Ferrari

aktuális téma
Ferrari
Ferrari ez az egy szó mindenki számára ismerős akár szereti és érdekli az autózás akár nem, legyen az felnőtt vagy gyerek.

Van akinek egy életre álom marad,de van akinek nem kell álmodnia róla hiszen tulajdonosa egynek vagy akár többnek is egyszerre....

Képek és érdekességek eme ritka és méregdrága sportautó világából itt a Cs-en...........

Jó szórakozást:


Adam
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Adam0515
#197
2008. június 09. 19:35
Adam0515
#194
2008. június 09. 19:29
Räikkönen: a bajnokság még nem lefutott

Kimi Räikkönen nagyon csalódott volt a kanadai kiesése után, amivel a negyedik helyre csúszott vissza az összetettben. A finn pilóta nem számolt azzal, hogy a piros lámpánál ér véget a versenye.

"A boxkiállás jól sikerült, Kubica mellett voltam, amikor valaki hátulról nekem ütközött. A lámpa piros volt, néhányan mégsem álltak meg. Az ő hibája volt."  jelentette ki a címvédő, aki a monacói eset miatt nem akart pálcát törni Hamilton felett.

"De az említést érdemel, hogy két különböző dolog, hogy kétszáz kilométeres óránkénti sebességnél veszíted el az uralmat az autód felett, vagy a boxban a sebességkorlátozás mellett nem veszed észre, hogy mi történik előtted. Buta dolog."

A finn pilóta a baleset előtt elégedett volt az F2008-as versenygéppel és bizakodó, hogy hamarosan visszavághatnak. "Az autónk elég gyors ahhoz, hogy harcba szálljunk a győzelemért. Még nagyon sok pontot lehet szerezni, így semmi sem lefutott. Bármi megtörténhet. Kubica öt ponttal vezet Massa és Lewis előtt, és hét pontos előnyben van hozzám képest."


2008.06.09. 13:48
Adam0515
#193
2008. június 09. 19:28
Domenicali: hatalmas csalódás ez a verseny

A Ferrari csapatfőnöke, Stefano Domenicali nagyon csalódott volt a Kanada Nagydíj után, ahol csak Felipe Massa tudott pontokat szerezni. "Ez az eredmény nem tükrözi a valós teljesítményünket."

"Kiminél tudjuk mi történt. Aki 80 kilométeres óránkénti sebességnél egy ilyen hibát követ el, kizárást érdemel. Elkerülhető lett volna az ütközés. A kanadai boxlámpa mindig galibát okoz."

"Felipe a tankberendezés miatt nem tudott jobban teljesíteni. Mivel nem kapott üzemanyagot újra be kellett hívni. Ez tönkretette a versenyét. Katasztrofálisan szerepeltünk."

Habár a McLaren-Mercedes sem szerzett pontokat, a Ferrari csalódott. "Kemény ellenfeleink vannak, így végig szoros küzdelemre számítunk."

A bajnoki csatában a Ferrarinak kedvez, hogy Lewis Hamilton (és Nico Rosberg) tíz rajthelyes büntetést kap Magny Coursban. "Igazságos döntés volt. Mivel nem ért célba nem veszített volna semmit a kizárással, így ez a helyes. De nem szabad megfeledkezni a BMW-ről sem."

Adam0515
#192
2008. június 09. 07:26
Hamilton és Rosberg is büntetést kap a boxbaleset miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lewis Hamilton és Nico Rosberg is tízhelyes rajtbüntetést kap a Francia Nagydíjon.

Robert Kubica és Kimi Räikkönen a piros jelzésnél várakozott arra, hogy szabad legyen a pálya, és elhagyhassa a boxutcát, amikor Lewis Hamilton, majd Nico Rosberg is ráfutásos balesetet produkált.

Rosberg folytatni tudta a versenyt, míg Hamilton és Räikkönen is kiesett.

A figyelmetlen versenyzők tíz hellyel hátrábbról rajtolnak Magny Coursban.


