Cikk: Meglepetés Lada vs. Porsche 911 GT2

aktuális téma
 Meglepetés Lada vs. Porsche 911 GT2

Amikor a fagyi visszanyal... Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Lada 1500
#16
2013. november 07. 12:40
Ebbe is ugyanúgy SR20-as van, csak itt gondolom az áttételezés más a drift miatt.

Xenikos Nassos Lada 2105 SR20DET
Lada 1500
#14
2013. november 07. 12:37
Én is rátaláltam.
Goolem
#11
2013. november 07. 12:23
itt már fényderül arra is hogy mi van a géptető alatt...
Nissan motor Lada bódé
Robert9
#10
2013. november 07. 11:55
Még esetleg el tudnék képzelni nekik egy olyan boxot, ahol váltakoznak az ilyen érdekes, de cikknek kevés videók. Vagy átfedéssel mennek át egymásba, vagy lassan forognak, így mindig szem előtt lennének, de mégsem zavarna senkit. Amelyik megtetszik valakinek, rákattint. Mint amilyen a fenti hirdetés sávja pl. a Lepadkáztak, odaverted felnis reklám.
Z_Márti
#9
2013. november 07. 11:47
sajnos mindig nehéz olyan megoldást találni, ami mindenkinek jó. de jó, hogy törekedtek rá
Quad
#8
2013. november 07. 11:45
Igazából jelenleg pont a blog box játssza ezt a szerepet, amit írsz más nagyon úgysem írkál bele jelenleg. De jól látod, kissé patt helyzet, agyalunk egy jó megoldáson.

Kommentnövelésből pedig tényleg ne kommentezz, ez a hozzászólásom sem direkt Neked szólt, csak úgy általában. Cikkek ügyében (nagyon) hamarosan bejön pár új tematika, hátha azok közül több számodra is megmozgató téma lesz majd
Robert9
#7
2013. november 07. 11:33
Ezekkel is az a baj, hogy ugyanúgy nem fognak hozzászólni. Lesz max 60 komment és kész. Esetleg ha lenne külön egy "Autós videók" vagy valami topik és ezeket oda tenni, de az sem lenne sokkal másabb. Gondolom ezek miatt meg nem fogtok készíteni az oldalon egy külön blog boxot, ahová az ilyen kis érdekességeket beteszitek és ott mindig látszana. Eléggé patt helyzet.

Én többségében hozzá szoktam szólni az autós cikkekhez is, de sok olyan van, hogy elolvasom, aztán "jól van, nincs mit hozzáfűznöm", mert annyira nem mozgat meg. kommentnövelésből meg nem írok be.
Quad
#6
2013. november 07. 11:26
Már megint itt tartunk, pedig legutóbb is reagáltam erre. De akkor megteszem megint: szinte kivétel nélkül minden autós oldalnak van ehhez hasonló rövidhíres, vagy videós blogja, így - mivel nem akarunk lemaradni a többiektől - nekünk is.

Ez pedig nem véletlen: hála nagyrészt a facebooknak, jelenleg ez a trend és (sajnos) nagyságrendekkel több embert mozgatnak az ilyen bejegyzések, mint egy korrektül megírt "rendes" cikk.

Ha egyfolytában csak ilyen blogokkal töltenénk az oldalt, érthető lenne a morgás, de 1-2 naponta egyet szerintem ki lehet bírni, pláne, hogy minden esetben igyekszünk rendesen körüljárni is a témát, ellentétben más oldalakkal, akik csak behányják a videókat "na ez aztán jól föl lett tuningolva" szöveggel. Utána pedig már mehet is a megosztástenger, tök mindegy, hogy még a t. "szerkesztő" sem tudja, hogy éppen mit osztott meg.

Akinek nem tetszenek ezek a blogok, egyszerűen ne kattintson rájuk és kész. De hozzáteszem ez is teljesen jellemző, hogy Ti is ehhez a bloghoz szóltok hozzá, holott nagyon sok - szerintem - valóban érdekes tuning és autós cikk is születik, amire egy büdös komment nem jön - még tőletek sem. Ilyen tekintetben pedig nem értem, hogy akkor min csodálkoztok?
Noise
#5
2013. november 07. 11:09
én sem, de még mindig ott tartunk, hogy youtube-ot linkelünk be érdekes cikk-ként az oldalra mostmár naponta?! komolyan ennyire lent vagyunk már?!
Robert9
#4
2013. november 07. 10:21
Nem akarok gonosz lenni, de nem kell minden internetes videóból cikket csinálni. Szerintem.
Bőven elég ha belinkeljük az ömlesztettbe (mint ahogy ez hamarabb már meg is történt, mint a cikk megjelenése), akit érdekel megnézi és kész.
De ez csak az én véleményem.
CORIG60
#3
2013. november 07. 10:17
Ez nem az Unlim 500+ os piros lada mert ez kombi ha jól látom....
*remus*
#2
2013. november 07. 10:14
Ilyen videokat kár is sztárolni. A Porsche kicsit sem erősködött, hogy visszaelőzzön
Goolem
#1
2013. november 07. 10:06
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!