Felni festés. Miért nem sikerül?

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Felni festés. Miért nem sikerül?

Sziasztok! Van 4db MAK Racing Spirit felnim, fehér színűek. Leütések vannak rajta, amiket csiszolással szépen ki is javítottam. A belső oldalon a centrír súlyok helyén szintén nyom maradt, ott is javítottam csiszolással. A probléma ezután jött. rengetegszer festettem spray-kkel, mindenfélével. De egyszerűen eddig ahányszor fehéret vettem, mindig használhatatlan volt. Egyszerűen nem fednek. És ez most sem volt másképpen. Akármilyen messziről, akármilyen óvatosan fújom, a tünet mindig az hogy a festék lecsapódik, majd a különféle formák (letörések,peremek stb) élein elvékonyodik, és ott szinte átlátszó. Ha többet fújok akkor meg csak megfolyik. Csak a fehér festékekkel van ilyen gondom. Az aládolgozás, por és zsírtalanítás mondhatni tökéletes. És mégis ez történik. Kérdésem az lenne hogy melyik spray terül jól, vagy mit rontok el? Csak ködölni, kijavítani szeretném a hibákat, nem telibe festeni. Egy opció van még. Ha átfestem radikálisan más színre. (mivel minden más spray jól fed a kezemben) de félek hogy feketében csúnya ez a felni. Szóval aki tud az tegyen be képet különféle színű sokküllős felnikről! Köszi!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
--Atesz--
#99
2017. június 07. 19:32
Én festek felniket is. Ha érdekel zörgess meg. 703284297
golfen2
#98
2017. június 04. 15:30
Üdv srácok ,
Szeretném lefestettni a négy db ATS cup felnit, valaki tudna ajánlani Dunaujváros és környékéröl valakit ?
Segitséget elöre is köszönöm .
Fasírth
#97
2012. június 25. 10:01
Felnifelújítás és/vagy polírozás,felnifestés!!!
További infó Nálam!
vwpassat32
#96
2012. április 05. 08:51
Ott a pont!Igen az autókereskedők műsor szakmailag nézve a kollegámmal végig kacagjuk az egészet!Sprével,bohóckodik,meg 20-40éves autók szinte rozsdamentesek!ÁÁÁÁÁ vicc!Soha se hallani olajcseréről,meg vezérléscseréről!Ez ilyen KAMUKÉRÓ műsor!
Lackóóó
#95
2012. április 05. 08:26
Azért nem sikerül mert ,attól ,hogy valaki megnézi az autókereskedők egy részét az utána még hirtelen felindulásból sem lesz fényező.Én kasztnizom van műhelyem minden eszközöm lenne ,hogy megcsináljam magam .A régi mondás szerint " cipész maradjon a kaptafánál" én is ezt vallom mindenki azt csinálja amihez ért.
Totya_Opel
#94
2012. április 05. 07:43
Ez a pörgetős állvány nagyon ötletes.
Én meg rohangáltam a felnim körül...
Dogeba
#93
2012. április 05. 05:49
Az aranygyűrű és karlánc feltétlenül szükséges hozzá?
Scamp
#92
2012. április 05. 01:12
Húsvéti tojásra milyen festéket ajánlotok?Én nekiálltam alkoholos filccel,de csíkos lett.Az lehet a baj,hogy nem alapoztam le rendesen?Kicsit tyúksz@ros volt....
vwpassat32
#90
2012. április 05. 00:48
Nem kommentelek tovább ez ügyben nyomassa mindenki otthon,és meglátjuk mi sül ki belőle!Szal énsem fogok nekiállni mondjuk hidat építeni,ha nem értek hozzá!!ÜdVW:a Autófényező--szinterező!!!
Heskimo
#89
2012. április 05. 00:41
hogy nekem mindig valami olyan kell ami nem tömeg hát mindig be is szopom :D volt sima sötét grafit meg minden ami neten látható nem nekem egy ral 8024 kell :D gáhhhhhhhhh saját magammal kibaszok folyton bár most az a perc van amikor épp "tökjó lesz... biztos holnap tetszeni fog"
Blindmouse
#88
2012. április 05. 00:41
De ez ilyen...
hullik szét a beltér. rohad a bódé, ami szarul is lett javítva.. de a mélyláda bennvan :D
Heskimo
#87
2012. április 05. 00:38
Százhalombattán és nagyon profin :D nem ők baszták el, én. Szint kiválasztottam napon, kis lapon ráégetve, aztán nem gondoltam tovább, hogy nagyban, lakkal más lesz Mert tényleg az lett a színe, csak így felnin mást mutat :D

Ár ? huhh :D külön külön nem volt drága, mert ugye homokszórás is volt.... csak úgy drága, hogy most lehet újra.... bár holnap adok a dolognak egy esélyt percenként van ellentétes véleményem a felniről. 7 óra magasságában szabadban nagyon tetszett, most lámpa alatt mogyorós csoki
vwpassat32
#86
2012. április 05. 00:25
Kérdésem lenne hozzád!Mennyiért szinterezték a felnidet és hol??
vwpassat32
#85
2012. április 05. 00:25
De ha kiszámolod!Őszintén!!!Na hányásul nézki a felnim projekt van,megcsinálom én sprével meg kérdezősködök,meg megfojatom,meg bla-bla!Ugyanottvagy!!!!
vwpassat32
#84
2012. április 05. 00:22
Neharagudj drágaaa????A CD-DVD-MVDS-FEJEGYSÉG MEG NAGYZENE NEMDRÁGA????Meg a nagyzolós bőrbelső?Az nemdrága??????????
Blindmouse
#83
2012. április 05. 00:04
Mert az dráa.. ahogy az alu alapozó is.. :)
vwpassat32
#82
2012. április 04. 23:59
Ahoy!Az lenne a kérdésem a sok otthon ekecselőhöz hogy miértnem viszitek el a felniteket lefestetni egy SZAKEMBERHEZ?Magyarán AUTÓFÉNYEZŐHÖZ?????
Heskimo
#81
2012. április 04. 22:59
hmmmmmmmmmm gondban vagyok :D marha vagyok :D most szintereztettem felniket, itt vannak a kezeim közt és nem jön be a szín. Olcsó sem volt. :D Kezd szétbaszni az ideg. Kicsi lemezen jól nézett ki....

szeretne valaki barna felnit ? már röhögök, de fáj
madar89
#80
2011. június 07. 20:23
hello! van 4db 18-as felnim most fekete színűek összecsukta az autót és kicsit karcosak lettek ! mennyi lenne kb a magasfényű ezüstre fényezés? ha valaki tud olcsó és jó emberkét azt megköszönném!
ÜDv
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 99 találat 5 oldalon