Amerikai Típusú Rendszámtábla Igénylése

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Amerikai Típusú Rendszámtábla Igénylése

Sziasztok! Azért kérem a segítségeteket ezzel kapcsolatban,mert hallottam már sokféle dolgot hogy lehet igényelni amerikai stílusú rendszámtáblát különböző kritériumokkal!Nah szóval kell vmi papír ennek megvalósításához vagy simába lehet ezt igényelni??? THX!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
hányok
#81
2022. augusztus 29. 12:49
Ha mar probaltad intezni a rendszamtablat, akkor tudod....
Valoszinu meg nem es azert vagy itt... Nagyon korvonalakban eddig ez tortent;
20 eves USA auto, eredeti (EU) lokos serult, "uj" (USA) lokosre a fos csik rendszamtabla nem fer el.
Okmanyirodaban miutan kertem a kismeretu rendszamozast; keztarogatas, nem tudom, "megkerdezem"...
KPMhez iranyitottak, ami "Allami" felugyelet kizarolagos hataskor, megyenkent 1 db ilyen hely van, ezaltal korrupcio melegagya, de legalabb is a mutyizas; sogor koma haver nagyon megy, amugy "itt szigoru szabalyok vannak", ez itt EUROPA! ...igen... (nem nagyon hianyzik)

KPMnel szemelyesen kerek idopontot, mikozben raneznek az autora;
ide szemle kell, le kell fotozni, nem fer el a tabla, stb.
Na nee, ezt eddig nem is vettem eszre... Pff... OK, csinaljuk.
Idopont egy het mulva... Eltelt a het, megnezi egy mokus, es megkerdezi tolem; "hogy sikerult ezt a lokost venni?" Komolyan? Ez a legfontosabb kerdes?
...egy amerikai autora egy amerikai lokost hogy sikerult vennem... okos!
...majd kozli, hogy most a szamitogep nem mukodik, egy het mulva jojjek vissza mert tipusmodositas kell kerni a jarmure, ami kerelem, papirmunka, es penzzel jar, de fokent uj muszaki vizsga, ami kb 2 honap mulva lehetseges...
Ugyan mi baj tortenhet ha ujra kell muszakiztatnom egy 20 eves amerikai autot a KPMnel, ilyen es hasonlo hozza allas kozepette?? AAA, semmi...
Most friss muszaki van az auton es jo allapotban van, de nem lattam meg olyan autot amin ne lehetett volna hibat talalni...
Mindezt egy kismeretu rendszamtabla csere miatt! Itt teljesen hulyek az emberek? ...a mokus ezt vegig fapofaval mondja mintha ez a vilag legtermeszetesebb dolga lenne, hogy uj muszaki vizsga kell egy rendszamtabla cserehez,- es mondja ezt ugy, mintha szivesseget tenne nekem, vagy valami lehetetlen dolgot kernek, mert a standard fos magyar tabla nem fer el egy gyari lokhariton ami teljesen megegyezik az europai lokossel a tabla tarto kialakitas kivetelevel.
Vazze sracok, mashol (innen joval nyugatabbra) a tabla csere AZONNAL megy!
...varj, meg muszaki vizsga sem kell itt vagy ott, sajat felelosseged hogy a jarmuved biztonsagos legyen...
Menekuljetek innen!
Ez nem csak egy rendszamtabla kiallitasrol szol, hanem ahogy a dolgok mukodnek itt.... Azt mondjak, ez most mar nagyon jo itt...
Rwanda-hoz kepest biztos.




Felixx
#80
2012. augusztus 29. 11:35
az okmányirodában közölték hogy menjek a kpm hez és ott kell jóváhagyatni a rendszámot, ha ők áldásukat adják akkor az okmányirodában kiadják a kisrendszámot, és mindez pofára megy
Gokusan
#79
2012. február 24. 13:54
Sziasztok, B típusú rendszámot szeretnék. Valaki tudna segíteni kpm-es igazolásban? köszi.
corze
#78
2011. április 17. 09:07
Matrica rendszám: Csak 1db lehet kérni.

Matrica rendszámot csak előzetesen kmp engedéllyel lehet kérni, kell kérni egy igazolást hogy az autó kialakítás nem teszi lehetővé a merve rendszámtábla felhelyezését.

Több típusú matrica rendszám van, de ezek is az önkormányzat csináltatja. Ott kell meg igényelni.

