Tuning Expo & Gyorsulási verseny

aktuális téma
Tuning Expo & Gyorsulási verseny

Info Május 22-én a fertőszentmiklósi Meidl repülőtér területén az egész vasárnapot betöltő, nagyszabású AUTO-MOTOR TUNING EXPO-ra kerül sor. Valamint a már megszokott, színvonalas gyorsulási versenyre a West Dragrace Team szervezésében.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
KosuT
#24
2011. május 21. 21:52
Holnap!
KosuT
#23
2011. május 19. 14:32
Gumifüst és benzingőz május 22-én a fertőszentmiklósi repülőtéren.

És amivel még találkozhatsz:

-Gyorsulási verseny (autó-motor)
-Dragok háborúja
-Szlalom verseny
-Több mint 400 lóerős motorkerékpárok
-Sárgyorsulás
-Legendás ralli autók
-Hangnyomás verseny
-Gyrokopter repülés
-Quadozás
-Kispolszki görgetés
-Zorb-ozás

És mind ezeket láthatod, kipróbálhatod...
info: http://www.westdragrace.com
KosuT
#22
2011. május 12. 09:40
Gyere és hallasd a hangodat! Gurulj el hozzánk Fertőszentmiklósra május 22-én a negyedmérföldes gyorsulási verseny helyszínére és nevezz be a Kicker dB Cup versenysorozatának eseményére. Összemérheted autód zenei teljesítményét – három kategóriában – a többi résztvevővel, melyről oklevelet kapsz. A három kategória első helyezettjei díjazásban részesülnek, míg a sorozat végén mind a három kategória helyszínenkénti dobogósai egy döntőn mérik össze tudásukat.

A szezonzáró döntőn az egyes kategóriák dobogósai értékes díjazásban részesülnek.

Verseny időpontja: MÁJUS 22 Fertőszentmiklós – repülőtér

Kategóriák:

A utcai és profi

1 db 30 cm-es mélysugárzó, vagy maximum 2 db 25 cm-es mélysugárzó

maximum 1.500W RMS erősítő-teljesítmény (nem több mint 150A biztosíték a „+” tápkábelen)

B utcai és profi
1 db 38 cm-es mélysugárzó, vagy maximum 2 db 30 cm-es mélysugárzó, vagy maximum 4 db 25 cm-es mélysugárzó
maximum 3.000W RMS erősítő-teljesítmény (nem több mint 300A biztosíték a „+” tápkábelen)

C utcai és profi
1 db 46 cm-es mélysugárzó, vagy maximum 2 db 38 cm-es mélysugárzó, vagy maximum 4 db 30 cm-es mélysugárzó

maximum 6.000W RMS erősítő-teljesítmény (nem több mint 600A biztosíték a „+” tápkábelen)

Open

a fenti kategóriákba be nem sorolható rendszer.

Lebonyolítás:

A versenyzők nevezési lap kitöltésével jelentkeznek versenyzésre.

A nevezési idő letelte után kvalifikációra kerül sor, páros mérések formájában.

Az így kialakult párok sorrendben kategória szerint állnak a mérőhelyhez. Két zenei CD-t sorsolunk ki közöttük, amely lemezek azonos 60 mp hosszú zenerészletet tartalmaznak. Mind a két autó hangnyomását ezen zenerészlet elhangzása alatt egyszerre méri a berendezés, és a kijelzőjén megjeleníti az gördülő ÁTLAGOS mért értékeket. A nagyobb eredményt elérő versenyző jut tovább, egyenes kieséses rendszerben.

A hangnyomás verseny 11.00- 16.00 óráig tart majd! Eredményhirdetés: 17.00h-kor!

www.westdragrace.com
stryker
#21
2011. május 11. 12:43
Hát sokan most sem jelentkeznek,ahogy látom.Pedig nem ígérkezik kis rendezvénynek.Bár Ausztriából remélem jönnek páran. Elvileg ott leszünk.
bravo48
#20
2011. május 11. 12:24
Ja a gyorsulást azt olvastam,meg az élményrallyt!DE mást nem találok,de még kutatok.Köszi%
KosuT
#19
2011. május 11. 12:21
Hát valahol olvastam a http://www.westdragrace.com-on, de most nincs időm átnézni,mert megyek melózni!
bravo48
#18
2011. május 11. 12:12
Köszi!Esetleg nevezési díjakat nemtudsz?Mondjuk a hangnyomásra!
bravo48
#16
2011. május 11. 11:20
Szerintem inkább hívd fel őket!
Dj Gaga
#15
2011. május 10. 23:12
Sziasztok!
Hangosításotok és Dj van már a rendezvényre?
skynismo
#11
2011. május 09. 14:00
Mindenkinek csak tudom javasolni a west dragrace progijait, éncsen ku..jó volt..és az idő is szép volt, volt sok fain és állat kocsi!!!Aki teheti az legyen ott! S nem utolsó sorban a müsorvezető egy " állat" érdemes figyelni mit mond a kocsikra...
bravo48
#10
2011. május 09. 13:58
Remélem azért újra beindul,ez a dolog ott,mert régebben mindíg jó buli volt! S nincs is messze,mint mondjuk Taszár,vagy Sármellék! MEg még az ostffyasszonfai volt jó!
orgyi
#9
2011. május 09. 13:56
ha a belépő 1600Ft és ha valamilyen programra szeretnél nevezzni gondolok itt hangnyomás -gyorsulás ottva nevezzési dij ennyi
T.JOCÓ
#8
2011. május 09. 13:54
Aham értem csak tavaly is voltunk kétszer és tudom hogy az autóra is kell valamit fizetni!

Nah igen egy topic se ártana!
bravo48
#7
2011. május 09. 13:49
Nem én szervezem,csak mondom jó lenne egy fórum ennekis,mert nem kis rendezvénynek ígérkezik!
Bár anno úgy volt,hogy itt vége a gyorsulásnak,mert nem jöttek!
T.JOCÓ
#6
2011. május 09. 13:44
Köszi!
Erre még jön valami amit az autóra fizet az ember nem?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 25 találat 2 oldalon