LAMBO ajtó mechanika

Témakör: Tuning
aktuális téma
LAMBO ajtó mechanika

amerikai tipusu rengeteg autóra felszerelhető!220e forint-ért.garanciával

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6
kojakarett
#113
2010. október 14. 09:26
Bocs, csak Volkswagen.


Lamborghini-Forum: 305 km/h-nál szélzaj, tovább nem tudom!

Audi A8-Forum: Hol tudom a Rolexemet megjavíttatni?

Fiat-Forum: Hallo? Én vagyok itt az egyetlen?

Mercedes C-Klasse-Forum: A Mercedesem vasárnap Brötchenholen-nál vizes lett - Mit tegyek?

MX-5-Forum: Egy tuskó ferdeszemű egy Touareggel átment az autómon !

VW Touareg-Forum: beszorult egy MX-5 kaszni alá. Hogy tudnám azt onnan kiszedni?

Renault-Forum: Eladom a bérletemet - az autó előbb jött vissza a szervízből, mint vártam.

Porsche-Cayenne-Forum: A fogyasztás 32 l/100km alatt van. Rossz lehet a befecskendezés?

Smart-Forum: Motorbicikli motor beépíttetett: Végre elég teljesítmény!

Mustang-Forum: Egy Civic-es hülye megpróbált ma megelőzni.

Honda Accord-Forum:Anyukám nekem adta az autóját. Keresek olcsó 18"-os felniket.

VW Bora-Forum: Szomorú vagyok! Mindenki egy csomagtartós Golf-nak tartja.

Lexus-Forum: Hol kapok VW stílusú hátsó lámpákat?

Toyota Corolla E10-Forum: Elvagyok keseredve az E10-em minősége miatt, 270.000km alatt a kilométeróra lapja valahogy összekarcolódott !

Viper-Forum: Smart a szívórendszerben! Hogy tudnám onnan kiszedni?

Seat Marbella-Forum: Ma tudtam tartani a tempót egy teherautóval!

BMW 3er E36-Forum:Hol lenni legjobb zsíros fasza dörner városban?

Trabbi-Forum: Mercinél volt, bedobtunk egy új motort, most megy, nem megy, megy, nem megy....
(egyszer javítva): Hívás a Mercedes Benz-től: Ön egy ablaktörlőmotort épített be, kapcsolja az intervallumkapcsolót folyamatosra...

Hummer-Forum: Megsérült ma a lökhárítóm. 14 sebesült, 2 halott. Muszáj nekem a fekete lakkot a kereskedésben megvennem?? 25 kilométerre van. Az 35Euro benzinpénz!

MB 190D-Forum: Kérdés - beszél valaki szulahéliül?

Yugo -Forum: a tiétek mikor működött utoljára?

Honda Civic CRX-Forum: A szomszéd kutyája a kipufogócsőben alszik. Attól még indítózhatok??

Toyota-Forum: Na 300.000 km letudva, mikor megy ez tönkre?

Polo-Forum: Végre 6cm-rel alacsonyabb, de most meg nem érem fel a mikrofont a McDrive -ban

Ferrari-Forum: Ötleteket keresek kolumbiai társasutazáshoz. Gyorsan akarok be majd kijutni.

Porsche-Forum: Van egy lemezem - megéri beszámíttatni az árba, vagy inkább magam adjam el az autó?

Lancia-Forum: Van élet a szervízen kívül is?

BMW 7er-Forum: Segítség! Elprogramoztam! Hogyan nyílik ki újra a hamutartó?

Mercedes S-Klasse-Forum: - Keresek elfogadható második autót ködös időre

DeLorean Forum: Visszajöttem és sürgősen szükségem volna egy hengerfejtömítésre vagy egy fluxuskondenzátorra. Kérlek segíts - 1985 ből vagyok

Toyota Prius Forum: Az autónkhoz "AAA" vagy "AA" elemek valók?

Subaru WRX Forum: Utálom a zsarukat. Beídéztek, mert driffteltem a mélygarázsban.

Ford Forum: Segitség! Már mindent felújítottam, de mégsem indul be.