Ha elveszik akkor újra kell rend számoztatni az autót mert 1 szer lehet csak rendszámtáblát igényelni abból a sorozatból) visszaélés elkerülés miatt
corze
#77
2011. április 17. 09:04
Nem kell semmilyen igazolás sehonnan.

Be kell menni az illetékes okmányirodába és ott kérni kell az egyik rendszámtábla cseréjét, hibás formára hivatkozva! ' a1 hét alatt kicserélik, le gyártják ugyan azt a rendszámtáblát kockából, és amikor kész 17.800 ft kicserélik neked, így nem kell forgalmit - cserélni se.
ZSAZSAVW
#76
2011. április 15. 21:00
Vagy a kis rendszámtábla helyét azt úgy érted hogy elég ha valami tartót csinálok neki?
ZSAZSAVW
#75
2011. április 15. 20:58
Pff az szép. Akkor nekem ez a karosszériástól igazolást kérek dolog nem jönne be? Akkor inkább hagyom az egészet. Egy nyamvadék rendszám miatt nem fogom szétdaraboltatni a lökösömet.
Zolman
#74
2011. április 15. 20:53
kpmnél tényleg nyomós indok kell... pl megcsináltatod előre a kisrendszám helyét és azt kamuzod amerikai lokő mert összetörted és ez volt a bontóban vagy hasonló....
ZSAZSAVW
#73
2011. április 15. 20:49
Hát akkor még várhatnék bőven Most tavaly év végén volt műszakin
Zolman
#72
2011. április 15. 20:45
műszakin egyszerűbbb.... amúgy a többi stimmt
ZSAZSAVW
#71
2011. április 15. 20:41
Jah most nézem neked Alfád van, akkor így minden más. Mind1 majd megpróbálgatom itt a lentebb írtakat hátha összejön.
ystuc
#70
2011. április 15. 20:40
Pénzért. De alapvetően nekem azért előnyösebb a helyzetem. Anno Alfákra a matrica rendszámot is megadták szó nélkül, még csak rájuk sem néztek.
ZSAZSAVW
#69
2011. április 15. 20:39
Rendben köszi, A B-set te hogy intézted el? Majd én is meg akarom csináltatni.
ystuc
#68
2011. április 15. 20:36
Más kérdés, hogy neked lehetne hely normálisan is feltenni.
ystuc
#67
2011. április 15. 20:36
Nagyon sok Alfán így van, mert csak így lehet feltenni. Nekem is hasonlóképpen volt, de már B van elől nekem is.
ZSAZSAVW
#66
2011. április 15. 20:30
Engem is érdekelne a B-kategóriás rendszám. De akkor most elég egy karosszériástól igazolást kérni és kész? Mert mindenki mond minden félét.
Gondolom meg lehet beszélni a karosszériással hogy bólintson rá hogy nem fér fel, mert pl nekem a lökösből az egész rendszámtábla hely lett kifalazva előlről, de attól még bőven elférne a nagy rendszám. Meg még 1 kérdés, hogy aki megnézi az adatlapomat az láthatja hogy a mostani rendszámom hogy van elhelyezve a kocsin. Ahogy most áll az szabályos? Szerintem igen de...
DuckyGT
#65
2011. április 15. 20:15
Zsoltivfts
#64
2011. április 15. 20:04
na az kemény lenne.ehh akkor megyek kukázni valahova hogy meglegyen..mi pénzbe kerül egy új rendszám amúgy?
Blindmouse
#63
2011. április 15. 20:02
Egy buszos témájú fórumból másolva:



Kicsit tegyük rendbe ezt a rendszámcsere-dolgot! A szélvédőre ragasztott regisztrációs matricával EGYÜTT érvényes az EU-s rendszám. Ha ez hiányzik, akkor bevonásra kerül(het) a forgalmi engedély. A NV esetében a hiányzó és ezért BE NEM MUTATHATÓ (mivel nincs meg) reg. matrica miatt kapnak a kocsik új rendszámot. Csak annak maradhat meg a rendszáma, amely kocsinak a szélvédőcseréje után megmaradt a matricája és azt bemutatva lehet pótolni az okmányirodában. Az eddigiekben és az ezután cserélt rendszámoknál nem volt mit bemutatni, mert eltűntek a matricák.
Zsoltivfts
#62
2011. április 15. 20:02
valaki mondta nekem hogy ha tudnám a számát akkor lehet utánrendelni ami 1200 ha nem tudom meg akkor új rendszám de az frankó lenne mert most lett meg a törzskönyv meg nemrég a forgalmi is
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 81 találat 5 oldalon