2008.06.08. 22:38

zsuzsimate
#191
2008. június 08. 21:46
Adam0515
#190
2008. június 08. 21:45
Adam0515
#189
2008. június 08. 21:37
Sajna ez a futam nem igazán a Ferrari dominanciáról szólt de azért sportszerüen gratulálok a BMW versenyzőinek a kettős győzelemhez a kanadai nagydíjon
Adam0515
#188
2008. június 08. 18:52
Perceken belül kezdődik a 2008/7 Forma-1 es futam Montreal-ból


Go Ferraris!!!!!!!!!!!!!!
Adam0515
#187
2008. június 08. 16:56
Adam0515
#184
2008. június 08. 16:44
Adam0515
#183
2008. június 08. 08:22
Massa rejtélyes időmérője

Felipe Massa csak a hatodik rajtpozíciót tudta megszerezni a Kanada Nagydíj időmérő edzésén. A Ferrari versenyzője számára az egész egy rejtély.

"Nem tudom Lewis Hamilton honnan varázsolta elő ezt az időt. Bármennyire is próbálkoztam, nem tudtam többet kihozni az autóból. A pálya borzalmas állapotban van. Ahol fel van töredezve ott olyan, mintha jégen mennénk. Ha nem tesznek semmit, ebből katasztrófa lesz."  jelentette ki Massa, aki a pályán kívül a szélre panaszkodott.

"Levelek kerültek a pályára, és borzalmas volt. Nem is merek belegondolni abba, hogy mi lesz a versenyen."  idézi a Premiere a Ferrari versenyzőjét.

Adam0515
#182
2008. június 08. 08:17
A Ferrarin kifogott a 10-es kanyar

A Kanadai Nagydíj időmérő edzése nem a várakozásoknak megfelelően alakult a Ferrari versenyzői számára: Kimi Räikkönen a 3., Felipe Massa csak a 6. rajtkockát szerezte meg. A Ferrari legalább ugyanolyan gyors volt a pálya első két szektorában, mint Lewis Hamilton McLaren-Mercedese, ám a feltöredező 10-es kanyarban, az utolsó szektorban elképesztő módon 0.6-0.8 másodperceket vesztettek! Räikkönen ki is kelt magából az időmérő edzés utáni sajtótájékoztatón és „viccnek" titulálta a pálya állapotát.

Kimi Räikkönen (3. hely): „Hihetetlen mennyi időt vesztettem a 10-es kanyarban minden körben. A pálya már a Q1-ben kezdett széttöredezni és olyan volt, mintha jégen mennénk, sosem tudtam megtalálni a megfelelő ívet ezen a ponton. Nagy kár, mert az autó nagyon jól ment és harcolhattam volna a pole pozícióért. Nem tudom hogy történhetnek ilyen dolgok. Talán a magas hőmérséklet miatt vagy nem jól végezték el a javítási munkákat, de egy dolog biztos: a holnapi versenyen nagyon nehéz lesz keresztülhajtani itt. De nem olyan rossz a helyzet. Gyorsak vagyunk, amint azt egész hétvégén láthattuk az időmérő edzésig és mindenképpen jó, hogy a pálya tiszta oldaláról indulok. Várjuk meg mi történik holnap."

Felipe Massa (6. hely): „Ez semmiképpen sem az az eredmény, amit vártunk és nagy kár, mivel minden a helyén volt ahhoz, hogy jól szerepeljünk. Az autó nagyon gyors volt tegnap és ma reggel is, és ha nem lett volna problémánk a 10-es kanyarban, mindenképpen az első helyek egyikéért küzdhettem volna. Ami a többit illeti, csak meg kell nézni a köridőket: az első és második szektor nagyon jó volt, miközben rengeteg időt vesztettem a harmadikban. Világos, hogy ha a versenyen is ilyen lesz a pálya állapota abban a kanyarban, akkor további bizonytalansági tényező jön egy olyan versenyhez, amelyet hagyományosan egyébként is befolyásolnak véletlenszerű események. Miközben normál körülmények között azt mondanám, hogy a hatodik helyről nincs esélyem egy jó helyezésre, ma azt hiszem nem mondhatom ezt, különösen annak fényében, hogy egész hétvégén erősek voltunk."
Adam0515
#181
2008. június 08. 07:30
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 749 találat 38 oldalon