Dodge Viper Forum: Amikor először gázt adtam, nagyon megijedtem. Hogy lehet a pisi foltot a bőrkárpitból kiszedni?

Smart-Forum: Néha a lámpánál elindulási problémáim vannak. Mi lehet az oka?
válasz A: Nem áll mögötted egy Viper, járó hűtőventillátorral? Várd meg amíg a ventillátor kikapcsol. Akkor elindul a Smart.
válasz B: Egy rágógumi ragadt az útra? Sperhaknit fogni és felvakarni. Akkor elindul a Smart.
válasz C: Egész elölre álltál a lámpánál? A fehér záróvonal túl magas. Tolasd át magad egy Viper-rel a vonalon,aztán már megy a Smart.
kojakarett
#112
2010. október 14. 09:24
Ez akkora hülyeség, mint a lexus lámpa.

"Lexus fórum: kettes golf stílusú hátsó lámpát keresek."
pomicsabi
#111
2010. október 14. 09:02
szerintem mindenkinek annyi vezeték megy át nem csak neked Ha már a zsanérokat megoldod, nehogy már a vezeték legyen a legnagyobb probléma
csekesz
#110
2010. október 13. 21:27
:D Amit én csinálok, csak azon tudok spórolni, ha a 2 teleszkóp 6000Ft ből megvan, alu van otthon, akkor már csak meg kell csinálni.... Pénzt nem nagyon költenék rá, mint rájöttem az a baj, nekem nagyon sok kábel megy át az ajtómon a KPzár, és a 3 utas szett miatt :S
bazsiboy
#109
2010. október 13. 19:10
na az biztos h nem görbül el előbb max az ajtó saját anyaga gyengül el olyan erős cuccból van.
Kicsit oda kell figyelni rá én is odafigyelek de egyáltalán nem zavaró
Redy
#108
2010. október 13. 18:51
jó hát az igaz, de ez nem kifogás azt mondhatom én is hogy amire te költenéd, ahelyett én meg másra
pomicsabi
#107
2010. október 13. 16:32
azért 80e-t értelmesebb dolgokra is el tudnék költeni
redy02
#106
2010. október 13. 16:29
az övén is igen, van még pár amin jól néz ki de olyat is tudok mutatni amin röhejes de nem személyeskedek az a baj hogy az ilyenek miatt ez a vélemény hogy már nem divat..
pomicsabi
#105
2010. október 13. 16:25
hát Furcié az jól néz ki. Mondjuk egy nagyobb kocsira már nem tenném fel.
redy02
#104
2010. október 13. 16:23
ez hülyeség, van pár autó amin igen is jól néz ki az LSD ajtó csak az a baj hogy itthon a tuningrészingesek pont azokra rakják amire nem illik (5 ajtós családi autó + hasonlók).
redy02
#103
2010. október 13. 16:14
kb 20 ezerből kijön ha te esztergálod
pomicsabi
#102
2010. október 13. 16:03
jah akkor már inkább SLS merci ajtót. Sokkal könnyebb is megcsinálni. Szobaajtó csuklópánt ki, ajtó tetejére felhegeszt, 1 teleszkóp (nehéz ajtónál 2) aztán kész is
Red 82
#100
2010. október 13. 15:56
nem is lesz

igazad van akinek kell ez az vegye csak!
homan1
#98
2010. október 13. 15:53
ne ved már el senki kedvéd... beszélsz itt félre oszt ilyened sincs :D
hagy vegye aki akarja
Red 82
#97
2010. október 13. 15:52
a másik dolog meg ami gond ezekkel az ajtószerkezetekkel az az hogy lecsukásnál ovatosan kell mert kicsit visszarugózik felfelé és ha nincs teljesen lent akkor amikor becsukod előfordulhat hogy elgörbűl az egéssz zsanér része és onnantól kezdve ennyi volt...
pomicsabi
#96
2010. október 13. 15:51
jah, abból a pénzből egy gewinde, tökig letekerve többet ér... Én is azt tervezek tavaszra
Red 82
#95
2010. október 13. 15:49
homan1
#94
2010. október 13. 15:49
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6
Összesen 113 találat 6 oldalon