Cikk: Unod a dugót? Szállj fölé!

aktuális téma
 Unod a dugót? Szállj fölé!

Aeromobil: utcai autó, ami a levegőben is megállja a helyét. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
AirWick
#10
2014. november 04. 16:54
Az igaz..
izgalmas amúgy, meg tényleg ilyen még nem volt, de kicsit azt érzem az ilyeneken, hogy igazából se erre, se arra nem jó. Városban tuti nem furikáznék ilyennel.. ha meg repülni szeretnék,.. nos ha anyagilag is olyan helyzetben vagyok akkor 1. jogsi úgyis kell a repüléshez.. 2. vagy van egy cessna-m, vagy motoros vitorlásom, motoros siklóernyőm,..
Magasröptű gondolat ez, embereknek botkormányt adni a kezébe
Quad
#8
2014. november 04. 14:04
Hát, abból kiindulva, hogy már az elszaporodott drónok miatt is külön törvényi szabályozások kellenek, el sem tudom képzelni, egy ilyen mivel járna Az a világ még nagyon messze van, hogy a közútról szálljon le és fel bárki is.
AirWick
#7
2014. november 04. 13:56
A csórók...
Érdekelne hogy ezek miatt hogy módosul a Kresz?
Lakott településen fel/leszállást kezdeményezni tilos..
Lakott település felett a sebességkorlát ugyanúgy 50..
Autópálya használat 5-10-15 km-es szakaszokra bontva, kinek mennyi kell fel/leszálláshoz..
Alagútban katapultálni tilos..
Izzókészlet, eü doboz, ejtőernyő..
A behúzva maradt kézifék Kemtrél csíkot okozhat..
Toronyháznak repülni tilos..
Stopposok felvétele utasszállításnak minősül, amelyért x Ft / fő adó terheli a tulajt..
Nevemsincs
#6
2014. november 04. 13:36
vagy ez olcsóbb lesz, mint egy magán jet és ki fogják röhögni, akinek csak ilyenre futja
Nevemsincs
#5
2014. november 04. 13:34
a 'kurv@ sokba' a leginkább megközelítőbb
AirWick
#4
2014. november 04. 13:31
Sok értelmét én sem látom, de hidd el, nem a Margitkörúton ülnek a dugóban akik ilyet tudnak majd venni Általában fordítva szokott lenni: igény -> szolgáltatás. Ez nem más, mint az előbb megteremtjük az igényt, a szolgáltatásra.. igazából nincs rá szükség de "trendi" lesz pár hónapig. Az a gazdag akinek nem lesz ilyen a garázsában presztízsveszteséget fog elszenvedni.. Lambora, Ferrarira, Bugattira ugyanúgy szükség van? Ami valóban indokolja? Ad egy érzést, amit nem kaptunk meg gyerekkorban?

Más.. repülőt vezetni és úton furikázni nem ugyanaz.. a kocsinál nem kell útvonalterv amikor elugrasz a közértbe, folyamatos rádiókapcsolat a többi sofőrrel, toronnyal, stb Én ugyan csak modell-repülőzök, senki sem hiszi el milyen veszélyes egy elektromos habgép.. 500 gramm.. 50-70km/h.. húsdaráló 9000 fordulat/perc légcsavar.. nem hiába kell hozzá rengeteg gyakorlás és önfegyelem
Stilo25
#3
2014. november 04. 13:12
Mennyi most egy repülő jogsi?Lassan le kéne tenni azt is
Nevemsincs
#2
2014. november 04. 13:06
soha nem láttam értelmét ennek a "repülő" autónak...
ha kinézetre konkrétan autó és nem kell szárny, mert már olyan technológiánk van, mint pl a Vissza a jövőbe, azt mondom repülő autó... így csak egy autórepülő hibrid... közúton autó, reptéren repülő...
ezzel sem fog a paraszt tudni felszállni pl a Margitkörútról, mikor észreveszi, hogy betorlódott a híd...
vagy ha mégis, pár fejet levág fesztávon belül
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#1
2014. november 04. 11:09
Itt a 3.0 verzió - ez már tényleg repül!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!