízzel működő autó??

Magyar szabadalom a vízzel hajtott robbanómotor Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4
zolika87
#66
2012. február 06. 09:53
! az ööszes videója erről szól, 4.2-es ford
zolika87
#65
2012. február 06. 09:52
el lehet gondolkozni a videón, hasonló lesz nekem is, aki nem hiszi csinálja meg, utánna lehet beszólni ....
L2106-1
#64
2012. február 06. 09:40
Nem értem,miért kell mindenhova "politikát" beraknod?
Nigger83
#63
2012. február 06. 09:37
ekkora marhaságot
zolika87
#62
2012. február 06. 09:33
ez elég gyenge, nemsok változást fogsz észre venni, nekem is hasonló van a garázsomba, csak én magam raktam össze, én csak simán magának a víznek megnéztétek mennyi az ellenállása?.... azért kell hozzáadni + valamit, ha elmondanám nem lenne érdekes, csak gondolkodni kell hozzá mi segíti jobban az víz bontást, vagyis a vizet kell javítani a jobb áramvezetéshez, és rozsdamentes, acéllapok zsírmentes azért hogy az egész felületen végbemenjen a bontás, de annyit elárulok hogy ez a cellás módszer max 1 motorra jó autóba tessék spirált hajtogatni

a kínos megjegyzést kerülném szal akárki fikázhat sose fogom lereagálni, mint írtam, ha kész leszek megmutatom, ennyi.

a vaterás cuccot még 1x szólok mielőtt csalódni fogtok és lefiikázzátok sima vizzel és ilyen cellával max robogóra vagy benzines fünyíróra, autóra ne, ami jól termel az benzin nélkül beindítja az autót!
wood
#59
2012. január 21. 19:43
upsz... nem ide szántam
wood
#58
2012. január 21. 19:40
Néhány évvel a globális felmelegedés után...
xela
#57
2012. január 21. 19:27
/Irak/ "Ha valaki nem érti mi az az energia lobbi, mekkora számok repkednek, és hány millió ember fizeti meg a lobbi mint extra luxus életét, és az energia, hogy is áll össze függésbe mindennel. Még az alsó gatyánkkal" is!
Ne hatalmas céget nézzünk, hanem a véres hadi koncon szintén osztozó MOL-t.
Egy idézet a MOL "Rendkívüli tájékoztatásából".

"Irak, Kurdisztán Régió: Riport az Akri-Bijeel blokk munkaprogramjáról és a 2012-es kilátásokról."

Budapest, 2011. december 28.

""A Bekhme-1 kúton folytatott tevékenységet felfüggesztjük. A MOL Shaikan és Akri-Bijeel blokkokban lévő, korábban megbecsült és publikált, teljesen hígított, kockázatmentes, prognosztikus kitermelhető készlet várakozásain a kúttesztelések eredményei várhatóan nem változtatnak.

A MOL számára jelenleg egy fúróberendezés végez munkálatokat az Akri-Bijeel blokkban, további kettőt pedig 2012 első negyedévében helyezünk üzembe. Két fúróberendezést a MOL-Csoport egyik fúrási szolgáltatócége, a Rotary működtet. A következő évben a MOL munkaprogramját több kutató és lehatároló kút fúrásával, illetve jelentős szeizmikus munkálatokkal is gyorsítja. A MOL 2012-ben az Akri-Bijeel blokkban tervei szerint több, mint 100 millió USD-t költ a megnövelt kutatási, mezőlehatárolási és próbatermeltetési programjára."


Lássuk csak még egyszer: 100 millió dollárt költenek csak erre! Az magyar pénzben 2012 elején; 24,2 milliárd forint! El tudja képzelni az olvasó, hogy mennyi pénz ez? Viszonyításképpen: Öt és fél milliárd forinttal kell hozzájárulnia 2012-ben Magyarországnak a NATO költségvetéséhez. Ezt a pénzt a MOL, az imént említett beruházásból, a 100 millió dollárból, négyszer tudná egymaga kifizetni! És ebből vajon mennyi lehet a magyar autósok és fuvarozók pénze? Sőt az egész magyar vásárlóközönség pénze, akik megfizetik a jelentősen megemelkedett szállítási költségek élelmiszerekbe és egyéb árukba beépített árait
LJ80.
#54
2012. január 20. 21:02
Tánci tánci!

De régen hallottam!

Pécsen van egy cég aki ezzel foglalkozik. Cimborám is ráállt a vizes motorra. Remélem sikerül neki valami okosat ööszehoznia, amit természetesen nekem is átad!
monky
#52
2012. január 20. 20:14
Mérnöki szinten vitatkozunk?
monky
#51
2012. január 20. 20:13
Nem megsértődni kell,hanem bebizonyítani ,akkor elhiszem,figyu,12 lieres fogyit levinni még 6 literre is kemény,szerinted ezt ki hiszi el.Egyébként mi a szakterületed?
zolika87
#50
2012. január 20. 20:06
fikázhatsz rohadtúl nem érdekel én tudom mit csináltunk, csak nem kell okoskodni és pinokkiózni azzal aki néha használja is az eszét, és injektoros volt... többet nem kommentelek mert nem alacsonyodom le erre a szintre.
monky
#49
2012. január 20. 20:03
5,5 liter???? az kb fele! ekkorát azért nem illik pinokkiózni,egyébként nem nőtt az orrod?
monky
#48
2012. január 20. 20:01
Karbis,vagy befecsis volt a g2?
monky
#47
2012. január 20. 20:00
Nem illik ellopni,és felhasználni az 1000 suzukisok 5 literes szlogenjét!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4
Összesen 66 találat 4 oldalon